Jump to content
Dogomania

LUKA - "Brakuje czasem słów by mówić, jak smutno jest, gdy kogoś brak..." za TM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lilek']OK, ale zdjęcia to nie ja.Ja ino "tekściarz" jestem.

[FONT=Arial][SIZE=2]"My name is Luka.I live on the second floor...." [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]To tylko słowa piosenki.Naprawdę, choć na imię mi LUKA, mieszkam w hoteliku w boksie. Pewnie, że to lepsze niż ulica, ale tak bardzo tęsknię za domem.Nie jestem najmłodsza, ale za to umiem kochać, być radością dla moich ludzi.Zabierz mnie ze sobą do domu.Tak bardzo Cię proszę. Niech kraty boksu nie będą tym, co będę widzieć, gdy będę kiedyś odchodzić. Proszę.[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Kontakt w sprawie adopcji dopiszcie a zdjęcia zabieram te co są na wątku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']no pewnie , że są , na szczęście , tylko tych niestety jest mniej :([/QUOTE]
a to wszystko przez ludzką głupotę, i przez NIE surowe kary za znęcanie się nad zwierzętami.
przykład:
ostatnio było, że człowiek zakatował na śmierć psa, i dostał 2 lata W ZAWIESZENIU (on zrobił to specjalnie)
a człowiek który zabije drugiego człowieka nie specjalnie dostaje około 10 lat BEZ ZAWIESZENIA !
to straszne! przecież zwierzę a szczególnie pies jest tak jak niemy człowiek! powinno być równe prawo za zabójstwo psa jak i człowieka!

Link to comment
Share on other sites

Czyżby znów te same panny nie pojęły czegoś? To może ja im odpowiem. Luka założyła małej Luce wątek, ponieważ miała taką potrzebę duszy i fantazję. Już? Coś mi sie zdaje, że ktoś coś usiluje udowodnić, ale na próźno, bo ludzie rozsądni i obiektywnie przyglądający się działaniu Fundacji NERO widzą, jak działa. Finka jest dobrym przykładem. Sunia jest w domu i jest dobrze. W krótkim czasie, a to oznacza, że wcinanie się niektórych osób z awanturami o nie wiadomo, co, bo z pewnością nie o dobro psa nie przeszkadza Fundacji znajdować domów dla swoich podopiecznych. I to domów, gdzie psy są, nie znikają i kontakt z nowymi ludźmi psiaków nie jest utrudniony ani niemożliwy. Czy już pojęły panny?Jak pojęły, to niech dadzą sobie spokój, bo przykro patrzeć na taki opór w przyswajaniu. A poza tym czytanie ze zrozumieniem to podstawa, jak mnie ostatnio pouczała, zdaje się, Rewelacja. Ja się szybko uczę, a panny?
Luka, po prostu nie przejmuj się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...