Jump to content
Dogomania

Łobuziak FART - rozkręca się w DS.Trzymajcie kciuki za pierwsze dni i za całe życie!!


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Dokładnie :( co wątek to większa tragedia .......a DT pełne po sam dach :( Dziś dowiedziałam się że nie mamy hoteliku dla naszego Atoska :( miałam taką nadzieję że już się zacznie układać ........:(
Cioteczko co dalej z Fartem ???? macie jakiś pomysł ??? jak długo możesz go przetrzymać ?[/QUOTE]

Farcik może być do weekendu myślę... Bo w końcu jutro już piątek pod warunkiem że będzie grzeczny czyli musi być cisza i spokój... Chodź z dzisiejszym piszczeniem dał mi popalić ale mniejsza z tym ważne że już jest w miarę grzeczny...
Dziś wieczorem będzie decyzja czy mamy dla niego BDT czy jedzie do hotelu... Ale bez deklaracji? O każdy grosz teraz tak trudno że się można załamać normlanie...

Link to comment
Share on other sites

Qrcze mam nadzieje ze od 1 stycznia faktycznie cos sie zmieni/choc juz bedzie po wyborach/.To co sie teraz dzieje to przekracza ludzkie pojecie:-(:-(:-(

Szczeniak z wydlubanym okiem.
Pies ktory oslepl bo latami nie wychodzil z komorki.
Psy przykute do palika w szczerym polu.Czego one mialy tam pilnowac?

Co dzien to coraz bardziej wymyslne praktyki maltretowania:placz:

I chocby powstalo 100 takich forum jak Dogomania to i tak nie damy rady.

To wlasnie boli mnie najbardziej:-(Ze to nie ma konca.A wrecz sie spotegowalo..

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem szczerze że wątpie czy coś sie zmieni... Musiały by się zmienić ludzkie przekonania wobec zwierząt...

Widziałam te wszystkie Biedaki które wymieniłaś to przekracza ludzkie pojęcie :placz::placz:
Te wakacje są normalnie tragiczne... Oby po nich było lepiej i więcej ADOPCJI w to po cichu wierze... Bo człowiek się może zajechać...
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzi są tak okrutni albo potrafią członka rodziny wyrzucić na środku ulicy... To jest przerażające!!

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie, bardzo mam mało czasu, i sporo zaległości na dogo zwłaszcza zdjęciowych, pracuję usilnie nad pozyskaniem dobrego miejsca dla kilku małych psiaków, już wypróbowanego na dwóch, a ponieważ ma sporo miejsca, po dostosowaniu będą super warunki ale na to trzeba jeszcze kilka dni, może pani się zlituje zapytam jutro, dzisisj pani nieosiągalna,FARCIK JEST ŚLICZNY, Domek jeśli się uda będzie superowy, płatny ale sensownie czyli mało, bo niestety pani o wielkim sercu musiałaby odejść z pracy na pół etatu, nam sie przyda bardziej, żadne kojce i budy, pokoje mieszkalne , z kuchenka i łazienką, ciepłe i jasne, z fotelami , marzę o tym bo blisko i można doglądać stale!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam problem z Farcikiem a mianowicie ze spacerami z nim...
Przejdzie góra 3 kroki i siada albo się kładzie... i może tak leżeć nawet 10min na nic wołanie, proszenie a jak go próbuje pociągnąć to się zapiera i już w ogóle się nie rusza... Albo obraca się na plecki i brzuch wystawia...
Nie chce za bardzo sikać, sikał rano teraz z nim byłam na 'spacerze' 30 min no ale nic z tego... :shake::shake::shake:
I jak gdzieś zjadziemy to on nie chce wracać tylko się kładzie i koniec... I musze go taszczyć na rękach...

Zauważyłam że bardzo ożywia się na widok innych psów, bardzo na nie reaguje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dziewczyny mam problem z Farcikiem a mianowicie ze spacerami z nim...
Przejdzie góra 3 kroki i siada albo się kładzie... i może tak leżeć nawet 10min na nic wołanie, proszenie a jak go próbuje pociągnąć to się zapiera i już w ogóle się nie rusza... Albo obraca się na plecki i brzuch wystawia...
Nie chce za bardzo sikać, sikał rano teraz z nim byłam na 'spacerze' 30 min no ale nic z tego... :shake::shake::shake:
I jak gdzieś zjadziemy to on nie chce wracać tylko się kładzie i koniec... I musze go taszczyć na rękach...

Zauważyłam że bardzo ożywia się na widok innych psów, bardzo na nie reaguje[/QUOTE].Moze nie chce sie oddalac od bezpiecznego miejsca?Moze tez miec cos z pecherzem..Jaki on jest biedny:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dziewczyny mam problem z Farcikiem a mianowicie ze spacerami z nim...
Przejdzie góra 3 kroki i siada albo się kładzie... i może tak leżeć nawet 10min na nic wołanie, proszenie a jak go próbuje pociągnąć to się zapiera i już w ogóle się nie rusza... Albo obraca się na plecki i brzuch wystawia...
Nie chce za bardzo sikać, sikał rano teraz z nim byłam na 'spacerze' 30 min no ale nic z tego... :shake::shake::shake:
I jak gdzieś zjadziemy to on nie chce wracać tylko się kładzie i koniec... I musze go taszczyć na rękach...

Zauważyłam że bardzo ożywia się na widok innych psów, bardzo na nie reaguje[/QUOTE]

Lili, to moze byc zwykly strach i przerazenie - strach przed absolutnie wszystkim. Moze byc b. straumatyzowany , niewiadomo co przeszedl. To jest trudna sprawa, wymaga b. duzo czasu i cierpliwosci.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja :( niestety, w tej chwili nie mam jak pomóc, przepraszam :( Moja mała mieścina zapsiona przez okres wakacyjny, a że mieszkam na trasie prowadzącej na mazury, to wszystkie psy, które przeszkadzają w urlopach, lądują u nas... I staram się choć je dokarmiać z własnych pieniążków.. Dlatego jestem splukana. Przepraszam, Farciku :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za obecność :loveu:

Z dobrych wieści u Farta, zaczął normlanie jeść, nic dzisiaj nie nabrudził tylko czekał na mnie, poszliśmy na spacerek chodził już o wiele ładniej niż wczoraj, przestał się opierać, chodź czasem dalej kładzie się na ziemi, przewraca na plecy i leży... Załatwił bez problemu wszystkie swoje potrzeby.
Głupoty mu w głowie bo chciał zjeść mój modem :diabloti: Ale przyniosłam mu kostke do zabawy to się nią zajął.
Z dnia na dzień coraz lepiej się czuje psychicznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...