Jump to content
Dogomania

seminarium z Manhartem


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']aga-no jak ci dam komentarz do manharta skoro tlumaczki tlumacza super.po co ci komentarz?pracujemy tak samo.tylko ze dobrze jest to poogladac na innych a potem na sobie.aga musialybysmy to obejrzecrazem czyli trza by bylo ruszyc do glonkowa w przyszla sobote.[/QUOTE]

No wiesz ja naprawde nie widze takich rzeczy :shake: I ja tak nie pracuję i nie umiem tego zrozumieć dlatego mi nie bardzo wychodzi. Jak obejrzę jak pracują inni to może zrozumiem :cool3: i przestane sie dopytywac :p . A jeśli chodzi o wspólne obejrzenie - to nie mam jak dojechać do glonkowa a psa nie zostawie na pół dnia. Wystarczy ze siedzi w tygodniu po 10 godz. Postaram sie sama zrozumieć i zapisze pytania :eviltong:
A na psachsportowych są filmy. To te same?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No widzisz to ja właśnie takich rzeczy nie widze :hmmmm: . Dla mnie praca na piłkę a na żarcie to kompletnie różne sprawy. Piłka jest dynamiczna - żarcie statyczne. Żarcie uspokaja psa, piłka nakręca. Ja to tak widze. Jeśli sie myle to właśnie dlatego, ze nie widze takich suntelnych różnic, które dla ciebie są oczywiste :modla:
Przeczytałam twoją instrukcję i jakoś tego nie umiem zobaczyć :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']pyros sie do lupu dynamicznego nie nadaje.wpada w konflikt i kuniec.pracujemy juz od jakiegos czasu na zarcie bawiac sie z nim innym lupem.pracujac na lup tylko niepotrzebnie ty sie irytujesz,to przchodzi na psa i wogole do kitu sie robi.[/QUOTE]

No z tym sie muszę niechętnie zgodzić:evil_lol: . Ale musze popatrzec jak zwykle bo teoretycznie mi do głowy nie wchodzi. Jak widze to jest lepiej :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']My sie wybieramy :loveu: jak nic niespodziewanego mi nie wyskoczy :oops:
wiec mozecie sie zabrac z nami :lol:[/QUOTE]

Dzięki :modla: Dzięki :modla: Dzięki :modla: Postaram się zostawić opóźnionego w rozwoju psa ale nie wiem czy mi sie uda. W razie czego zalecam stopery do uszu :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Eddiii-jakby ci sie udalo to przydaloby sie to co nakrecilam w weekend.mysle ze dobrze wam to zrobi troche podgladu z boku .:cool3:[/quote]

tiiaaa, ja juz to zgralam i obejrzalam :shake: i chyba nie chce sluchac twego komentarza :shake: sama na sie patrzec nie moglam :placz: ale wezme oczywiscie - posmiejemy sie chociaz ;)

Link to comment
Share on other sites

Eddiii-nagrania nie sa po to zeby miec ubaw[:diabloti: :cool3: ]tylko po to zebyscie zobaczyli to co ja widze.zobaczyli sie z zewnatrz.to baaardzo daje do myslenia.wszystkim nam.mnie rowniez bo ciagle uwe lata z kamera i kreci[kupil se cfffaniak zeby nas nerwowo wykonczyc].uwe oczywiscie tez jest nagrywany.w pracy z psem nie ma nikogo kto by powiedzial-wszystko juz wiem,umiem.jesli ktos tak twierdzi to znaczy ze nic nie umie.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Bez kawy i kanapek:eviltong: ale nie wiem czy Glonek Ci kanapeczki zrobi bo Ania przeca jedzie z Justyną:razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
zlosliwa francowata z klucha:eviltong: :evil_lol: .se kupie.zainwestuje w swoj gruby tylek.
moze wszyscy jedzmy do rewira?taki maly rekonesansik?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zlosliwa francowata z klucha:eviltong: :evil_lol: .se kupie.zainwestuje w swoj gruby tylek.
moze wszyscy jedzmy do rewira?taki maly rekonesansik?:diabloti:[/QUOTE]

Ciągnie cię do Konina co???:razz: ja bym chętnie pojechała, ale niestety nie mogę:placz: Justyna napewno by Ciebie nawet do bagażnika wzięła, abys pomogła jej sunię wybrać:lol:

Link to comment
Share on other sites

nie noooo niezbyt ciagnie.:p .ja leniuch jestem i jezdzic gdzies to dla mnie masakra.za duzo sie szwendam i cenie sobie mozliwosc nie szwendania sie nigdzie.poza tym powiedzialam na co zwracac uwage tak?a justys bierze psa do roboty wiec wyglad kompletnie nie ma znaczenia.tylko troche sie podsmiewam bo po szczenie przyjedzie brygada z kamera.biedny rewir.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

[quote name='AM']Teoretycznie ja... Ale jak podliczyłam moje wydatki na psie wyjazdy w miesiącu październiku to nie wiem co mi z tego wyjdzie.... :placz:[/quote]
Aneta pogadaj z Madzia Klementynka ona szuka drugiego kierowcy i współtowarzysza podrózy a macie po drodze ,miałabys podróz na pół

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']Aneta pogadaj z Madzia Klementynka ona szuka drugiego kierowcy i współtowarzysza podrózy a macie po drodze ,miałabys podróz na pół[/quote]


Dzięki za info ale ja wolę jechać PKP bo nie trzeba po trudach dwudniowego seminarium koncentrować się na jeździe :cool3: Z Kraka jada jeszcze 3 osoby więc w razie czego mam się z kim zabrać. Zobaczymy co będzie :roll: A Ty jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...