Jump to content
Dogomania

10 kochanych psiaków - mają dom lecz potrzebują wsparcia finansowego! okolice Tarnowa


Recommended Posts

W sobotę do nowego domku został zawieziony następny maluch, tym sposobem na podwórku zostały tylko 3 maleńkie suczki. Dziś czworonożną gromadę odwiedził weterynarz, wszystkie dorosłe psiaki zostały zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Maluchy są odrobaczone, zaszczepione, każdy dostał książeczkę zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Afryka']Dobrze, że jakoś idzie przynajmniej z maluchami. Na tych ostatnich zdjęciach wyglądają jak lwy z [URL="http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/11/1148/1RUM000Z/plakaty/simba-and-mufasa-my-father-my-friend.jpg"]"Króla Lwa"[/URL] :)[/QUOTE]
No właśnie nie wiedziałam z czym mi się ten obrazek kojarzy! już wiem:) Renata to cudownie Wam idzie wszystko. Trzymam kciuki i będę działać z bazarkiem jakoś jak tylko obrobię bazarek na tymczasy Atki. Powodzenia tymczasem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']No właśnie nie wiedziałam z czym mi się ten obrazek kojarzy! już wiem:) Renata to cudownie Wam idzie wszystko. Trzymam kciuki i będę działać z bazarkiem jakoś jak tylko obrobię bazarek na tymczasy Atki. Powodzenia tymczasem[/QUOTE]
Przecież to własnie dzięki Wam, ludziom z dogo i innym życzliwym duszom, jakoś pchamy to do przodu :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Po "zapsionym" biegają już tylko dwa maleństwa, wczoraj do nowego domu pojechała Feta :lol:
Sara dalej co dzień wożona jest na kroplówki. Nie chce jeść karmy weterynaryjnej. Usiłujemy ją oszukiwać, mieszając karmę z ugotowanym ryżem z warzywami i kurczakiem.
Wczora była też kolejna lekcja nauki dobrego wychowania w obecności behawiorysty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzięki Fundacji dr Lucy udało nam się spłacić część długów za leczenie Sary i jej współtowarzyszy niedoli..

Serdecznie dziękujemy!!

Równie serdecznie dziękujemy darczyńcom za zakup specjalistycznej karmy dla Sary!!

Dotarły również wpłaty na konto OTOZ Animals.. Dokładne rozliczenie podam za kilka dni, ponieważ nie mam wglądu do konta..

Dziękujemy!!


Mimo tego dług w lecznicy wynosi ok. 800 zł..
Nie możemy sobie pozwolić na większy..
Nie wiemy, jak ten spłacimy...
Część pokryjemy z pieniędzy wpłaconych na konto OTOZu.. To jest ok. 300 zł..


Sarę nadal trzeba leczyć.. a my nie mamy za co..
Przerwanie leczenia zaprzepaściłoby poprawę, jaką już widać..
Karma też się kończy, a jest naprawdę kosztowna..

Zbliża się bardzo ciężki okres - zima..

Właściciela nie stać na utrzymanie i leczenie całej dziesiątki psiaków. Mimo szczerych chęci.
Nie udało się wyadoptować ani jednego starszaka, czym jesteśmy załamani...

Chcielibyśmy wysterylizować suczki... Każdy kolejny szczeniak to coraz mniejsze szanse na wyadoptowanie dorosłych psiaków..


Bardzo prosimy o pomoc...

Jeśli los Sary i jest współtowarzyszy nie jest wam obojętny, prosimy, wpłaćcie chociaż złotówkę..

Jeśli ktoś może wspomóc karmą, prosimy o kontakt:
[email][email protected][/email]

Nr konta:

86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP

OTOZ Animals
ul. Świętojańska 41/16
81-391 Gdynia

z dopiskiem: na cele statutowe+Sara
lub: na cele statutowe+10 psów z podwórka

Link to comment
Share on other sites

Podniosę, postaram się coś wpłacić w przyszłym miesiącu, co do sterylizacji to pisałam, że mam zgodę od Soemy na sterylizację 2 suczek ze skarbonki sterylkowej 100% refundacja bo wpłacam deklaracje stałe. To dawajcie znać kiedy miałyby być sterylki i zapytam czy mamy zielone światło na to.Z tego co wiem faktura za zabieg ma być na fundację ale wysłana na adres Soemy- wtedy zostanie szybciej zapłacona. Tylko oczywiście jeśli by się udało w miarę niedrogo ( chodzi o to żeby ze składek jak najwięcej suczek ciachnąć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Podniosę, postaram się coś wpłacić w przyszłym miesiącu, co do sterylizacji to pisałam, że mam zgodę od Soemy na sterylizację 2 suczek ze skarbonki sterylkowej 100% refundacja bo wpłacam deklaracje stałe. To dawajcie znać kiedy miałyby być sterylki i zapytam czy mamy zielone światło na to.Z tego co wiem faktura za zabieg ma być na fundację ale wysłana na adres Soemy- wtedy zostanie szybciej zapłacona. Tylko oczywiście jeśli by się udało w miarę niedrogo ( chodzi o to żeby ze składek jak najwięcej suczek ciachnąć)[/QUOTE]
Dziękujemy serdecznie :)

Damy znać, kiedy już będzie można sunie ciachnąć..

Doktor mówił, że zrobi to za 150 zł, jeśli utrzyma tą cenę, to chyba będzie nieźle??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Czy wszystkie sunie są chore? Mam chętny dom na mix collie, ale nie wiem, czy zdecydowali by się na chorą sunie , tym bardziej ,że ma to być towarzyszka dla ich suni.[/QUOTE]
Nie, chora jest tylko Sara i Lucy miała jakieś problemy skórne, reszta psiaków jest ok ;)

Podam Ci na pw numer tel do osoby, która się psiakami zajmuje i coś więcej Ci o nich opowie :)

Ze zdjęć chyba najbardziej Lora przypomina mi collie ;) I ponoć jest cudna ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...