Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='exploit-oi']Zobacze na miejscu . to ksero studenckie wiec jest tanio. Czarno białe 4 gr , kolorowe 1 zł ale zobaczymy czy załapie się na jakiś rabat[/QUOTE]
exploit-oi daj mi swoj nr konta wysle 40 zl na kolorowe, tylko mam takie przemyslenia czy mozna by bylo podac numer telefonu , kogos kto blizej mieszka miejsc gdzie pojawia sie sunia.Bo p.ania to starsza osoba i jak ktos zadzwoni to za nim sie zbierze i wyjedzie to mija za duzo czasu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='exploit-oi']słuchajcie ja w poniedziałek wydrukuję około 100 plakatów czarno białych w cenie studenckiej 4 gr za sztukę , sprawdze ile kosztują kolorowe i też drukne . Będe to miała w poniedziałek wieczorem , wtorek rano ... niestety nie mieszkam na brudnie więc problemem jest dla mnie rozklejanie. Ps założyłam suni wydarzenie na fb . nie wiem czy już miała czy nie

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=142788329149146[/URL][/QUOTE]
Potrzebni sa ludzie z Brodna i okolic ,zawsze potrzeba dobrej ekipy jestem pelna wdziecznosci i podziwu ,ze pomagacie ..Ludzie na Fb beda pisac ,ze biedna, ze udostepnia, ja wkleilam mala 25 sierpnia na wszystkie 4 fora Brodnowskie na Fb i okazalo sie ,ze tam nikt z Brodna nie zaglada.ale trzeba pobowac wszystkiego, oglaszam tez na wszystkich forach o zaginionych psach, na tablica.pl, na cafeanimal..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Postaram się zorganizować jakieś plakaty na poniedziałek, ewentualnie wtorek, wszystko będzie zależało od tego, która Pani będzie na recepcji .

Może lepiej ostatniego plakatu nie wieszać-ciężko będzie ludziom wytłumaczyć jakiej suni szukamy![/QUOTE]
mozna wydrukowac samo zdjecie mniej tuszu potrzeba ale poczekajmy na inka33

Link to comment
Share on other sites

Ellig, ale jak jest zrobione wydarzenie, to bezpośrednio wysyłamy do ludzi na FB to zawsze dodatkowa szansa dla suni, ja w poniedziałek nie mogę na Bródno, mieszkam trochę dalej, na Pradze i w poniedziałek czasowo się nie wyrobię!

Chyba że załatwię te plakaty , to na chwilę podjadę, żeby zawieść je, ale poproszę którąś z dziewczyn,żeby je odebrała. Jakby co to mam telefony, będę dzwoniła!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Ellig, ale jak jest zrobione wydarzenie, to bezpośrednio wysyłamy do ludzi na FB to zawsze dodatkowa szansa dla suni, ja w poniedziałek nie mogę na Bródno, mieszkam trochę dalej, na Pradze i w poniedziałek czasowo się nie wyrobię!

Chyba że załatwię te plakaty , to na chwilę podjadę, żeby zawieść je, ale poproszę którąś z dziewczyn,żeby je odebrała. Jakby co to mam telefony, będę dzwoniła![/QUOTE]
Ok, dziekujemy!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B][/QUOTE]

[quote name='Ellig']Za tydzien na sobote i niedziele przyjedzie do Warszawy z Radomia Magda W.
Chce wziac udzial i pomoc w poszukiwaniach Suni, z kim moze sie skontaktowac? Nie zna Brodna.
[B]tel. 606 916 915[/B][/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B]Magda W.[/B] z Radomia [B]tel. 606 916 915[/B]

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6613/dsc0090ogz.jpg[/IMG][/QUOTE]
Sunia trzymaj sie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']exploit-oi daj mi swoj nr konta wysle 40 zl na kolorowe, tylko mam takie przemyslenia czy mozna by bylo podac numer telefonu , kogos kto blizej mieszka miejsc gdzie pojawia sie sunia.Bo p.ania to starsza osoba i jak ktos zadzwoni to za nim sie zbierze i wyjedzie to mija za duzo czasu?[/QUOTE]

numer telefonu do kogoś z okolic podać mogę tylko nie chciałam tego robić bez zgody tej osoby . Do kogo kontakt mogę podać ? Nr konta wyślę wieczorem bo teraz nie mogę znależc ;/ zobaczymy może uda się jakiś rabat uzyskać .

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie przyłączę sie przy okazji. Mam na obserwacji rejon Odrowąża-wysockiego-bazylianska/torunska-rembielinska-matki teresy z kalkuty lub budowlana-staniewicka-oliwska itp. Jezdze tamtedy co dziennie jak co to dam znac ale tylko na kom. pani Ani bo ostatnio mam problem z netem. pozdrawiam Daniel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alienter']oczywiscie przyłączę sie przy okazji. Mam na obserwacji rejon Odrowąża-wysockiego-bazylianska/torunska-rembielinska-matki teresy z kalkuty lub budowlana-staniewicka-oliwska itp. Jezdze tamtedy co dziennie jak co to dam znac ale tylko na kom. pani Ani bo ostatnio mam problem z netem. pozdrawiam Daniel.[/QUOTE]
Prosimy o telefon do inka33 i dziekujemy mozna dzwonic z komorki [B]22 371 73 87[/B]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2660/5f11e27c67ac3741.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][email][email protected][/email][/QUOTE]

Poszlo :) ps. jak sie przeksztalca worda na jpg'a ? Trzeba przeniesc ten temat na zaginione, wiecej osob sie zglosi - powinno
plakat zrobilam na druk czarno bialy. mozna go oczywiscie pokolorowac, ale wydaje mi sie, ze powinnyscie wydrukowac wiecej plakatow czarno bialych. Im ich wiecej tym lepiej. a w tresci jest opis suczki.

Link to comment
Share on other sites

[B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo [COLOR=red]22 371 73 87[/COLOR][/B][COLOR=red],[/COLOR] który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']kasumi , napisz do moderatora np. Maupa4 i popros o przeniesienie na zaginione.dziekuje.


Zapisz w 1 poscie Rozliczenie:

Ellig 45 zl- wydruk ogloszen



moze jeszcze znajdzie sie jakis sponsor?[/QUOTE]


Słuchajcie ja zapłace za czarno białe i częśc kolorowych . Ellig za twoje drukować będe w taki sposób tylko kolorowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='exploit-oi']Słuchajcie ja zapłace za czarno białe i częśc kolorowych . Ellig za twoje drukować będe w taki sposób tylko kolorowe :)[/QUOTE]
dobrze , oczywiscie jak dostane nr konta to wysle pieniedze, inka33 tez bedzie drukowac juz przeslalam 45 zl.Dziekuje bardzo!:)wyslalam plakaty w pdf do wyboru w tym inka33

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo [COLOR=red]22 371 73 87[/COLOR][/B][COLOR=red],[/COLOR] który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...