Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_TC']
Coz za orginalne uzebienie:evil_lol: Ach podniebienie czarne sie robi zly pies bedzie,oj zly:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol:[/quote]
Ty poważnie Mówisz??:crazyeye: nie strasz mnie nawet....:-o Kora też ma czarne..i to Typowo Czarnee...
ja sie Boje ze ja teraz robie jakieś błędy...bo Atos szczeka na ludzi często...;(
czasem nawet na dzieci z Ojcem!
;(
Boje sie..normlanie...;(

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Anecioreczek']Ty poważnie Mówisz??:crazyeye: nie strasz mnie nawet....:-o Kora też ma czarne..i to Typowo Czarnee...
ja sie Boje ze ja teraz robie jakieś błędy...bo Atos szczeka na ludzi często...;(
czasem nawet na dzieci z Ojcem!
;(
Boje sie..normlanie...;([/QUOTE]
[B][I]Ty sobie nie bierz tak wszystkiego do serca dziewczyno :evil_lol:. [/I][/B]
[B][I]To są stere mity w stylu ' każda suka musi mieć choć raz szczeniaki ' [/I][/B]
[B][I]Moja Kama też ma czarne podniebienie i jakoś mnie to nie ruszka ;) [/I][/B]
[B][I]3 mka :** [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Jutro zachęcam wszystkich do oglądnięcia na tvnie o 21:30 "Słodki listopad" z Keanu Reevsem, mimo, że romantyczny, ale bardzo mi się podoba :)[/quote]
W szkole ostatnio toczą się nie prowadzące do niczego rozmowy(na szczęscie nie ze mną) na temat "Domu nad jeziorem":mad:.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam, że ktoś nie lubi pudelków :mad: i jeszcze je brzydko przezywa :mad:

A tak serio to u mnie w domu taki jeden mieszka i rozumiem, że ludziom się wydaje, że są głupie przez fryzurki, ale przecież można psa obcinać normalnie, a poza tym to mają najfajniejsze charaktery na świecie i są bardzo mądre :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...