Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Skoro Ziutka chce mnie lać, to muszę spasować. Może ktoś inny da 7zł na wyróżnienie ogłoszenia Lali? Może od Was przyjmie pinionchy. :roll:[/QUOTE]
Ja chciałam wyróżnić Lalunię juz wcześniej ale missieek pisała, że ona niepilna i niekłopotliwa. Chętnie ją wyróżnię tym bardziej, że ma ode mnie ogloszenie na tablicy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ja chciałam wyróżnić Lalunię juz wcześniej ale missieek pisała, że ona niepilna i niekłopotliwa. Chętnie ją wyróżnię tym bardziej, że ma ode mnie ogloszenie na tablicy :lol:[/QUOTE]

No, Lalunia to bardzo grzeczna dziewczynka, kłopotu nie robi, ale najwyższy czas żeby domek się pojawił:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Czyli wyróżnić ? :lol:[/QUOTE]

bardzo prosimy :)
tu wszystkie foty Lali
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385528724827985.104414.210088882371971&type=3[/URL]
można ją też poudostępniać

mailowo odezwał się Pan z Kocmyrzowa chętny na Almę
tylko kogo ja tam znajdę na wizytę...

i dziś będzie miał odwiedziny Amigo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']bardzo prosimy
:)
tu wszystkie foty Lali
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385528724827985.104414.210088882371971&type=3[/URL]
można ją też poudostępniać

mailowo odezwał się Pan z Kocmyrzowa chętny na Almę
tylko kogo ja tam znajdę na wizytę...

i dziś będzie miał odwiedziny Amigo[/QUOTE]
Lalę wyróznię i poudostępniam. :lol:A gdzie jest Kocmyrzowo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']
mailowo odezwał się Pan z Kocmyrzowa chętny na Almę
tylko kogo ja tam znajdę na wizytę...[/QUOTE]
Kurcze, ja zupełnie nie znam ludzi z tych okolic :shake:

[quote name='missieek']
i dziś będzie miał odwiedziny Amigo[/QUOTE]
Trzymam kciuki za odwiedzinki i czekamy na wieści jak wypadły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']niestety na jutro przeniesione[/QUOTE]
Znaczy się, kciuki trzymam nadal za przystojniaczka ;)

[quote name='missieek']od pw do pw i mam już osoby na wizyty w Wawie
na Pradze zrobi JoaPG
na Ursynowie Mazowszanka

uff[/QUOTE]
No to super, że już są osoby do wizyty :)

A czy jeszcze jakieś telefony o psiaki były, czy narazie tylko Amigo i Alma ?

Link to comment
Share on other sites

No to teraz to wygląda tak(aż miło patrzeć ):

To może zrobię listę tych które mają świeże ogłoszenia:
Ogłoszone przez [B][U]Ziutke[/U][/B]:loveu::
1.Dżina [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Malgoske[/B]
2.Laba [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 01.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B]
3.Mazur
4.Dingo [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONY 01.10[/COLOR][/B] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B]
5.Rudzia [B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 28.09 [/COLOR][COLOR=#000000]Na Tablica.pl przez Ziutke[/COLOR][/SIZE][/B]
6.Gipsy [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Malgoske[/B]
7.Raszko [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR][/B] [B]Na Tablica.pl przez Malgoske[/B]
8.Syria
9.Gonia [I][B][COLOR=#008000][U]PRAWDOPODOBNIE [/U]POJEDZIE DO NOWEGO DOMU DO WARSZAWY, POJEDZIE Z NIĄ JEJ SIOSTRA TAZIA, nie będą mieszkać razem ale będą się odwiedzać[/COLOR][/B][/I]
10.Alma [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 28.09 [/B][/COLOR][B][COLOR=#000000]Na Tablica.pl przez Ziutke
[/COLOR][/B]11. Amigo [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONY 01.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B]
12.Leon [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONY 03.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Ziutke[/B]
13. Bryza
14. Madeira [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk
[/B]15. Gusia [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 02.10 [/COLOR]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B]

ogłoszone przez [U][B]barb[/B][/U] :loveu::
16/17.Gałgan i Gapcio [COLOR=#FF0000][B]WYRÓŻNIONE 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Karolciasz28[/B]

