Jump to content
Dogomania

Gratz, Austria, marzec 2007


bajadera

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Przypominam sie z prosba o stawke king charles spaniela(nie cavalier). Byly ich tylko 2 sztuki. I jeszcze o buldogi francuskie psy championy. Tez 2 psy[/QUOTE]
Kingi:
pies-champion
Beduin ze Zamku Lesna
suka-championka
Ribessita Lady Madonna

buldożki:
Erdi Ordos Erle Stanley Gardner
Texas Boy v. Fivelzight

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Owszem akity amerykanskie były :

psy posrednia:
BLACK JAK`S ARMY OF ONE

suki młodz
ANAIS ANAIS GABRITHO

suki champ
SHIOJIRI BEDROCK`S BABE KUROI KAO

My wrocilismy z BOB, 2x CACA, CACIB, res CACIB i Jugenbester :)[/quote]

Moje gratulacje :multi:

Dzięki za sprostowanie. Nie zauważyłam Twojej odpowiedzi i przed chwilą napisałam post (już skasowałam) o sprostowanie informacji - bo ja znalazła na innej stronie, że conajmniej dwie były. No i się zdziwiłam.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję :lol: i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inezka']
Dogów niemieckich było dużo, trochę za dużo do pisania.[/quote]
buuu... :( a scana się nie da zrobić i na priv'a ? (lub chociaż arlekinki i czarne - jeśli nie ma zbyt dużo... i to od klasy pośredniej..?)
A może ktoś się orientuje czy austriacy mają w modzie umieszczać gdzieś katalog powystawowy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']buuu... :( a scana się nie da zrobić i na priv'a ? (lub chociaż arlekinki i czarne - jeśli nie ma zbyt dużo... i to od klasy pośredniej..?)
A może ktoś się orientuje czy austriacy mają w modzie umieszczać gdzieś katalog powystawowy ?[/quote]

Nie mają.
Daj email to podesle skany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']buuu... :( a scana się nie da zrobić i na priv'a ? (lub chociaż arlekinki i czarne - jeśli nie ma zbyt dużo... i to od klasy pośredniej..?)
A może ktoś się orientuje czy austriacy mają w modzie umieszczać gdzieś katalog powystawowy ?[/quote]

a moze poszukaj strony klubu doga?? na stronie klubu retrievera wyniki sa dzien po wystawie praktycznie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']a moze poszukaj strony klubu doga?? na stronie klubu retrievera wyniki sa dzien po wystawie praktycznie :-)[/quote]
A widzisz.. akurat austriackiego nie potrafię znaleźć :shake: (nawet nie jestem pewna czy takowy tam jest) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...