Jump to content
Dogomania

Stęskniony - teraz Laki - odszedł kochany we własnym domu u ida47. [*][*][*]


Asia_M

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym go chętnie zabrała ze schroniska choćby na jakiś czas... Moge mu poszukać domu w Warszawie, wywiesic ogłoszenia na wydziale i w okolicznych lecznicach, jedynie tak moge pomóc. Czuję sie podle ze musiałam wybierac między nimi ale Barbi mnie zauroczyla i co zrobic... :((

Link to comment
Share on other sites

WERA, nie można zabrać psa ze schroniska na jakiś czas, a potem oddać.
Jemu serce by pękło, jeśli nie ma domku stałego lub tymczasu do momentu znalezienia domu stałego, to nich lepiej zostanie gdzie jest. Nie znaczy to, że nie można mu szukać domku na wszystkie możliwe sposoby. Jeśli masz wolę, to pytaj, szukaj i rozwieszaj ogłoszenia. Może się uda znaleźć dom.

Pokaz się Stęskniony piesku na początku, może ktoś cie pokocha!

Link to comment
Share on other sites

Wera, gdybys mogla to podaj prosze do schroniska, pan Kierownik Andrzej Skowron, tel. 17 583 15 32, mail : [email][email protected][/email].
[B]Piesek biały w rude łatki - Steskniony z boksu 18[/B] - bez tego nie bedzie wiedziec, o ktorego psa chodzi.
Wskazana kontrola przedadopcyjna domku.

Z transportem nie powinno byc problemu. TZ Malgosi jezdzi w kazdy poniedzialek o 7.15 rano do centrum handlowego Marki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...