Jump to content
Dogomania

Ogólnopolski Festiwal "Ludzie Zwierzętom (Nie)Milcz - reaguj" - KIELCE - 2.X.2011


_patSi_

Recommended Posts

Szukam osób z rejonu Kielc (ale i nie tylko)do aktywnej pomocy w organizacji Festiwalu. Planujemy przemarsz ulica Sienkiewicza w kierunku parku, gdzie odbędziemy się piknik po-zwierzęcy a w nim m.in. konkurs na najsympatyczniejszego zwierzaka;, porady weterynaryjne, behawiorysty, pokaz tresury psów. Fajnie byłoby zorganizować kącik adopcyjny, mile widziane inne pomysły:)

Link to comment
Share on other sites

To świetnie, super! Jest okazja, żeby pokazać ze w świętokrzyskim tez coś się dzieje, a przy okazji pomoc zwierzakom:)
Dymińskie psiaki zapraszamy :), a pokaz psich sztuczek mile widziany:D Dziewczyny nie wiem, czy wiecie to dość nagłośniona akcja( ogólnopolska ) jest już patronat redakcji mój pies, radia złote przeboje, oraz lokalnej telewizji polskiej :) ... o patronat zwracam się również do echa dnia i radia kielce:)

Link to comment
Share on other sites

Świetna sprawa z tymi dzieciakami, ja już myślałam o przedszkolu gdzie chodzi mój syn, może uda mi się być we wtorek w Kielcach to zajrzę do szkoły ( z Pacanowa do Kielc jest kawałek drogi :)) Co do psiaków z dymin i nie tylko to myślę ze się przyłączycie - kącik adopcyjny musi być. Warto byłoby się tez spotkać - może uda nam się to - np. w przyszłym tygodniu??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']Ja pomogę jeśli będzie możliwość. Jestem ze Starachowic ale jestem niestety nieletnia...
Dla mnie dobrym pomysłem byloby wzięcie na ten festiwal paru psów z Dymin w celu 'pokazania' ich i zachęcenia do adopcji.[/QUOTE]
Wiem,ze psiaki moglyby byc mocno zestresowane,ale tez mysle,ze to dobry pomysl...

Rozmawialam z Pania w szkole mojego dzieciaka,powiedziala mi,ze musi trzymac sie programu:shake:,takze dzieciakow z tej szkoly nie da rady zaangazowac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Wiem,ze psiaki moglyby byc mocno zestresowane,ale tez mysle,ze to dobry pomysl...[/QUOTE]

dlatego wiadomo, że byłyby brane te psy które sa przyzwyczajone do ruchu ulicznego, tłoku itp. te najbardziej towarzyskie, spokojne, te jeszcze płochliwe, niepewne nie byłyby brane.. a gdyby ktoś był zainteresowany jakimś konkretnym psem można byłoby odsyłać do Dymin. Nie wiem, takie moje zdanie.. ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']dlatego wiadomo, że byłyby brane te psy które sa przyzwyczajone do ruchu ulicznego, tłoku itp. te najbardziej towarzyskie, spokojne, te jeszcze płochliwe, niepewne nie byłyby brane.. a gdyby ktoś był zainteresowany jakimś konkretnym psem można byłoby odsyłać do Dymin. Nie wiem, takie moje zdanie.. ^^[/QUOTE]
Zgadzam się, zresztą były już przecież przeprowadzane takie akcje adopcyjne, zawsze jakiś skutek wywierały, warto próbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_patSi_']Dziewczyny nie wiem, czy wiecie to dość nagłośniona akcja( ogólnopolska ) jest już patronat redakcji mój pies, radia złote przeboje, oraz lokalnej telewizji polskiej :) ... o patronat zwracam się również do echa dnia i radia kielce:)[/QUOTE]

Na pustyni nie żyję, a NIC nie słyszałam , nigdzie...

Link to comment
Share on other sites

To kto w końcu organizuje ten festiwal? Ma ktoś na kogoś konkretne namiary (proszę na priva). Pisałem tydzień temu na priva do _patSi_, że oferuję pomoc, ale jakoś bez odzewu. W ciągu tygodnia, który pozostał, raczej już niewiele się zorganizuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polis']To kto w końcu organizuje ten festiwal? Ma ktoś na kogoś konkretne namiary (proszę na priva). Pisałem tydzień temu na priva do _patSi_, że oferuję pomoc, ale jakoś bez odzewu. W ciągu tygodnia, który pozostał, raczej już niewiele się zorganizuje.[/QUOTE]
Dokladnie,tylko szkoda,ze nie ma nawet jednego plakatu,ja trabie wokolo,ale musi byc to gdzies naglosnione!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...