Jump to content
Dogomania

Lora - bezpieczna i kochana w DS :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłam takie ogłosznie - może warto zapisać... ale na 100% trzeba DOKŁADNIE sprawdzić, aby nie było drugiej ARKTYKI...

Nowo otwarty hotel dla psów Ostoja chętnie przyjmie na hotelowanie pieski które życie skrzywdziło u nas znajdą spokojny kont ,pełną miskę ,oraz rękę zawsze chętną do czochrania.Mam doświadczenie z psami tzw.trudnymi więc nie odstraszy mnie fakt że psiak potrzebuje specjalnej opieki medycznej lub po prostu specjalnego podejścia.Chociaż nie stać mnie na to by przyjąć psiaki za darmo to oferta dla psów w potrzebie jest napewno atrakcyjna gdyż jest to połowa normalnej stawki hotelowej.W razie pytań chętnie odpowiem tel. 668 80 80 18, mail: [email][email protected][/email] , 32-104 Proszowice woj. małopolskie

Link to comment
Share on other sites

tylko czy damy radę? czasu mało, ale może warto spróbować?
miejsce w hotelu ok 50-80 km od aktualnego miejsca pobytu Lory - trzeba liczyć 12-15 pln/doba.
miejsce musi być sprawdzone (za dużo już czytałam o skandalach i miejscach gorszych od schronisk, za które płacono niemało..)

Lora potrzebuje cierpliwości i wyrozumiałości, na pewno jak na giełdzie ją wydadzą, to ma marne szanse na odzyskanie zaufania do ludzi i pewności siebie.
Ja myślę, że panienka ma duży potencjał, ale musi dostać szansę..

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="red"][B]DO SPRAWDZENIA ABY WPADKI NIE BYŁO...[/B][/COLOR]

Hotel dla Zwierząt CANIS
Grabówno 14
89-350 Grabówno woj. wielkopolskie

Agata Skibielak
tel. 609-616-736
mail: [email][email protected][/email]

Oferujemy Państwu całoroczny, kameralny hotel dla zwierząt. Dysponujemy 5 obszernymi boksami hotelowymi zlokalizowanymi w ogrzewanym budynku oraz kojcem zewnętrznym. Hotelik dzieli budynek z gabinetem weterynaryjnym i sąsiaduje bezpośrednio z naszym domem. Dzięki temu zwierzęta mają opiekę, również medyczną, 24 h na dobę. Naszym podopiecznym gwarantujemy komfortowe warunki, profesjonalną opiekę, dużą ilość ruchu, czy to luzem na wybiegu czy też na spacerze na smyczy, towarzystwo innych pensjonariuszy (za zgodą właściciela) oraz dużo głaskania, drapania i ciepłych słów.  Zwierzęta są naszą pasją, z wykształcenia jesteśmy lekarzami weterynarii, prowadzimy gabinet weterynaryjny, hodujemy psy, jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce, działamy jako wolontariusze w organizacjach prozwierzęcych. W opiekę nad zwierzętami wkładamy całe nasze serce, wiedzę i umiejętności.
Cennik (stawka za dobę):
psy małe (do 35 cm)- 25 zł
psy średnie (do 50 cm) 30 zł
psy duże (powyżej 50 cm) 35 zł
dni świąteczne + 50%
Pieski będące pod opieką organizacji prozwierzęcych 20 zł ( w tym karma bytowa, zdjęcia, obserwacja psa, podstawowa praca z psem, socjalizacja i zabiegi pielęgnacyjne).
Psy będące pod opieką Stowarzyszenia Dogi- Adopcje i Fundacji SOS Ratujemy Dogi- 16,5 zł.
Możliwy transport pieska z i do hotelu (1,5 zł za km).
Psy wyprowadzane są na spacer minimum 3 razy dziennie, karmione są 2 razy dziennie. Cena zawiera także fotorelacje z pobytu psa w hotelu (10 zdjęć) i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, np. szczotkowanie.
Suki będące w cieczce, szczenięta do 4 miesiąca życia, psy wymagające opieki weterynaryjnej, zwierzęta stare, niepełnosprawne podlegają innemu cennikowi: +50% za dobę.
Wszystkie zabiegi weterynaryjne płatne są dodatkowo, według cennika lekarza weterynarii.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="red"][B]kolejny hotelik - DO SPRAWDZENIA:[/B][/COLOR]

Joanna Górska
Jajkowice 33
96-208 Huta Błędowska
woj. mazowieckie

tel. 607-329-932
mail: [email][email protected][/email]

Kameralny, domowy hotel znajduje się w Jajkowicach, na granicy województwa mazowieckiego i łódzkiego, 65km od Warszawy i 50km od Radomia.
Oficjalnie ruszymy pewnie na początku kwietnia.
Na razie mamy przygotowane 5 kojców w domu, gdzie mieszkamy. Do dyspozycji jest jest także ogrodzone 3000m2 działki.
Przyjmujemy także psy trudne, agresywne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...