Jump to content
Dogomania

Bokser Rocki - Zostaje w Łodzi - Ma Wspaniały Domek - Dziękuję Wszystkim za Pomoc!


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani... informuję, że Rocki jak najbardziej zaklimatyzował się u Państwa w nowym DT w Łodzi..:loveu: wczoraj wieczorkiem dzwoniła i rozmawiałam z synem Państwa...z Hultajem się dogaduje (no poza małymi wyjkątkami ale to już rzadkość... wiecie chłopaki muszą się dogadać i pewnie podzielić role w domku...hihihi...:evil_lol: ) trzeba czasu na wszystko...ogólnie sprawuje się dobrze i jest bardzo grzeczny... no jak to Rocki..Kochany Psiak:loveu:
A zdjęcia będą pewnie po odwiedzinach Rockiego przez Imbir...

Wesołych Świąt Wielkanocnych... :lol:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaa...... miałam wczoraj dzwonić do Łodzi i przez tą robotę wyleciało....wiem, to żadne usprawiedliwienie wobec Rockiego....:oops:
ale dziś obiecuje zadzwonie i się dowiem co tam u Kochaniutkiego "łamacza serc ":loveu: słychać.....
czekam też aż Imbirkowa go nawiedzi-odwiedzi... oczywiście jak znadzie chwilunie.....i pewnie będą foty....
tak chciałabym juz go zobaczyć - choć na zdjęciach... ciekawe jak teraz wyglada.......:cool3:

Link to comment
Share on other sites

halo halo...informacje na gorąco już przekazuje.....
dzwoniłam przed chwilka do Pani Ludmiły do Łodzi.... Rocki jak najbardziej się zaklimatyzował i już z Hultajem dogaduje się bez problemu... nie warczą na siebie ... a wspólne spacery (oczywiście z włochatą sunią...)...to sama rozkosz i turlanie się na trawie.....:loveu:

Nie zapominjamy, że Rocki jest w DT i musimy szukać domku na stałe...
serce mi się kroi kiedy pomyśle że znów trzeba będzie go "przerzucić"...w inne miejsce... hmmm...

Aaaaaa... i przytył... wygląda super!!!
Julka-Imbirkowa zrobi zdjęcia w przyszłym tygodniu....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...