Jump to content
Dogomania

HUGO już za TM :(:(:(


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='swagnieszka']jestem na zaproszenie DONki - śliczny i biedny Chłopak :(
ja mogę na razie zadeklarować 50 zł jednorazowo...
Będę zaglądać[/QUOTE]
[IMG]http://www.e-gify.com/gify/2024.gif[/IMG]:multi::loveu::multi:ciociu noskami dziekujemy stokrocccccccccc:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swagnieszka']jestem na zaproszenie DONki - śliczny i biedny Chłopak :(
ja mogę na razie zadeklarować 50 zł jednorazowo...
Będę zaglądać[/QUOTE]

Jestem znowu u chłopaka :)
Ma już wreszcie jakieś imię ?????
Dziękuję cioteczko swagnieszka, że jesteś :modla:
Czekam z niepokojem na wieści od weta ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Czy operować ma schroniskowy wet? to dobry chirurg?[/QUOTE]

Dość dobry, żaden schroniskowy psiak nie ucierpiał z jego powodu. Ludzie nie mający schroniskowców zjeżdzają do niego i go chwalą.
Jutro ma zacząć przygotowywać biedaka na zabieg (badania, całkowite opróżnianie jelit z kału) i pojutrze powinien już być po operacji. Lekarz nie daje gwarancji czy przepuklina za jakiś czas nie będzie miała nawrotu, wszystko zależy od stanu jelit, będzie mógł powiedzieć coś więcej jak go otworzy, więc trzymać kciuki, żeby jego problem był tylko na zewnątrz, a nie w środku!

Link to comment
Share on other sites

Ku pokrzepieniu, zobaczcie, miałysmy Bono z taką przepukliną, że nie wiem. Jedna, godzinna operacja i wszystko pięknie się zagoiło
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211055-Staruszek-Bono-z-przepuklin%C4%85-nowotworem-odbytu-prosi-o-pomoc!/page2[/url]

Nie mam w tej chwili kasy, utrzymuję kilka psów w hotelach bez deklaracji :( ale trzymam kciuki z całych sił, Hugo to mój ukochany onek, z banerka, odszedł rok temu :(
Pomogę jeśli dostanę jakiś przypływ kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki i słowa otuchy :):loveu:

DONnka - boli na pewno, ale najgorsze jest to, że on prawie wcale nie robi koo, próbuje i próbuje i nic z tego...
Tak jak pisałam wcześniej, mogę być skarbnikiem, a możemy wybrać kogoś innego. :)[/QUOTE]

Tym bardziej trzeba szybko działać !!!
[B]Zosiu123[/B] to na co czekasz, rozsyłaj na PW numer konta ;) :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...