Jump to content
Dogomania

Zapomniany...Śmieszek za TM, już razem ze swoim ukochanym panem...


pidzej

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może by jednak pogadać z którymś z opiekunów który się nim zajmuje i zaproponować karmę na wyłączność dla śmieszka? A jeśli opiekun będzie kręcił nosem to może go jakoś przekupić:razz: ? Bo bidulek jelitka sobie wypruje przy tak dlugotrwałej biegunce:(

Link to comment
Share on other sites

Ja używam Royal Canine Intestinal i worek 14kg starcza mi na ok.2,5 miesiąca (dla boksera). Więc myślę, że tutaj byłoby podobnie.
Od razu mówię, że ja tej karmy nie mam na zbyciu:( ale możnaby zrobić zbiórkę i zakupić, żeby psinka się nie męczyła.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogłabym dać na spróbowanie Royala Canina Intestinal. Zobaczylibyśmy czy podziała, żeby niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy jeśli okazałoby się, że nie trafiliśmy. Tylko ile tego potrzeba? Po ilu dniach podawania byłaby poprawa? U mojego po ok. 3-4 dniach kupy się poprawiły. Tylko wtedy ścisła dieta i nic oprócz tego. Azzie5 czy byłabyś zainteresowana?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tylko ile tego potrzeba? Po ilu dniach podawania byłaby poprawa?[/QUOTE]
nie mam pojęcia. Ale rzeczywiście najpierw zobaczmy na próbę czy on byłby zainteresowany suchym jedzeniem.
Psy w schronisku dostają jeść raz dziennie, jakby była ta karma, to dopóki by jej nie zużył, dostawałby codziennie właśnie to zamiast schroniskowego jedzenia. Ile to mniej więcej kosztuje? Jeśli Śmieszek gustowałby w takim suchym to trzeba by zrobić zrzutkę na większą ilość. Jest dużym psem, ale nie je specjalnie dużo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']może grodziski trójłapkowiec chce mieć kolegę?;) [/quote]
Mój trójłakowiec to młodziutka panienka, która cały czas molestuje moje koty bo chce się bawić, więc nie wiem czy "dojrzały mężczyzna" by to wytrzymał.
Pidzej, pracujesz w Milanówku w schronisku, czy jesteś wolontariuszem? Od kiedy mam moją Trójkę, która także trafiła do nas ze schroniska, zaczęłam zastanawiać się nad tym czy może nie zgłosić się do pomocy w Milanówku. Czasu niestety nie mam zbyt dużo , i mogłabym przychodzić w weekend. Napiszcie mi jak to na początku wygląda. Jakie na początku ma się obowiązki, trzeba się przecież jakoś z psiakami zaprzyjaźnic, albo może ma się do opieki jednego -dwa i taka osoba zajmuje się tylko nimi? Bede wdzieczna za wszelkie informacje! Pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...