Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']A po co im roboty dokładać? Odpisałam, jeśli spodoba się inny psiak na pewno się odezwą. Choć wątpię, bo pewnie szukają mocno w typie onka.[/QUOTE]
czyli ten piesek juz adoptowany, nie doczytałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']czyli ten piesek juz adoptowany, nie doczytałam[/QUOTE]

Tak. To jest Ajax:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/190535-wiejski-AJAX-zaniedbany-przez-cz%C5%82owieka-PILNIE-szuka-domu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190535-wiejski-AJAX-zaniedbany-przez-cz%C5%82owieka-PILNIE-szuka-domu%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']czyli ten piesek juz adoptowany, nie doczytałam[/QUOTE]
Si :] Właśnie o to mi chodziło, że przez te dwa lata nikt nie pytał, a jak znalazł dom, to nagle się ktoś obudził :/

Te stare <stażem> psy, to ja kojarzę mocno i bardzo mi leżą na serduchu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Małgoś...bo takich jam my dwie, to..... :evil_lol:[/QUOTE]

To tam wióry lecą? :hmmmm: ;)


[quote name='missiaa']Kochany Ajax znalazł dom niedawno:D 2 lata czekał:) Aż w końcu i jemu się udało.[/QUOTE]

Doczekał się! :)


[quote name='missiaa']No właśnie wróciłam i od razu DOGO!!:D
Najgorszy dzień dziś miałam.... już się na FB wyżaliłam... mają za nic studentów :( Traktują jak nas.... nie powiem co.... najpierw musiałam iść żeby poprawili mi wpis w indeksie bo wpisali mi złą ocenę- czekałam półtorej godziny na profesora bo poszedł na wykład... a później stałam półtorej godziny pod dziekanatem żeby złożyć indeks... w ciągu tych 1,5h obsłużyli 6 osób!!!!! a jak już byłam druga w kolejce, to wyszła kobieta i powiedziała : "już jest po 15:00 dziś już nie czynne do widzenia!" chamstwo jak nie wiem! tyle godzin się wystałam! Fukam dziś na wszystkich :( Do jutra jest składanie indeksów.. ale nie pojadę! Nie będę tracić znów dużo czasu i pieniędzy tylko po to żeby złożyć indeks. Mają mi przyjąć w poniedziałek i kropka.. bo chyba rozniosę im ten dziekanat! Wyobraźcie sobie,że są dwie kobiety w dziekanacie które prawie nic nie robią! i jeden facet który musi obsłużyć wszystkie roczniki i wszystkie specjalności... przecież to jest choreeeee!!![/QUOTE]

Uzależniona jesteś od dogo, czy co? :D

Najpierw polazła na FB :obrazic:

Paniusie w dziekanacie zawsze i wszędzie ważniejsze od rektora :shake:
Wyślij im indeks kurierem z jutrzejszą datą wysłania, nie będą mogli marudzić, że nie dotrzymałaś terminu :)



Jaka słodzizna z Almulki. Kiełbaskę dostała, to i doopcia ze szczęścia tańczy :)
Missiaa masz bardzo miły głos, taki do podkładania dzwięku w filmach.



[quote name='missiaa'](...)
[U][B]Wysłane kolejne do Ziutki:[/B][/U]
20. Lala [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA[/COLOR] 04.10 Na Tablica.pl przez Barb
[/B]21. Ziuta
22. Monti (...) [/QUOTE]

Tutaj się wkradł błąd, bo ciocia barb wyróżniła ogłoszenie Lali na tablicy.pl, które sama zrobiła. Ciocia barb? Ciocia barb! Gdzie jesteś? Dobrze mówię? :hmmmm:


[quote name='missiaa']ja zmykam, bo dziś jestem na prawdę nie w formie :([/QUOTE]

[quote name='Ziutka']To dobranoc i do juterka :):):)[/QUOTE]

:roflt: trata tata nadal siedzi :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']
Uzależniona jesteś od dogo, czy co? :D

Najpierw polazła na FB :obrazic:

Paniusie w dziekanacie zawsze i wszędzie ważniejsze od rektora :shake:
Wyślij im indeks kurierem z jutrzejszą datą wysłania, nie będą mogli marudzić, że nie dotrzymałaś terminu :)



Jaka słodzizna z Almulki. Kiełbaskę dostała, to i doopcia ze szczęścia tańczy :)
Missiaa masz bardzo miły głos, taki do podkładania dzwięku w filmach.


