Jump to content
Dogomania

HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !


Magda779

Recommended Posts

[B]Magda nie ma netu od paru godzin, piszę w jej imieniu:[/B]
Hotel dla Heli był załatwiony, ale trzeba było potwierdzić w godzinach popołudniowych, Don potwierdził ze psa zawiezie do hotelu w Szamotułach, Kana miała dać znać po południu czy osoba od transportu odbierze psa z Szamotuł. Nikt się do Magdy nie odezwał żeby to potwierdzić a na wątku cały czas były informacje że jest dt w Poznaniu bo ivonagrz zaopiekuje się Helą więc miejsce w hotelu nie zostało zarezerwowane, a o 21 Magda dostaje smsa od Kany, że hela będzie odebrana z hotelu. Dobrze byłoby podjąć ostateczna decyzję gdzie Hela ma jechać i popracować nad komunikacja bo chodzi o psa a nie worek ziemniaków!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stonka a ja bym Cię może prosiła nie robienia zamieszania gdzie nie trzeba. Ja przed godziną wróciłam do domu, wszystkich informowałam o awarii telefonu, nie jest ciężko zadzwonić do mnie, poza tym wszystko jest już załatwione. Hela jedzie na noc do Iwony gdzie czeka na transport. Don zawozi Hele z Krotoszyna. Wszystko jest dogadane.
Zwłaszcza że od 2 dni wiszę na telefonie, dwoje się i troje o czym pewnie nie wie nikt... by Helę zabrać na DT więc raczej przydałaby mi się pomoc niż lincz, zwłaszcza że to ja ją biorę na DT mile widziana byłaby jakaś pomoc a nie zostawianie osoby która chce pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Tak sunia jedzie do mnie :)[/QUOTE]

Dziewczyny musicie porozumieć się z dziewczyną,która będzie miała Helę na przechowaniu bo przeczytałam na wątku Koli taką wypowiedź Koska i wrzcam tu:

Kana, aby była jasność sytuacji. Za uprzejmością i dobrej organizacji logistycznej 'anuli' ustaliłyśmy, że Poznań będzie miastem przekazania sobie psiaków, ale docelowym miejscem spotkania jest Bogucin (tuż przed Poznaniem jadąc trasą z gdańska przez bydgoszcz i gniezno).
Nie znam miasta, nie posiadam nawigacji, a poruszanie się po tak dużym mieście jest nie lada wyzwaniem. Dlatego bardzo dziękuje Anuli za pomoc i jestem jej bardzo wdzięczna za takie rozwiązanie. Ta dobra dusza potrzebuje godziny, aby przejechać miasto, spotkać się za mną na prostej drodze i kolejnej godziny na wyjazd.

Dlatego prośba Kana do Ciebie o zorganizowanie dowozu Heli do Bogucina, bo osobom przyjezdnym błądzenie po poznaniu w poszukiwaniu adresu jest dużą stratą czasu zwłaszcza, że są gigantyczne korki. Jeśli Iwona przesunęła pracę dla Helci, to na pewno zechce dowieść ją do bogucina.

Link to comment
Share on other sites

Kana, proszę prześlij mi dane do umowy na pw i skan dowodu osobistego. Jeśli adres na dowodzie masz inny niż zamieszkania, to poproszę też adres zamieszkania. Tak jak umawiałyśmy się przez telefon, umowa będzie na Ciebie a po adopcji Heli do ds zmienimy dane.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem,że Hela nie pojechała do Gdańska,ponieważ nie miał kto Heli podrzucić do Bogucina.Jedynie Huskiego Pan przywiózł na umówione miejsce i piesek pojechał do Bydgoszczy.Bardzo mi przykro tak chciałam aby Hela dotarła do DT no ale niestety nie udało się.Myślę,że nadal trzeba szukać transportu!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na niebieskim zbierają kasę na Hele: na karmę i leki.
[url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=6703[/url]

Zastanawiam się tylko jakie leki ma dostawać Hela? Przecież jest [B]zdrowa[/B], po sterylizacji, zaszczepiona, zaczipowana .... nie bardzo rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Dziewczyny na niebieskim zbierają kasę na Hele: na karmę i leki.
[url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=6703[/url]

Zastanawiam się tylko jakie leki ma dostawać Hela? Przecież jest [B]zdrowa[/B], po sterylizacji, zaszczepiona, zaczipowana .... nie bardzo rozumiem...[/QUOTE]
magda a może lepiej porozmawiasz z kaną jak ci coś nie pasuje zamiast tu coś sugerować?
pisałam ci od początku, że kana zaoferowała PŁATNY DT. nie uzbierało się tyle deklaracji ile miało być, dziewczyny więc robią bazarek. cóż w tym złego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']magda a może lepiej porozmawiasz z kaną jak ci coś nie pasuje zamiast tu coś sugerować?
pisałam ci od początku, że kana zaoferowała PŁATNY DT. nie uzbierało się tyle deklaracji ile miało być, dziewczyny więc robią bazarek. cóż w tym złego?[/QUOTE]

