Jump to content
Dogomania

Psie dzieci maja juz domy !!


Iza i Fidel

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=navy][B]Napisala do mnie smsa osoba gdzies ze wsi w odleglosci 10 km od Kielc.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy][B]Prosi o PILNA pomoc osob z Kielc.Chodzi o 4 szczeniaki [COLOR=red],"ktore maja byc gdzies wywiezione,a sa sliczne".[/COLOR]Sa to szczeniaki po duzej suce i labladorze.Jeden ze szczeniakow ma chora lape.Kobieta [COLOR=red]BLAGA O POMOC !!![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy][B]Napisalam jej,ze jak moze to niech zabierze szczeniaki do siebie. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy][B]Tam gdzie mieszka nie ma i-netu.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy][B]Jej nr.tel.[COLOR=red]0609817202[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=navy][B]Kto jest blizej Kielc niech sie skontaktuje z kobieta i wybada sprawe !![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podajcie jej mój nr tel 604275553 - choć i tak nie wiem co zrobić z maluchami:shake: nie mamy domów tymczasowych, nie ma taniego hotelu - jest po 25 zł /dobę i żarcie swoje trzeba dać, dzisiaj zabrałam do Kielc rotka, ktory błąkał się cholera wie jak długo 60 km od Kielc...co jeszcze mogę zrobić????

Link to comment
Share on other sites

a swoją drogą - Iza - a skąd baba z podkieleckiej miejscowości ma twoj telefon????? bo może ta babka to szanowna siostra zalewskich???? kiedyś zalewscy do mnie dzwoniła i mówiła o psach swojej siostry - że przy budzie, na łańcuchu, że suka ma cieczkę... i odleglosć by się zgadzała.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a swoją drogą - Iza - a skąd baba z podkieleckiej miejscowości ma twoj telefon????? bo może ta babka to szanowna siostra zalewskich???? kiedyś zalewscy do mnie dzwoniła i mówiła o psach swojej siostry - że przy budzie, na łańcuchu, że suka ma cieczkę... i odleglosć by się zgadzała.....[/quote]

CO?? Tego bym sie nie spodziewala!
Hmm,wiesz,tez sie nad tym zastanawialam skad osoba z tej okolicy ma moj nr.tel...?
Mowi,ze niby pomoglam jej kolezance...
Jakos nie kojarze stamtad nikogo,ale moze jakas amnezja mnie ogarnela?
Andzia,to co proponujesz?

Link to comment
Share on other sites

Iza - a mnie się to co pisałam wcześniej wydaje jakos tak bardzo prawdopodobne!!!! bo to trochę dziwne,że nieznana osoba dzwoni czy pisze sms do osoby prawie na drugim koncu Polski - nie???? A ta koleżanka co niby jej pomogłaś to przypadkiem nie Ela Zalewska?????:diabloti:

Nieważne - jak babka do mnie zadzwoni to się dowiem - tylko dalej nie mam pomysłu - jak podjechać (samochod mi nawala i boję się gdzieś dalej ruszać niż po mieście) i co z nimi zrobić?????

Link to comment
Share on other sites

Napisalam do Erki moze sie odezwie.
I jeszcze do kogos napisalam ,ale nie pamietam niku.
Dalam tez info na forum Kielc na gazecie.

Z tamtych rejonow ja chyba nikomu nie pomoglam.
Tu to co innego...
Napisz mi moze na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jak to bylo z Elka i dlaczego wiazesz ta sprawe z nia.Fakt,ze Elka dawno sie nie odzywala...Napewno nika zmienila,bo jakos nie wierze ,aby sie z Dogo pozegnala na zawsze.
Napisalam tez do tej osoby pytanie jakiej to ja jej kolezance pomoglam ,no i Twoj nr.tel.Jak sie odezwie to daj znac.Jak nie,to ja sobie dam spokoj.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie napisałaś ;)
Owszem, mogę tam pojechać, ale na pewno nie sam. Jutro po 16 jestem do dyspozycji.
[B]Erka, Andzia69[/B]: czy któraś z Was znajdzie jutro chwilę?
A gdzie ewentualnie szczeniaki umieścimy, to już chyba inny problem. Jeśli im tam dzieje się krzywda, to uważam, że trzeba jechać.

Link to comment
Share on other sites

Nie Gem, to gdzie umieścić szczeniaki to jest właśnie główny problem. My mamy pod opieką w swoich domach, na działkach ponad 30 psów.
Wczoraj do p.Ani przybyła do mieszkania suka z cieczką, a dzisiaj ja pod praca zastałam małą wyrzuconą sunię, którą oczywiście zabrałam. I tak jest codziennie. Do opieki nad tymi psami są trzy osoby, my juz nie dajemy rady.
A dziewczyna z dogo , która adoptowała naszą Szurkę dzisiaj ją oddaje, na zimę trafi na działkę!
Pojechać i co dalej z nimi zrobić?
A nawet by nie miał kto pojechać, bo ja idę po pracy pokazać pani szczeniaczka, a potem do lekarza z chorą ratlerką. A Elwira idzie szczepić kilka psów. Więc kto?

Link to comment
Share on other sites

Erka,pojedzie tam Marta-bynajmniej postara sie pojechac.
Chociaz zeby fotki byly,to wstawie maluchy na allegro.
No i zeby sprawdzic czy to nie blef jak podejrzewa Andzia.
Wiem,ze psow szukajacych domu jest wiele,ale chociaz tyle mozemy zrobic.
Te szczeniaki maja ponoc 2 mce( a nie 3 jak chyba wczesniej pisalam)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']A dziewczyna z dogo , która adoptowała naszą Szurkę dzisiaj ją oddaje, na zimę trafi na działkę![/quote]

jak to??? co się stało?
pamietam dobrze Szurkę, taki chudziutki czarny psiak, sznauceropodobny, śliczny... tyle czasu, nadziei zmarnowane :shake:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, dziasiaj rano dowiedziałysmy się, że musi ja koniecznie oddać juz dzisiaj, , bo podobno załatwia się w domu. Przez kilka mies. nie było ani slowa o tym , a przeciez byłysmy w ciągłym kontakcie.
Ja juz nie mówię o tym ,że sunia bedąc pod jej opieką wpadła pod samochód, miała złamaną nóżkę i my płaciłyśmy za operację, bo chcaiałysmy pomóc dziewczynie.

To jest właśnie ta mała sunia w typie jagterriera . Teraz na zbliżające się zimno z pieleszy domowaych trafi na działkę. :angryy:
Ręce opadają.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Ja podejrzewam,ze to jest siostra zalewskich - bo miałam z nia kontakt jak mój mąż wiózł Sonię do Wrocławia i właśnie ta siostra zalewskich jechała z nimi! No i mieszka pod Kielcami właśnie w Bartkowie koło Zagnańska.[/quote]

[SIZE=4][COLOR=red][B]UWAGA !! Jesli ktos pojedzie do tej osoby,to [U]NIECH JA WYLEGITYMUJE !![/U][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]No coz,Zalewska to znana na Dogo oszustka,naciagaczka i pseudohodowczyni !! Jesli osoba ta nie udowodni,ze nic z Zalewska nie ma wspolnego,to zadnej pomocy nie bedzie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=black]Odpisala na mojego smsa,ze ma na imie Magda i nie zna Zalewskiej...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Andzia,jak miala na imie siostra Elki?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...