Tutaj się wkradł błąd, bo ciocia barb wyróżniła ogłoszenie Lali na tablicy.pl, które sama zrobiła. Ciocia barb? Ciocia barb! Gdzie jesteś? Dobrze mówię? :hmmmm:

:roflt: trata tata nadal siedzi :roflt:[/QUOTE]

Ostatnio jestem uzależniona od dogo:D

No ciocia barb wspominała, że jakieś stare ogłoszenie wyszukała... i napisała, że wyróżniła:)
A co do mojego głosu.. litości.. jest okropny....dlatego wolę robić filmiki bez udziału mojego głosu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No siedzi...siedzi :evil_lol:

[B]missiaa - mam zapytanie o Chochlika :multi: wysłałam do Angeliki :cool3:[/B][/QUOTE]

pochwal się co napisali:)

a szczeniaki do ogłoszeń? hmm.. tylko Runa została...

no w sumie to bym coś zjadła więc posiedzę z wami przy kanapce i kakao

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']pochwal się co napisali:) [/QUOTE]
Ależ proszę :
Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Chochlik-ma-4-miesiace-piekny-rudy-kociak-do-adopcji-W0QQAdIdZ419526556"]Chochlik ma 4 miesiące, piękny rudy kociak do adopcji[/URL]" na Gumtree:



[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="width: 100%, bgcolor: #EEEEEE, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"]justyna[/EMAIL]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Witam, pisze w sprawie adopcji kotka. Chcialam zapytac czy to
ogloszenie jest nadal aktualne. i czy wymygana jest jakas obowiazkowa
oplata :). Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam Justyna
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[B]Możesz odpowiedzieć „justyna”, odpowiadając na ten e-mail.[/B]


[quote name='missiaa']
a szczeniaki do ogłoszeń? hmm.. tylko Runa została...[/QUOTE]
Pytam o szczeniaki bo mi się wydawało, że są jakieś na pierwszych stronach :roll:

[quote name='missiaa']no w sumie to bym coś zjadła więc posiedzę z wami przy kanapce i kakao[/QUOTE]
No tak...każda wymówka jest dobra :evil_lol: teraz na głód zwala :eviltong:

Edited by Ziutka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Ależ proszę :
Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Chochlik-ma-4-miesiace-piekny-rudy-kociak-do-adopcji-W0QQAdIdZ419526556"]Chochlik ma 4 miesiące, piękny rudy kociak do adopcji[/URL]" na Gumtree:

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD] [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Witam, pisze w sprawie adopcji kotka. Chcialam zapytac czy to
ogloszenie jest nadal aktualne. i czy wymygana jest jakas obowiazkowa
oplata :). Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam Justyna Kuińska
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[B]Możesz odpowiedzieć „[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]”, odpowiadając na ten e-mail.[/B]

Pytam o szczeniaki bo mi się wydawało, że są jakieś na pierwszych stronach :roll:


No tak...każda wymówka jest dobra :evil_lol: teraz na głód zwala :eviltong:[/QUOTE]


Jest nazwisko z ogłoszenia...pobiegłam na FB obczaić kim jest ta dziewczyna:P

Ja jestem taki nocny obżartuch... Mój Rafał mi nie pozwala jeść na noc.. ale już spi hahaha:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Jest nazwisko z ogłoszenia...pobiegłam na FB obczaić kim jest ta dziewczyna:P[/QUOTE]
No iiiii ????????

[quote name='missiaa']Ja jestem taki nocny obżartuch... Mój Rafał mi nie pozwala jeść na noc.. ale już spi hahaha:P[/QUOTE]
Witaj w Klubie Nocnych Żarłoków :diabloti: też tak mam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Jest nazwisko z ogłoszenia...pobiegłam na FB obczaić kim jest ta dziewczyna:P

[/QUOTE]

Lubi Frugo, Roberta Pattisona i Ikea Kraków..hihii




Dziś już nie ma zmiłuj, nie bedę biegać z kablami, a mój laptop wyłączy sie za 10 minut, bo bateria pada...

Kakao wypiję w samotności....muszę dorwać mojego szczura bo chodzi w zakazanych dla niego miejscach.. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']
Witaj w Klubie Nocnych Żarłoków :diabloti: też tak mam :cool3:[/QUOTE]

Ja potrafię nie jeść przez cały dzień..czasem śniadanie jem dopiero o 16... zwłaszcza jak jadę do Krk.. a później odbija mi się to wieczorem i jem ile widzę..a tyłek rośnie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Lubi Frugo, Roberta Pattisona i Ikea Kraków..hihii[/QUOTE]
A pełnoletnia chociaż ? :roll:


[quote name='missiaa']Dziś już nie ma zmiłuj, nie bedę biegać z kablami, a mój laptop wyłączy sie za 10 minut, bo bateria pada...

Kakao wypiję w samotności....muszę dorwać mojego szczura bo chodzi w zakazanych dla niego miejscach.. :P[/QUOTE]
Nie uwierzę, jeśli nie zobaczę....że za 10 minut Cię nie będzie :evil_lol:

[quote name='missiaa']Ja potrafię nie jeść przez cały dzień..czasem śniadanie jem dopiero o 16... zwłaszcza jak jadę do Krk.. a później odbija mi się to wieczorem i jem ile widzę..a tyłek rośnie:eviltong:[/QUOTE]

Też tak mam, jak już minie 12.00 to mogę nie jeść do wieczora, znaczy się, teraz już muszę dobrze jeść i często...prawda Gośkije moje ? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']A pełnoletnia chociaż ? :roll:


Nie uwierzę, jeśli nie zobaczę....że za 10 minut Cię nie będzie :evil_lol:

[/QUOTE]

no właśnie nie ma napisane kiedy ma urodziny.. ale bardzo młodo wygląda....
no musiałam niestety pogadać z koleżanką na FB o przedmiotach dodatkowych na uczelni(kazali nam się zapisać na przedmioty po czym je usuneli a nam brakuje masy godzin do wyrobienia, a uczelnia to ma w nosie, martw się sam- ale to już inna historia) i przyszłam podpiąć kabel, bo lada moment laptop się miał wyłaczyć..

