Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek']dog niemiecki jest drugim psem którego bym chciała hodować (Po Seterze Irlandzkim i Charcie Afgańskim[sa na jednym miejscu :P])]
Uwielbiam te psy ;D

tyle ze ja mówiłam o Dogach De bordouex
o tym śliniaku z Rodziny zastepczej xD[/quote]
Mamy strasznie podobne gusty;) . Moim odwiecznym marzeniem jest Chart Afgański:loveu: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My z Tomkiem,zdecydowalismy się w dalszej przyszłości hodować właśnie Seterki Irlandzkie (charty Mu sie nie podobają:shake:) no ale to w dalekiej przysżłości..
Moimi marzeniami są: Chart Afgański Blond ;D Seter Irlandzki Lub Seter Gordon (Gordony są mniej uparte ;) ) Dog Niemiecki (jednak niewiem czemu z wiekiem Przestaje myśleć Nich :P) Nowofunland , Owczarek Niemiecki długowłosy ;D


a Tomka? Oczywiscie to JEST TYPOWY FACET:P - Dog De bordeux, Mastify (oprócz Pirenejskiego i Tybetańskiego) Dog Argentyński, owczarek Kaukaski (Na co Mu wygranełam 'Chyba ze bede bezpłodna:/)
Nieznosi (tu nie jest typowym facetem) -> Bokserów,Amstaffów,Pitków(chcoiaż Bullterierem by nie pogardził),Owczarków niemieckich,chartów,CANE CORSO,jamników.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://images4.fotosik.pl/305/09f2b5dcb0af2a5a.jpg[/URL]
patrzylam dzis rano na to zdjecie w galerii Metki... bylam zaspana i myslalam ze na ziemi nie lezy rottek a Asia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Anecioreczek Metoslawy nie trzeba sie bac, koffany piesek :loveu:

Suggar ja tez lubie molosy, terriery typu bull ;) ale chcialabym miec tylko i wylacznie stafika albo asta jesli chodzi o takie "grozniejsze" psy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']zaba.. nie że sie Boje...tylko ..nigdy nie głaskałam rottków...i nie wiedziałam jak zareaguje xD

Witam w Galerii ;)[/quote]
Witam witam :eviltong:

Ja sie jakos rotko nie boje a to moze dlatego ze jak bylam mala moja kolezanka miala suczke tej rasy? i mozna bylo ja glaskac bez obaw ;)

Sąsiedzi tez maja fajnego rottka, jak sie go zawoła to podnosi warge, widac mu wszystkie zeby i merda doopka :lol: sympatyczny widok ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe ;) ja mam smieszna kumpele ktora jak widzi szczeniaczka asta czy pita to "aa.. jaki sliczny, a co to za rasa" mowie ze ast a ona "ee.. brzydki" :evil_lol: strasznie boi sie takich psow.. a nie ma powodu bo nigdy nie miala kontaktu z takim psem, ale media robia swoje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Ten Cane Corso (Levis) Po sobie pogadałam z właścicielką ma duszę Anioła...trzyma Respeckt do Małych zwierząt. i na duże nie bardzo też reaguje..no chyba że jakiś Owczarek zacznie naprawde sie rzucać...niestety Odwagi nie miałam żeby go pogłaskać chodź patrzył sie na mnie i ogonem wciąż merdaał.
Musze zacząć nie bać sie takich psów..Asiuni Metke też bałam sie pogłaskać...tylko raz czy dwa ją pogłaskałam...

i ja chce iśc na technika weterynari?:shake: Jak ja sie takich psiaków Boje..
Ale chyba tylko Takich sporych...bo np. Pitbullów czy Amstaffów sie głaskać nie boje..
Tylko Np. Rottki,Cane Corso,Mastify...
a zaś Nie Boje się np, Dog de Bordeux ... mam jednego w bloku...i jest łagopdna jak Baranek...
tylko warczy..np. Na Betti White'a Mojej Kumpeli..no ale Betti sama zaczeła..
to Nala(tak sie nazywa ten dog) stoji sie patrzy..i tlyko podwarkuje... Pan powie Nala przestań.. a Nala 'wr' krótkie..i idzie Tym swoim cielskiemm..:evil_lol::evil_lol:
takie to to łagodne..zawsze bez smyczy...ZAWSZE... moze dlatego ze niechce jej sie ruszyć... xD
w sumie jakbym miała tak łagodnego Doga de bordeux też bym ją luzem trzymała...xD[/quote]

ehhh kochana gdybyś Ty pogłaskała Furię, to dopiero kochany pieszczoch, naprawde, jak ja za takimi psami nie przepadałam tak powiem Ci, ze Furiia mi się naprawdę podoba. Ma piękną głowę i śmiesznie merda kikutem...:loveu: :loveu: :loveu:

Zobaczysz przyzwyczaisz sie do takich psów, nie tać wiary :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...