Ogłoszone przez [U][B]karolciasz28[/B][/U]:loveu::
18.Oregon
i też Gałgan i Gapcio [COLOR=#FF0000][B]WYRÓŻNIONE 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Karolciasz28[/B]

Ogłoszone przez [U][B]Justyna Lipicka[/B][/U]:loveu::
19. Sarbinka

Za wszystkie ogłoszenia pięknie DZIĘKUJEMY!:laola:

Wysłane kolejne do Ziutki:
20. Lala [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA[/COLOR] 04.10 Na Tablica.pl przez Barb[/B]
Zaproponowane do ogłoszeń dla Karolciasz28:
21. Lima

Edited by missiaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Missiaa...ślij mi kolejne psiaki i kociaki też jak jakieś są ;)[/QUOTE]

Dobra:loveu:
Teraz masz na świeżo jeszcze Lale do ogłoszeń, którą wysłałam Ci wczoraj. A jutro prześlę Ci więcej, bo dziś już będę uciekać- jutro pobudka o 5:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Dobra:loveu:
Teraz masz na świeżo jeszcze Lale do ogłoszeń, którą wysłałam Ci wczoraj. A jutro prześlę Ci więcej, bo dziś już będę uciekać- jutro pobudka o 5:placz:[/QUOTE]

Mówi, że już idzie spać, i siedzi na dogo od ponad półgodziny! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Nadal siedzi :shake: Jutro nie będzie mogła oczu otworzyć, a na zajęciach będzie: :lying:[/QUOTE]

ależ mnie obgadują:-o ide już ide....
bo rano będę żałować jak zwykle, że do tak późnej godziny siedziałam
ale pocieszę się-godzinkę odeśpię w busie w drodze do Krk hahaha:cool3:.... szkoda, że nie jadę ciągiem 2 godzin..tylko niestety z przesiadkami..
idę:D dobranoc:D
jeszcze na bazarku się idę pożegnać z Wami:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']2 godziny i do tego z przesiadkami codziennie?! Ło matko i córko! :smhair2:[/QUOTE]

gdyby nie te przesiadki to byłoby szybciej:roll:... ale to już są 2 h od wyjścia z domu do dotarcia na uczelnię... czyli dotarcie na busa w Bukownie(15min), jazda busem do Olkusza(20min)..tam dotarcie na Busa(poczekanie kilka minut bo ten co mnie interesuje odjeżdza tylko 3 razy na godzinę-jakieś 10 min), jazda w busie do Krakowa(1h) i dotarcie na uczelnię(10-15 min)... gorzej jest w drugą stronę gdy np wracam późnym wieczorem... to z Olkusza nie ma już busów o tej godzinie do Bukowna... i jadę zamist 20 minut to godzinę(!) autobusem po wszystkich wsiach:/

Gdyby opłacało mi się jeździć autem i bym takowe miała to z domu pod uczelnię jeździłabym w jakąś godzinę...ale....:shake:

Dobra zmykam, bo się zasiedziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Czyli wyróżnić ? :lol:[/QUOTE]

[quote name='missieek']bardzo prosimy :)
tu wszystkie foty Lali
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385528724827985.104414.210088882371971&type=3[/URL]
można ją też poudostępniać

mailowo odezwał się Pan z Kocmyrzowa chętny na Almę
tylko kogo ja tam znajdę na wizytę...

i dziś będzie miał odwiedziny Amigo[/QUOTE]

[quote name='barb']Lalę wyróznię i poudostępniam. :lol:A gdzie jest Kocmyrzowo ?[/QUOTE]

zrobione :lol:
[url]http://tablica.pl/oferta/lala-grzeczna-mila-przekochana-mikrosunia-szuka-domku-ID1aw2R.html[/url]
na 7 dni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...