[quote name='Ziutka']Też tak mam, jak już minie 12.00 to mogę nie jeść do wieczora, znaczy się, teraz już muszę dobrze jeść i często...prawda Gośkije moje ? :loveu:[/QUOTE]

:razz:pochwal się:razz: o co chodzi?:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']no właśnie nie ma napisane kiedy ma urodziny.. ale bardzo młodo wygląda....[/QUOTE]
missieek może zobaczy jutro maila ode mnie i się z nią skontaktuje, to będziemy wiedziały co za domek :) ale mam nadzieje, że dobry :)
[quote name='missiaa']no musiałam niestety pogadać z koleżanką na FB o przedmiotach dodatkowych na uczelni(kazali nam się zapisać na przedmioty po czym je usuneli a nam brakuje masy godzin do wyrobienia, a uczelnia to ma w nosie, martw się sam- ale to już inna historia) i przyszłam podpiąć kabel, bo lada moment laptop się miał wyłaczyć..[/QUOTE]
Wiedziałam, że "coś" Ci wyskoczy :diabloti: i będziesz musiała się podpiąć pod ładowarkę :eviltong:



[quote name='missiaa']:razz:pochwal się:razz: o co chodzi?:P[/QUOTE]
Jest nas dwoje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No siedzi...siedzi :evil_lol:

[B]missiaa - mam zapytanie o Chochlika :multi: wysłałam do Angeliki :cool3:[/B][/QUOTE]

Szybko, dopiero co ogłoszenie zostało wpuszczone do netu :)


[quote name='missiaa'](...) A co do mojego głosu.. litości.. jest okropny....dlatego wolę robić filmiki bez udziału mojego głosu....[/QUOTE]

To kto mówił na filmie z Almą? Bardzo przyjemny głos.


[quote name='Ziutka'](...)
Witaj w Klubie Nocnych Żarłoków :diabloti: też tak mam :cool3:[/QUOTE]

Ja też w tym klubie. :cool3:


[quote name='missiaa']Lubi Frugo, Roberta Pattisona i Ikea Kraków..hihii (...) [/QUOTE]

A koty?

PS Ziuteczko i Missiaa, wykasujcie dane tej pani ze swoich powyższych postów tj, adres e-mail, nazwisko itp.


[quote name='Ziutka']A pełnoletnia chociaż ? :roll:

Nie uwierzę, jeśli nie zobaczę....że za 10 minut Cię nie będzie :evil_lol:

Też tak mam, jak już minie 12.00 to mogę nie jeść do wieczora, znaczy się, teraz już muszę dobrze jeść i często...prawda Gośkije moje ? :loveu:[/QUOTE]

Chcesz tej pani złożyć niemoralną propozycję, czy co, że tak o pełnoletniość pytasz? ;)

Też trudno mi uwierzyć, że zniknie za 10 minut Missiaa :) Przecież ona uzależniona od dogo jest. :D

A Ty Ziuteczko musisz baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze jeść, szczególnie czekoladę z orzechami w nocy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']


Ja też w tym klubie. :cool3: [/QUOTE]
No to jesteśmy trzy :diabloti:



[quote name='Gosiapk']
PS Ziuteczko i Missiaa, wykasujcie dane tej pani ze swoich powyższych postów tj, adres e-mail, nazwisko itp.
[/QUOTE]
Zrobione pse pani, zrobione :) Że też o tym nie pomyślałam :eviltong:



[quote name='Gosiapk']
Chcesz tej pani złożyć niemoralną propozycję, czy co, że tak o pełnoletniość pytasz? ;) [/QUOTE]
Oj tam zaraz niemoralną propozycję, tak pytam...czy nie dziecko jakieś, bo czasami i dzieci piszą "poprawne" maile w sprawie zwierzaków :cool1:


[quote name='Gosiapk']
Też trudno mi uwierzyć, że zniknie za 10 minut Missiaa :) Przecież ona uzależniona od dogo jest. :D [/QUOTE]
No nie zniknie, nie ma takiej opcji :cooldevi:


[quote name='Gosiapk']
A Ty Ziuteczko musisz baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze jeść, szczególnie czekoladę z orzechami w nocy :diabloti:[/QUOTE]
Weźźźź, nic mi nie pisz o czekoladzie z orzechami, bo bym zjadła teraz całą a nie mam :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...