Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='eossi']troche mnie nie było ale juz mam internet w domu, podczas codziennych spacerów z moja sunia rozgladam sie za DEMi , plakaty wisza ale jest cisza !!!![/QUOTE]

Caly czas , cisza...........Nie ma telefonow, nie ma wiadomosci, nie ma na Paluchu, w ogloszeniach itd:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na Paluchu ([url]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/url])
...jakieś takie podobne to zwierzę:
[FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#003366][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 1151/12
[B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samica ]
[B]Opis[/B]: razem z 1152/12
[B]Masc[/B]: beżowa
[B]Waga[/B]: 3,000
[B]Skad[/B]: SM z ul Płochocińska/ Cieslewskich[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
ale przybyło z dziwnego miejsca i w towarzystwie...

Choć się nie odzywam - bo nie mam żadnych wieści :( - to wciąż pamiętam o Demi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zagladam codzienie ale moim zdaniem to nie jest Demi, Demi wazyla 6 kg i byla szczupla , ta sunia wazy 3 i nie wyglada na chuda.....................
[IMG]http://napaluchu.pl/foto/011201433_mini.jpg[/IMG][/QUOTE]

ja też zaglądam i spacerując codziennie przy trasie toruńskiej w parku i na kondratowicza wypatruje naszej DEMI ale te suńki z palucha to nie ona :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='exploit-oi']Będąc na paluchu obejrzę tą sunie. Nie sugerujcie się wagą bo oni najczęściej nie ważą psów tylko podają " na oko" wagę[/QUOTE]
Jeszcze jedna rzecz Demi ma inny kolor siersci, jest przesiana czarnym kolorem, zaraz wkleje zdjecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Ellig']Ja wciąż mam nadzieję....
że nawet jeśli nie znajdzie się, to jest jej dobrze u Ludzi.[/QUOTE]


Ellig - masz wielkie, złote serce !!!! a ja pozostaje czujna , spacerujac z moja sunia patrze, przygladam sie wszystkim małym sunieczką może kiedys spotkam DEMI !!!!
pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj p.Ania zadzwonila do Bogusi i powiedziala,ze widziala jakis Panstwa z Demi na smyczy juz kilka razy......................Bogusia nie mieszka na Brodnie ale poprosila p.Anie ,zeby zapytala tych ludzi o jakis kontakt, zeby powiedziala ,ze nie chcemy odbierac Im suni, tylko upewnic sie ,ze zyje............Nie wiem co z tego wyniknie , nie rozumiem skad raptem pojawili sie Panstwo z Demi na spacerach a p.Ania potrzebuje zeby to wlasnie Bogusia, ktora jej nigdy nie widziala, rozpoznala sunie. Wyslalm na wszelki wypadek zdjecia Demi do Bogusi. Bogusia obiecala ,ze jak bedzie miala jakies namiary na tych Panstwa to do nich pojedzie....

Jezeli ktos z Brodna moze i chce dowiedziec sie gdzie Ci Panstwo chodza to trzeba dzwonic do p.Ani.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dzisiaj p.Ania zadzwonila do Bogusi i powiedziala,ze widziala jakis Panstwa z Demi na smyczy juz kilka razy......................Bogusia nie mieszka na Brodnie ale poprosila p.Anie ,zeby zapytala tych ludzi o jakis kontakt, zeby powiedziala ,ze nie chcemy odbierac Im suni, tylko upewnic sie ,ze zyje............Nie wiem co z tego wyniknie , nie rozumiem skad raptem pojawili sie Panstwo z Demi na spacerach a p.Ania potrzebuje zeby to wlasnie Bogusia, ktora jej nigdy nie widziala, rozpoznala sunie. Wyslalm na wszelki wypadek zdjecia Demi do Bogusi. Bogusia obiecala ,ze jak bedzie miala jakies namiary na tych Panstwa to do nich pojedzie....

Jezeli ktos z Brodna moze i chce dowiedziec sie gdzie Ci Panstwo chodza to trzeba dzwonic do p.Ani.....[/QUOTE]


no to jest informacja !!!! a może wystarczy dowiedziec sie gdzie ( na jakiej ulicy ) P.Ania widziała Demi , to ja tam pochodzę i może trafie na tych ludzi co prawda ja tez nie widziałam Demi tylko tyle co ze zdjecia ale mam blisko i moge pochodzić !!!!

