Jump to content
Dogomania

Pręguska Kora. Potrącona porzucona chora. GRONKOWIEC, atopia!! potrzeba $ i karmy wet


ulvhedinn

Recommended Posts

cieszę się , jak Korunia zareagowała na lek ? można jakieś zdjęcie dziewczynki poprosić ?

 

stała za marzec poleciała chwilę temu

dziękuję w imieniu Kory :)

akurat dzisiaj chwilę z ulv rozmawiałysmy o Korze-na pewno wiadomo co jej nie dolega, przebadana na wszystkie strony...weci ręce rozkładają-"nie wiemy" :( dziewczyny ciągle szukają dla niej ratunku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jestem...

Wieści są ogólnie mówiąc nie ciekawe :(

Kora od leku tyje bardzo, sapie i ma problemy z poruszaniem się...bez leku w ciągu kilku dni (nie pamiętam 1-3 dni?) zaczyna się wygryzać... z dwojga złego...chyba lepsza opcja z lekiem (coś na E, ale ja analfabeta medyczny jestem i zapomniałam nazwy, na pewno jest w poprzednich postach wypisana).

 

Generalnie-wetom pomysły się skończyły na to co może suni być...i na to jak jej pomóc :(

Więcej napisze ulv jak się doturla albo tutaj, albo na wydarzenie na fb (przekleję co wpisze)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

stała sierpniowa wpłacona

 

wspomagam Korunię co miesiąc, może to nie jest zbyt wiele ale chciałabym wiedzieć co się z psiakiem dzieje , czy pieniądze wpłacane na Fundację rzeczywiście do niej trafiają , ostanie jej zdjęcie było zamieszczone na wątku prawie rok temu

mam 20 deklarowiczów i śledzę co się z psiakami dzieje , jeżeli są np. na drugim końcu Polski i nie mam możliwości odwiedzenia ich osobiście

 

czekam na jakieś wieści

 

Kora ma chyba wątek na FB ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

 stała dla Koruni za listopad wpłacona ,

 

oto link do strony - niekonwecjonalne leczenie psów. 
http://www.dogomania.../#entry14909594

 też na autoagresję-można zadzwonic i zapytać, w przypadku Kory każdą możliwość trzeba wziąć pod uwagę
Toczeń, Pęcherzyca, Łuszczyca, Łuszczka i inne choroby Autoimmunologiczne

Działanie ziół: przeciwzapalne, hamują skutecznie procesy autoagresji immunologicznej ,pobudzają i wspomagają gojenie ran, naturalny regulator immunologiczny.
Cena:
kuracja pełna - 144 szt. - 149zł
połowa kuracji - 72szt - 85zł

 

czekam na wieści pies-ruchomy-obrazek-0284.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...