Ja wiem, że to jest płatny DT i nie mam nic przeciwko temu, nawet sama zadeklarowałam 50 zł. Nie podoba mi się natomiast, że na niebieskim zasugerowano, że wydajemy ze schroniska chorego psa, który wymaga leczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Ja wiem, że to jest płatny DT i nie mam nic przeciwko temu, nawet sama zadeklarowałam 50 zł. Nie podoba mi się natomiast, że na niebieskim zasugerowano, że wydajemy ze schroniska chorego psa, który wymaga leczenia.[/QUOTE]nie lepiej wyjaśnić to sobie na pw niż robić niepotrzebnie zadymę? tym sposobem ryzykujesz, że hela może stracić szansę na domowy dt. a jak zapewne sama wiesz o dobry i zaufany dt nie jest łatwo.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie robię przecież żadnej zadymy !!!! Agaga, to w twoim poście wyczuwa się agresję. Nie rozumiem dlaczego Hela miałaby stracić DT, przecież nie występuje przeciwko Kanie! Uważam jednak, że powinna być jasność co do stanu zdrowia psa a Hela jest zdrowa.
Uważasz, że o stanie zdrowia Heli mam pisać na pw?
Na pw to ja sobie z Kaną dane osobowe wymieniam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Ale ja nie robię przecież żadnej zadymy !!!! Agaga, to w twoim poście wyczuwa się agresję. Nie rozumiem dlaczego Hela miałaby stracić DT, przecież nie występuje przeciwko Kanie! Uważam jednak, że powinna być jasność co do stanu zdrowia psa a Hela jest zdrowa.
Uważasz, że o stanie zdrowia Heli mam pisać na pw?
Na pw to ja sobie z Kaną dane osobowe wymieniam.[/QUOTE]
magda, coś sugerowałaś w poście 39, przynajmniej ja tak to odczytałam. nie spodobało mi się to i dlatego odpisałam na twojego posta. tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']magda, coś sugerowałaś w poście 39, przynajmniej ja tak to odczytałam. nie spodobało mi się to i dlatego odpisałam na twojego posta. tyle w temacie.[/QUOTE]
Sugerowałam tylko tyle, że Hela jest zdrowa. Ja wydaję psa, podpisuje umowę z Kaną i informuję w umowie o stanie zdrowia psa.
Cieszę się, że Hela jedzie na DT, bo w schronisku kompletnie się nie odnajduje, jest depresyjna i wycofana, ale poza tym zdrowa. I skończę tak jak Ty.... tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie wiem po co tyle zamieszania, Magda jeżeli masz jakieś wątpliwości to zadzwoń.
Ja mam kilka psów na utrzymaniu z jednej marnej pensyjki, od kilku lat pomagam psom, dziewczyny doskonale wiedzą ile psów się przewinęło przez mój dom.
Dziewczyny mi pomagają bo zdecydowałam się Helę wziąć nawet bez wszystkich deklaracji - a jest ich garstka.
Choćbym nie miała co jeść psy dostaną wszystko co potrzebne, dziewczyny mi pomagają z bazarkami, koleżanka napisała na leki gdyż źle zrozumiała mój wpis gdy napisałam że muszę być zabezpieczona by mieć dla psa na karmę, [U]weta[/U], witaminy itp.
Widocznie źle zrozumiała i w skrócie napisała na leki, nie chodzi jej o to że pies jest chory.
Po prostu takie małe przejęzyczenie. Na pewno pojadę z nią do mojego veta na odrobaczenie - każdy pies po przyjeździe do mnie zostaje odrobaczony. Ale ze względu na jej stan poczekamy trochę. Odrobaczenie też kosztuje :)
Przepraszam nie miałam czasu napisać do niej i poprosić jej o zmianę tego słowa gdyż mam na głowie pogrzeb, 3 dni temu straciłam siostrę w wypadku i na prawdę nie mam czasu siedzieć nad komputerem i wertować każdych zdań ludzi.
Nie obrażaj się Magda bo to taka mała popierdółka a zamieszania przez to co nie miara :)
Ja się ciesze że Hela jest zdrowa i mam nadzieję że tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

Po Helę jedziemy jutro... transportem łączonym.
Dziękuje Kajetanowi za transport do Iwony i Iwonce za transport do Bydgoszczy, a także kochanej Małgosi że ze mną pojedzie.
Ja bym raczej nie dała rady...
Ze względu na sytuację rodzinną Hela posiedzi u mnie w pracy 2 dni, gdyż nie chce jej od razu samej zostawiać oraz stresować a Hera jeździ ze mną.

P.S Dziewczyny dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...