Link to comment
Share on other sites

przed chwila rozmawiałam z p.Anią Ci Państwo spacerują na ulicy Bazyliańskiej ( taki długi blok - 2 klatka ) bliżej Wysockiego , P.Ania ma informację,że sunie znaleziono w Markach rok temu !!!! będę chodzić i dam znać !!!! mam nadzieję,że to DEMI !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']przed chwila rozmawiałam z p.Anią Ci Państwo spacerują na ulicy Bazyliańskiej ( taki długi blok - 2 klatka ) bliżej Wysockiego , P.Ania ma informację,że sunie znaleziono w Markach rok temu !!!! będę chodzić i dam znać !!!! mam nadzieję,że to DEMI !!!!!![/QUOTE]
Juz wiemy ,ze to nie jest Demi bo sunia tych Panstwa ma zakrecony ogonek ale nie zaszkodzi sprawdzic i dopytac, od kiedy dokladnie maja sunie , jezeli po 25 sierpnia to nie jest Demi.
Bardzo dziekuje Eossi.:)

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny powoli zaczynam wracać do świata
Mój malutki już trochę podrósł, ja nauczyłam się go w miarę "obsługiwać" więc i powoli wracam do psiaków
O0czywiście w znacznie mniejszym stopniu niż do tej pory ale w razie czego służę pomocą
Mój numer macie

Aha jeżeli chodzi o tych Państwa z sunią niby Demi to ja zupełnie nie kojarzę ich a mieszkam tuz obok

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj od 19 do 20.30 ale jakos nie miałam szczęscia i suni nie widziałam ale będe chodzić to jest blok przy ul.Wysockiego 24 II klatka, P.Ania nie jest pewna czy to Demi poniewaz nie bardzo pamieta jak dokładnie wygladała sunia. Dobrze by było sprawdzic i miec 100 % pewności , dlatego prośba do Bródniaków , spcerujcie ze swoimi psiakami w rejonie Wysockiego 24 , może ktos spotka sunię, moge też wywiesić troche ogłoszeń ale boje sie wystarszyc tych Państwa bo jeżeli jest to Demi i ma domek to lepiej żeby tak pozostało, co sądzcie ????

Atomówka - gratuluje Malutkiego !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']Byłam wczoraj od 19 do 20.30 ale jakos nie miałam szczęscia i suni nie widziałam ale będe chodzić to jest blok przy ul.Wysockiego 24 II klatka, P.Ania nie jest pewna czy to Demi poniewaz nie bardzo pamieta jak dokładnie wygladała sunia. Dobrze by było sprawdzic i miec 100 % pewności , dlatego prośba do Bródniaków , spcerujcie ze swoimi psiakami w rejonie Wysockiego 24 , może ktos spotka sunię, moge też wywiesić troche ogłoszeń ale boje sie wystarszyc tych Państwa bo jeżeli jest to Demi i ma domek to lepiej żeby tak pozostało, co sądzcie ????

Atomówka - gratuluje Malutkiego !!!![/QUOTE]
Eossi masz racje, trzeba sprawdzic ale tez nie mozna Ich wystraszyc a p.Ania niestety ma klopoty z pamiecia i opowiada tez o rzeczach i zdarzeniach prawie z przed roku np. o tym jak byla u wrozki.....Dzwonila tez do Leny.....

Atomowka serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!Duzo zdrowka dla Maluszka i dla Was:)

Link to comment
Share on other sites

Atomówka gratuluję !!!!! Aby rósł jak na drożdżach :-)

Jeśli chodzi i państwa z Bródna i niby Demi, to możemy tam pospacerować, mam nawet kilka plakatów, dla przypomnienia można je rozwiesić!!!!
Pani Ania naprawdę była u wróżki, zaraz po ucieczce Demi! Pamiętam, jak wróżka opisała, że Demi mieszka z jakimiś ludźmi i dziećmi!
Jedno co mnie dziwi, że tak nagle po roku dzwoni pani Ania, choć wcześniej nie współpracowała z nami!!!!!!!!!!!! Olała i Nas, naszą pomoc a przede wszystkim olała Demi!!!!! Straszne babsko!!!!!!!Jakby co mój nr telefonu macie! Zawsze możecie zadzwonić, ja po Bródnie chętnie pospaceruję, zresztą i tak tam jestem często ;-), bo Kropunie ma tam domek stały i mam zamiar mieć ich na razie na oku!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

wczoraj w godzinach wieczorych po 20 byłam na Wysockiego ale niestety nie udało mi sie zobaczyc suni.

moze jednak porozwieszac plakaty ( ja zrobię i wydrukuje) o przykładowej terści [B][COLOR=#0000cd]" BARDZO PROSZE !!! Jesli mnie widziałes zadzwon tel: ..... " [/COLOR][/B]i poniżej zdjecie Demi.

Co Wy na to ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...