Jump to content
Dogomania

Sparaliżowany Gucio zbiera na leki, opatrunki....brakuje wszystkiego! pomóż!


martka1982

Recommended Posts

Boże uchowaj nie nużyca tylko, od grzybicy go bronię od pierwszego momentu, mam nadzieję,że będzie dobrze, dziś robimy smarowanko kokosowo lawendowe, lawendowy olejek też jest przydatny bardzo w takich rozmaitych paprochach skórnych, efektywny nawet przy świerzbie , gucikowe zmiany są bardzo, bardzo fragmentaryczne i malutkie, raczej wykluczam te paskudy, zwłaszcza że skóra pozostała jest czysta a sierść zdrowo wygląda i błyszcząco, ale ostrożności nigdy dość/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 590
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ciocie Kochane! Przepraszam, że tu na wątku, ale bardzo proszę zajrzyjcie na bazarek:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216222-Ubrania-na-leczenie-chorej-jamnikowatej-Pinesi-uratowanej-z-%C5%82ancucha-do-22-10-20011r?p=17822457#post17822457[/url]

Dla bardzo chorutkiej jamnisiowej Pinesi, uratowanej z łańcucha. Ona ogromnie potrzebuje pomocy... każdy grosik się liczy!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

dołączę zaproszenie
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gucio pozdrawia, jest coraz cięższy i coraz bardziej samodzielny, właśnie pisałam na dropsikowym wątku że zaanektował jego koszyczek! ( opuścił swoje królewsko wyścielone legowisko), a tamten dżentelmeńsko na to pozwolił, psiczek chce być bliżej psiego raju , razem z wszystkimi ale uznałam że za wcześnie na taki miks ze względu na jego własne bezpieczeństwo, ulokował się więc strategicznie przy drzwiach i tu jest szczęśliwszy mogąc zagladnąć do środka czasem, Przenoszę jego wyprany pierwszy raz w w lanolinie dla uroku dry bed do koszyka!

Jest coraz ruchliwszy, i je coraz więcej udało mi się go zachęcić do wielu rzeczy, ale jak jest przejedzony i mu podaje coś do pyszczka to zamiast kulturalnie podziękować straszy mnie zębiskami, ale za to coraz częściej i piękniej merda ogonkiem nawet w odpowiedzi na czułe słowa! Fajny jest naprawdę, oby stanął na łapki!!!! Ranki się ekspresowo zamykają, skórka otacza je ciasno z wszyskich stron,jeszcze pare smarowanek i koniec, skupimy się wtedy tylko na tej rance stawowej, chyba sporo pomaga ten sufrin!

ingo, bazarro superowe już odwiedziłam i polecam goraco innym!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Tereniu! Przytulaj Guciolka ode mnie! Ja wierzę, że przy takiej wspaniałej opiece Guciolek stanie na łapki szybciej niż myślimy!!!
Tereniu! Z całego serca dziękuję Ci też za Pierniczka!!![/QUOTE]

Pewnie ze stanie na lapinki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mnie nieco nie było w domu, jechałam z Pierniczkiem do DS, nasz kochany Guciolek, tak zawsze przyzwyczajony do mojej obecności, przeżył to bardzo mimo że był pod opieką siostry, jak przyjechałam, nieziemsko się że mna witał, skupiajac wszelkie siły w swym maleńkim ciałku aby wydrapac się do mnie jak najszybciej i najwyżej, sporo czasu musiałam go tulić i miziać, podkarmiać aż uwierzył że jest wszystko po staremu, i zaraz robimy skromne opatręneczki i stankowe ćwiczenia, ma siłę bo dostał sporo pysznego, nowego typu jedzonka prosto od krakowskiego Szubryta, dobrze że z radościa zjadł sporo, przybywa nam troche ciałka do przytulania, no i nieco mieśni, takie malutkie cudo, krótko tu jest a już tęskni!!!

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj sprawdzę, no i nareszcie biorę sie za finanse, już nieco odtchnę bo jeden mi się tymczasek wyadoptowuje, Gucio już mniej zabiegów na ranki ma, a zanim pojedzie na te zabiegi rehabilitacyjne to się wszędzie porozliczam, może mi się dziś uda zrobić jakies fotki, z ranek jest maleńka szparka, a na tym stawie zacieśnia się już nareszcie biała obwódka prawdziwej skórki!!!!

