Jump to content
Dogomania

Brzydal - 4 dni 'umierał' pod blokiem.Ludzie skazali Go na ;zdychanie w krzakach'.


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Cassi_'] mów, odpowiadaj od razu co Ci przyjdzie na język, bo takie tłumoki trzeba traktować tak samo jak oni traktują innych :diabloti:[/QUOTE]

[I]Dokładnie - ja z perspektywy czasu zrozumiałam,że nie warto do takich ludzi podchodzić z kulturą i taktem.
Do Nich trzeba jak do prostaków - innego języka nie rozumieją...[/I]

Link to comment
Share on other sites

nie no niektórzy normalnie pobijają rekordy głupoty jak widać :angryy: wiadomo w chwili zaskoczenia często brakuje słów, ale takiej babie przydałoby się odpowiedzieć, że z jej skóry to nawet wkładki do butów były słabej jakości, bo można by było złapać jakiegoś syfa :onfire: ale tu powinnam jeszcze dodać, że za to nadałaby się na ścierę do podłogi bo byłaby tania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wrażliwość ludzka powala na kolana:angryy:

Kiedyś na spacerze z naszym Kadem zaczepiła nas taka stara lampucera i mówi: jaki ten pies jest brzydki...na co mój Michał jej odpowiedział: a widziała się pani w lustrze? Pani jest brzydsza od rzadkiego goowna....Ja umarłam ze śmiechu.A muszę nadmienić, że mój mąż to oaza spokoju...ale wtedy nie wytrzymał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Wrażliwość ludzka powala na kolana:angryy:

Kiedyś na spacerze z naszym Kadem zaczepiła nas taka stara lampucera i mówi: jaki ten pies jest brzydki...na co mój Michał jej odpowiedział: a widziała się pani w lustrze? Pani jest brzydsza od rzadkiego goowna....Ja umarłam ze śmiechu.A muszę nadmienić, że mój mąż to oaza spokoju...ale wtedy nie wytrzymał:evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol: :thumbs: i dokładnie tak trzeba od razu reagować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Wrażliwość ludzka powala na kolana:angryy:

Kiedyś na spacerze z naszym Kadem zaczepiła nas taka stara lampucera i mówi: jaki ten pies jest brzydki...na co mój Michał jej odpowiedział: a widziała się pani w lustrze? Pani jest brzydsza od rzadkiego goowna....Ja umarłam ze śmiechu.A muszę nadmienić, że mój mąż to oaza spokoju...ale wtedy nie wytrzymał:evil_lol:[/QUOTE]
pozyczysz mi męża ? ;)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miki27']Kado , Twój mąż jest The Best!! Ale się uśmiałam:)[/QUOTE]

No ja też się pokładałam. Ale babsztyl źle trafił, bo [B]Kado[/B], to oczko w głowie mojego męża. A z kolei Michał to guru Kada. Michał Go niańczył od 6 tyg. Jego życia. Nauczył Go wszystkiego, że nie wolno robić sio i ko w domku,że musi zostawać sam w domu, no poprostu wychował Kada na Prawdziwego PSA:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabusia']apropo takich co oceniaja zwierzaki.........
szlam kiedys z moja saba suczka 10 letnia w miescie na spacer,
obok mnie przechodzily dwie stare babsztyle.
i pytanie do mnie z pogarda
ten pies jest ze schroniska bo taki brzydki?
ja oczy wywalilam i tak mnie zatkalo ze baknęłam tylko...nie ona taka od urodzenia
az mi łza w oku sie zakręcila podeszłam do weta akurat byl gabinet wpoblizu i az zwrazenia go zapytalam czy moj


powiedzialabym ze to lustro, bo pies piekny :p
a kocio byl przepiekny, na pewno to pani sie z nim rownac nie moglo :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...