Jump to content
Dogomania

nieaktualne


ataK

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=green][COLOR=black][quote name='ataK']Co to jest PWP?[/QUOTE][/COLOR][B]Przepraszam.

PWP = Psy w Potrzebie (dział dogo)[/B] [B]
dogo = forum dogomania


Rozumiem, że wszystko inne w moim poście jest jasne i nie wymaga wyjaśnień - cieszę się ogromnie z tego powodu.

Czy bazarek usuniety przez Piankę (cienie, tusze itp) - oriflame również miał być bazarkiem za zwrotem kosztów?
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']A ja się nie wstydzę, bo według mnie AtaK jest rozliczona...[/QUOTE]
Schab jednemu może smakować, drugiemu nie. Szmatki, jednemu mogą się podobać, drugiemu nie. Ale uczciwość ma jedną, jedyną twarz i albo jest, albo jej nie ma.
I to biorąc pod uwagę, nie zamierzam dyskutować z osobą, która ma innowacyjny pogląd na uczciwość i "naciąga" jej znaczenie do swoich potrzeb.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Niestety ataK mimo, że była na forum nie zareagowała w żaden sposób na moją wiadomość. Wygląda na to, że nie chce rozliczyć się z pieniędzy zebranych na bezdomne zwierzęta. Jeśli sytuacja się nie zmieni, grono zbanowanych użytkowników powiększy się o kolejny nick.

Jak widać na innym portalu ataK bywa na necie nawet dziś i już buduje sobie możliwość zbierania pieniędzy w tamtym miejscu. Wierzę lub może pragnę wierzyć, że kasa ta poszła na bezdomne, potrzebujące psiaki - ale dowodów na to brak. A milczenie ataK nie sprzyja rozwiązaniu problemu.
A na rozwiązanie tej sytuacji cały czas jest szansa - jednak bez zainteresowania ataK - jest to niemożliwe. Jeśli więc macie kontakt z tym użytkownikiem przekażcie proszę informację, że czas mija nieubłagalnie - niewiele dni zostało do końca miesiąca.


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że najpierw odpisałam Viris, a potem dopiero tu zajrzałam...
Annakom, rzeczywiście - wykapany Zgredek ;)
Annakom proponuje Ramzesa ogolić dla ujednolicenia, co o tym myślicie? Bo ja się waham - on ma taką mięciutką sierść, w tych miejscach, gdzie ją ma, oczywiście, a po ogoleniu pewnie by odrastała sztywna szczecina... Biorąc pod uwagę, że Ramzes sypia ze mną pakując się w całości pod kołdrę, nie wiem, czy takie odrastające włoski by mi odpowiadały ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...