Guciolek dzis się usiłował zaprzyjaznić z kotką, nawetsam ku mej radości podnosił kuferek aby wstać, nie było dramatycznych wydarzeń, pozwalam mu , bo jak się będzie pięknie do kotków odnosił to zwiększy szanse adopcyjne, no i po za tym stale za mną biega jak może, a jak nie ma odwagi zejśc z legowiska, to piszczy żeby go zabrać na ręce i ponosić tuląc, dobrze że już zaczyna być co tulić!

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie sprawdziłam bank :

wpływy:1541,79 zł z TOZ
30,00 zł od cioteczki Niusia i Ja

pisałam już o wpływie 30 euro od cioteczki pikoli co dało po kursie 4,28 - 128,40 gr z

tego prezentu zakupiliśmy najlepsze środki, na te rany i wzmocnienie oraz kaszelek,
bardzo dobre wieści, mamy z czym zaczynać a wpłaty przyszły w sam raz , w momencie zagojenia się prawie całkowitego ranek na tyłeczku, wszystko zgodnie z planem!

w tym tygodniu lekkie domowe ćwiczenia a w przyszłym zaczynami rehabilitacje z prawdziwego zdarzenia!!

Link to comment
Share on other sites

O tak! Gucio jest śliczny! Miałam okazje poznać go osobiście (były przytulaki na kolankach:loveu:) w poniedziałek jak "podrzucałam" Pierniczka.
Rany pięknie się goją, sierść błyszcząca - takie cuda to tylko Ciocia Teresa potrafi!
Oczywiście cała reszta tez próbowała równocześnie wejść mi na kolana, nastawiać się do głaskania, i jeszcze dawać mi buziole:sweetCyb:
A wszystkie cudne, zadowolone i uśmiechnięte:lol:
To jakieś czarodziejskie miejsce jest:iloveyou:
Pani Tereso wielki szacun!

Link to comment
Share on other sites

już dawno miałam to napisać ale mi umykało. tvn organizuje taką akcję "zwykły bohater" i gdy słyszałam spoty zachęcające do zgłaszania "zwykłych bohaterów" to wiecie o kim pomyślałam? o pani Teresie! Szukają ludzi, którzy [I]w codziennym życiu zachowali się uczciwie, wykazali się odwagą lub spontaniczną chęcią niesienia pomocy innym, dokonali rzeczy niezywkłych.
[/I]Same powiedźcie, czyż to nie jest o pani Teresie? pani Teresa na co dzień dokonuje rzeczy niezwykłych. niesie pomoc innym - naszym braciom mniejszym. jej pomoc jest spontaniczna i cechuje ją odwaga. Dogomania też ma swojego "zwykłego bohatera"! To o pani, Pani Tereso:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']już dawno miałam to napisać ale mi umykało. tvn organizuje taką akcję "zwykły bohater" i gdy słyszałam spoty zachęcające do zgłaszania "zwykłych bohaterów" to wiecie o kim pomyślałam? o pani Teresie! Szukają ludzi, którzy [I]w codziennym życiu zachowali się uczciwie, wykazali się odwagą lub spontaniczną chęcią niesienia pomocy innym, dokonali rzeczy niezywkłych.
[/I]Same powiedźcie, czyż to nie jest o pani Teresie? pani Teresa na co dzień dokonuje rzeczy niezwykłych. niesie pomoc innym - naszym braciom mniejszym. jej pomoc jest spontaniczna i cechuje ją odwaga. Dogomania też ma swojego "zwykłego bohatera"! To o pani, Pani Tereso:)[/QUOTE]

Popieram kazdziutkie slowo:loveu::loveu::loveu:Pani Teresa to nasz dogomaniacki bohater czy raczej bohaterka:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gucio jest śliczny, dzielny...
Czy pieniążki są potrzebne? Szukam drugiego pieska do bazarku- mam już jednego kandydata, ale to będzie mega- bazarek, dlatego chciałabym wspomóc jeszcze jakąś bidkę...
Proszę o szybką odpowiedź, dzisiaj w późno-wieczornych godzinach zaczynam robić bazarro...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...