Jump to content
Dogomania

*** podlaska S K A R P E T A na pilne wydatki **** ZAPRASZAMY ****


kaszanka

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dreag']Byłam grzeczna;), Mikołaj był:loveu:, sypnął groszem:multi:, to się podzielę:).[/QUOTE]

Aga - wpisałam obie kwoty już pod grudniem, widziałam dopiskę - że 20 zł to do listopada a drugie 20 - grudzięń, ale nie chcę mieszać i będzie 40 zł w grudniu ok?


Kasiu - na dzięń dzisiajszy wpływu nie ma - wiec nic nie piszę - tak jak mówisz - że najprawdopow\dobniej będzie później ale chyba nie w poniedziełek bo to NOWY ROK :)


[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=indigo][I][SIZE=3]WSZYSTKIEGO DOBREGO W[/SIZE] NOWYM ROKU [SIZE=3] WSZYSTKIM[/SIZE] DOBRYM DUSZYCZKOM[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kochani jest prośba do Skarpety o pomoc na tym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222228-Zwierz%C4%99ta-i-ludzie-%C5%BCyj%C4%85cy-w-skrajnej-n%C4%99dzy-potrzebuj%C4%85-jedzenia-Bia%C5%82ystok[/url]

prośba dotyczy przede wszystkim pomocy dla opiekunek w postaci zakupu żywności / leków. Czy myślicie, że możemy pomóc osobom, które przez wiele lat wspierały podlaskie zwierzaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']tylko ja mam pytanko - ta pomoc ma być dla ludzi ( w sensie ludzkiej żywności ) czy dla psów ( karma, leki )[/QUOTE]
A ja bym pomogła zwierzętom, bo Skarpeta zotała stworzona właśnie dla zwierząt.
To będzie jednocześnie pomoc dla ludzi, bo zamiast wydać na jedzenie psom, będą mogli kupić potrzebne rzeczy sobie.
Właściwie na to samo wychodzi, ale jednak cel Skarpety będzie zachowany.
[quote name='kaszanka']Pieniądze uzbierane na tym wątku będą na bieżąco rozliczane i pobierane na nagłe pilne przypadki pomocy zwierzętom.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

ja też podtrzymuję - żeby kasa posżła na PSY a pośrednio to pomoc ludziom, ewentualne zbiórki lub dary pokarmowe dla ludzi można zbierać od darczyńców i również przekazać - natomiast skarpetę bym ruszyła tylko na psy. Są inne istutucje które specjalizują się w pomocy dla ludzi - Caritas, Eleos itp. tam również Panie mogą ubiegać się o pomoc.


Ale chciałabym żeby inne osoby równeiż się wypowiedziały.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='kaszanka'][SIZE=5][COLOR=purple]ROZLICZENIE [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][SIZE=2]kwota wyjściowa [B][U]535 zł[/U][/B][/SIZE][/SIZE]

[B][U][COLOR=purple]sierpień_2011 - uzbierano 70 zł.[/COLOR][/U][/B]
[SIZE=2]- kasia-goldap 10 zł.[/SIZE]
[SIZE=2]- psi - 30 zł.[/SIZE]
[SIZE=2]- dreag - 20 zł.[/SIZE]
[SIZE=2]- kasia-goldap 10 zł.[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 605 zł.[/B][/U] [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][B][U][COLOR=purple]wrzesień_2011 - uzbierano 40 zł.[/COLOR][/U][/B][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=2]- dreag - 20 zł.[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2]- Ania137 - 10 zł.[/SIZE]
[SIZE=2]- kasia-goldap 10 zł.[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 645 zł.[/B][/U] [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][B][U][COLOR=purple]październik_2011 - uzbierano 107 zł.[/COLOR][/U][/B][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=2]- dreag - 20 zł.[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2]- eliza 71 - 50 zł.[/SIZE]
[SIZE=2]- dreag - 27 zł. ( z bazarku)[/SIZE]
[SIZE=2]- eliza 71 - 10 zł.[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 752 zł.[/B][/U] [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][B][U][COLOR=purple]listopad_2011 - uzbierano 30 zł.[/COLOR][/U][/B][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=2]- [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]kaszanka 30 zł.[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 782 zł.[/B][/U] [/COLOR][/SIZE]


[SIZE=2][COLOR=#8b0000][SIZE=2][B][U][COLOR=purple]grudzień_2011 - uzbierano 40zł.[/COLOR][/U][/B][/SIZE]
[COLOR=black][SIZE=2][SIZE=2]- dreag [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]40zł. (listopad i grudzień)[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY z końcem 2011roku- 822 zł.[/B][/U] [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#8b0000][SIZE=2][B][U][COLOR=purple]styczeń_2012 - uzbierano 10 zł.(dzięki niezawodnej Kasi )[/COLOR][/U][/B][/SIZE]

[COLOR=black][SIZE=2][SIZE=2]- kasia_gołdap [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=black][SIZE=2][SIZE=2]- 10zł.[/SIZE][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY 2012r.- 832 zł.[/B][/U] [/COLOR][/SIZE]


[SIZE=2][COLOR=#8b0000][SIZE=2][B][U][COLOR=purple]luty_2012 - uzbierano ....[/COLOR][/U][/B][/SIZE]

[COLOR=black][SIZE=2][SIZE=2]- [/SIZE][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Proponuję rozwiązanie skarpety. W obecnej sytuacji nie widzę możliwości aby skarpeta nadal funkcjonowała w tej formie. Poproszę innych userów o wypowiedź w tym zakresie.
Moja propozycja jest następująca: pieniądze zostaną podzielone na podlaskie psy. Proszę zgłaszać tu kandydatów w potrzebie. Następnie poprzez głosowanie ja, dreag i kaszanka podejmiemy decyzję, które psy otrzymają pomoc i w jakiej wysokości. Proszę żeby przy wyborze kierować się potrzebami i sytuacją konkretnego psa.
Jednocześnie przypominam o zwrocie kwoty jaką wyłożyłam na zakup obroży dla Nero, którą to obiecałyśmy sfinansować z funduszu skarpety i którą zakupiłam za swoje pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to sensowne rozwiązanie. Chyba, że ktoś przejmie zarządzanie Skarpetą, bo skład osobowy osób decyzyjnych na chwilę obecną stał się niefortunny. Co o tym sądzisz [B]kaszanko[/B]? Jesteś tego samego zdania?
Poza tym od dawna i tak nie ma wpływów, więc chyba nie ma sensu dalej jej ciągnąć. Najlepiej byłoby rozdysponować pieniądze i zamknąć temat. A pieniążki przydadzą się różnym biedom.
Piszcie śmiało o potrzebujących psach, każdy z nich ma prawo do otrzymania części "wkładu".
[B]Oczywiście nie muszą wypowiadać się tylko Ci, co wpłacali. Po prostu dawajcie propozycje.
[/B]Mogę zaproponować jako pierwsza następujące psiaki: Nero, Łezka, Konik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...