Jump to content
Dogomania

Kleks znalazł dom w Niepokalanowie! :)


Ellig

Recommended Posts

:placz:Mój Człowieku… [B]Nie mogę napisać, że Zgubiłem Dom, bo ja go nie zgubiłem, to Ty przywiązałeś mnie w lesie do drzewa… [/B]Był sierpień, taki piękny dzień… Kiedy przyjechaliśmy naszym autem do tego lasu, cieszyłem się jak szczeniak na ten niespodziewany spacer. To miały być tylko nasze chwile… Ty i Ja… Nie czułem niepokoju, nawet kiedy zdjąłeś mi z szyi moją starą obrożę z adresatką… Ja i tak się Ciebie pilnowałem. [B]Trochę bałem się tego obcego lasu, ale biegłem za Tobą, ufnie podrzucając patyczek…[/B] Słońce świeciło i chciało mi się pić, ale co tam, teraz jest SPACER! Zaraz wrócimy do auta i do naszego domku, do Żony i Dziecka, które tak bardzo kocham! Kiedy zakładałeś mi chropowaty sznurek na szyję, też nie czułem niepokoju… Dopiero kiedy zorientowałem się, że nie mogę już biec za Tobą, że się oddalasz, a ja zostaję w tym obcym miejscu… WRACAJ! Robi się ciemno! Chce mi się pić… przecież tyle szliśmy… w gardle zaschło mi od szczekania… Jest noc… Pierwszy raz śpię poza domem… Jest zimno… Noce w sierpniu są takie chłodne… Drżę, nie wiem, czy ze strachu, czy z zimna… nie wiem, którą to już noc tu czekam… Nawet głodu nie czuję… Staram się spać… [B]Kiedy przyjdzie śmierć, aby mnie uwolnić z tego sznurka…[/B] Kiedy już myślałem, że umieram, przyszedłeś… Kiedy się ocknąłem w obcym domu, zorientowałem się, że to nie Ty po mnie wróciłeś… Ci Ludzie mnie nakarmili i dali pić. Teraz mieszkam sam w budzie na działce. Ci, który mnie uratowali, tylko tyle mogli mi dać. Jestem im wdzięczny… Ale tak bardzo tęsknię za domem… za prawdziwą rodziną…
Mam dopiero nie całe 2 lata, a umiem już wszystko! Nie niszczę, nie załatwiam swoich potrzeb w domu, umiem pilnować i umiem kochać… Obecnie mieszkam w okolicach Serocka pod Warszawą. [B]Proszę, daj mi prawdziwy dom…
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/61724_1369392367164_1602377320_819897_4964669_n.jpg[/IMG]
[COLOR=darkslateblue][I]Ostatnio sąsiad z działek groził ,ze pozbędzie się Kleksa, jest w konflikcie z sąsiadami, którzy, dali dom tymczasowy przywiązanemu do drzewa w lesie Kleksowi. Niestety mogą jeździć do Kleksa tylko na weekend, boja się o psa!!!!!!!!!!!Ostatnio po groźbach sąsiada musieli wezwać policję ale ten "chłop"czuje się bezkarny!!!!!Pomóżmy Kleksowi![/I][/COLOR][/B]
[B]

Tekst do ogloszeń:Kleks w typie owczarka belgijskiego szuka domu!
[/B]Jest bardzo miłym psem, nie ma agresji zgadza się ze wszystkimi zwierzakami, fajnie reaguje na koty, lubi dzieci , świetny kompan na spacery , pilnuje się. Doskonały pies do domu z ogrodem, może mieszkać w kojcu lub w budzie tylko bez łańcucha.
Ma dopiero ok 1,8 roku a wszystko już umie! Nie niszczy, nie załatwia swoich potrzeb w domu, umie pilnować i umie kochać… "Proszę daj mi prawdziwy dom…Kleks"
Kontakt do adopcji:Bogusia Tel. 507 196 636
e-mail:[email protected]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[video=youtube;GkaPD_sVz_Q]http://www.youtube.com/watch?v=GkaPD_sVz_Q&feature=mfu_in_order&list=UL[/video]

[COLOR=navy][I][B]Kleks 28 sierpnia 2011 r.,pojechal do domu!!!!!!!!!!!!:)[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='santino']Poryczałam się po tym tekście. Zamienię ogłoszenia Rudiego wykupione na bazarku u mgie na zamówienia dla Kleksa. Oby mu przyniosły szczęscie. Nie mogę więcej pomóc. Pomyślę...

Trzymaj się tam Kleksiuniu kochany!!![/QUOTE]
santino ja zamowilam pakiet tylko musze czekac chyba ,ze zamienisz sie ze mna terminami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Jestem Ellig - jak mogę pomóc ?[/QUOTE]
Przyznam ,ze nie wiem , Kleksa znalazla moja przyjaciolka z ktora od lat pomagamy psom, wiele z psow tu na dogomani otrzymalo od nas bardzo duzą pomoc w postaci drogiej karmy wet. Hill"sa , oglaszam kleksa od momentu znalezienia w sierpniu zeszlego roku i byly tylko 2 zapytania o niego? Nie wiem co robic?On cala zime spedzil sam na dzialce, karmiony przez Soltysowa.................w piatek ide do szpitala a tu nagle dzisiaj wiadomosc o tym sasiedzie, ktory powiedzial ,ze psa "zalatwi":(
Kazdy pomysl na wage zlota, szczegolnie ,ze w piatek ide do szpitala i licze na Wasza pomoc w odnawianiu, podbijaniu do gory wątku, bardzo prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']o rany :( Tyle mam już tych wątków w subskrypcjach, że już 6 wątków temu obiecywałam sobie, że to ostatni... no i co? Cholera no nie da się nie da :/ Przepiękny ten Kleks. Mam nadzieję, że szczęście się do niego uśmiechanie....[/QUOTE]
Dziekuje bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj o godz. 22, przyjechala policja bo sasiad zadzwonil ,ze Kleks biega sam po wsi i jest agresywny , i ,ze go szczuja na ludzi.Dobrze,ze Bogusia byla na dzialce, przyszla tez p.Soltys i zaprzeczyla wszystkiemu, karmi psa juz rok i wie jaki jest.Bogusia dostala upomnienie, chcieli dac Jej mandat, chociaz pies lezal kolo budy, ale ten "chlop' ze wsi to dawny partyjny, mocno osadzony w tamtejszej rzeczywistosci czlowiek, trzesie cala wsia.Nie znosi sprzeciwu.A na wlasnym podworku ma wybudowana kapliczke........................

Link to comment
Share on other sites

Napisałam u mgie, że przepuszczamy wszystkie Kleksa w kolejce.
Biedny psiak. Dobrze mu z oczek patrzy.

Jutro wyróżnię, jak spadnie z pierwszej strony.
Tablica:
[url]http://tablica.pl/oferta/kleks-w-typie-owczarka-belgijskiego-szuka-domu-IDh3RW.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']A więc to jest Kleks, o którym tyle mówiłaś Ellig.... Piękny psiak, naprawdę. On waży chyba ze 35 kg, prawda? Jest spory. Będę pytać, podrzucać wątek i myśleć....[/QUOTE]Tak, to jest Kleks, niestety boimy sie o niego bardzo, od wczoraj naprawde wyglada to zle i ta nienawisc sasiada ,i zaraz przyjdzie kolejna zima.....Kleks nie jest gruby, mysle ,ze wazy okolo 25 kg- 30 kg maksymalnie, na filmie ma jeszcze zimowa siersc.Dziekuje Ewa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...