Jump to content
Dogomania

Bytom- ul. Olimpijska dzika suczka uciekła, dopiero trafiła do nowego domu. POMOCY


vega17

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VEGA PRZEDE WSZYSTKIM ZJEDŹ BABE Z GÓRY NA DÓŁ ŻE TELEFON MA WYŁĄCZONY!!! nie chce jej to nie ale niech nie robi z ludzi idiotów bo zaczną mieć pa w dupie a widać że odzew jednak jest,dziewczyny powpisywały ich numery i juz w tym samym dniu ktos zadzwonił,to o czymś świadczy bo jakby numer był tylko do pani to by sie zwyczajnie nie dodzwoniły,ja próbowałam i się nie udało,sucz jest w zasięgu ręki a ty się zastanów czy chcesz żeby ona do tych ludzi wróciła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']suczka jest na wallisa zamknięta na klatce schodowej,zawiadomiłysmy straż miejska i schron,włąsnie się okazało że na miejscu jest właścicielka,przeszukali piwnice i psa nie ma,kurcze ona tam musi być bo dziewczynki pilnowały czy jest,na pewno się schowała i siedzi cicho a ja się zastanawiam i nie tylko ja czy pani chce żeby sie znalazła,pan ze schronu tam już jest i maja szukać,trzymajcie kciuki,reszte napisze zozolina[/QUOTE]

JAKIM CUDEM ta pani tak szybko jak straż miejska była na miejscu ?? chyba ,że czegoś nie zrozumiałem ..... :)

Link to comment
Share on other sites

tego też nie wiem,byłam zaskoczona że pani tam jest,dziewczynki które pilnowały klatki schodowej po prostu podały mi ją do telefonu,ja z babą nigdy wcześniej nie gadałam.Straż miejską zawiadamiałam ja,schronisko zawiadomiła pani ze straży miejskiej(byli błyskawicznie) a kto zawiadomił tą panią to nie wiem,wszystko dziwne i kupy się nie trzyma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']nie bylo wizyty przed adopcyjnej, nie bylo takiej potrzeby, dom wporzadku, psiak, koty przygarniete. nie zawsze robie wizyty kiedy wydaje psy, tylko wtedy kiedy nie jestem pewna , tu bylam przekonana na 100%[/QUOTE]

u nas też nie było wizyty , ani przed ani po adopcyjnej (jeszcze .. :) - w październiku minie rok ) ale głuchego MISIA (śpi właśnie na kanapie) za żadne skarby bym nie oddał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']tego też nie wiem,byłam zaskoczona że pani tam jest,dziewczynki które pilnowały klatki schodowej po prostu podały mi ją do telefonu,ja z babą nigdy wcześniej nie gadałam.Straż miejską zawiadamiałam ja,schronisko zawiadomiła pani ze straży miejskiej(byli błyskawicznie) a kto zawiadomił tą panią to nie wiem,wszystko dziwne i kupy się nie trzyma[/QUOTE]

przydał by się Fox Mulder (THE X FILES) on lubi takie zagadki :) :)

Link to comment
Share on other sites

wiecie co ja tez nic juz nie kumam, na ogloszeniach ktore ja wyslalam byl numer do pani, bo nie chcialam Was tym obarczac bo tez macie wlasne zycie. w necie i na dogo podany jest moj numer i do pani. jescze sie nie zastanawialam co zrobic z psem, na razie chce zeby sie znalaz, moze to byl blad wydawac dzikiego psa, ale na jezusa jakia przyszlosc ma taki pies w schronisku? chcialam dac malej szanse:( czuje sie odpowiedzialana za tego psa bo sama go wydalam i zawiozlam. sunia byla u nas ok kilku lat, a jak przychodza mrozy wetdy nie spie po nocach bo mysle o tych mikrusach siedzacych w malenkich boksach i brodzacych w wodzie czy sniegu. czasem mysle ze psom na wolnosci jest lepiej niz w schronisku. choc w przypadku tej suni nie jestem juz penwa gdzie powinna trafic , nikt nie zechce takiego psa:(

Link to comment
Share on other sites

Na ogłoszeniach jest nr tel 515 XXX 520 sama dzwoniłam dziś pod ten nr 5 razy i za każdym razem nikt nie odbierał chyba za 6 razem kobieta odebrała. Dziewczyny były świadkiem tego, pod te sam nr dzwonili ludzie z pod sklepu!!!! nikt nie odbierał przez trzy godziny! ;(

Dziwne to ;( teraz najważniejsze aby sunie odszukać,a potem będziemy się martwic co dalej,ale na pewno nie pozwolimy jej wrócić do schronu !! znajdziemy dla niej dom normalny dom.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]hm nie wiem czemu nikt nie odbiera, teraz sama nie wiem co robic,z jednej strony nie chcialam Was obarczac telefonami od ludzi ale z drugiej strony nie moglam tez dawac na siebie ogloszen bo jak mialabym pojechac po psa. za kazdym razem jak ktos dzwoni o jakiegos psa mysle ze to wiesci o mice , poklocilam sie nawet z wlascicielka mojegho schronu ze ja wydalam, a teraz bida blaka sie gdzies po bytomiu . szalenstwo
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

a czy ona ma jakieś ogłoszenia w necie że szuka domu. Jeśli nie to poproszę o jakieś info z tekstem do ogłoszeń. Napiszę że potrzebny pilnie dom. Jestem daleka od tego żeby psa oddać właścicielce i nie wierzę że pies może wyswobodzić się z szelek. Musiały by być nie wiem jak za duże

Link to comment
Share on other sites

ogloszenie jest na gumtree, morusku, tablicy i alegratce, jest tez na bytomskiej stronie ale nie sadze zeby ktos tam zagladal , odswiezam co 2 dni na necie
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/71446/Bytom-Wroclawska-i-okolice-zaginela-sunia-prosze-o-pomoc-/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxelka']nie wierzę że pies może wyswobodzić się z szelek. Musiały by być nie wiem jak za duże[/QUOTE]
Pies bez problemu wyswobodzi się ze zwykłych szelek,dlatego polecane są te podwójne,zakładane przez głowę.Nie muszą być za duże-pies zahaczy o krzaka i zdejmie,bo szelkami nie można ścisnąć za mocno psa-musi być troszkę luzu,żeby spokojnie palec wszedł pod nie,nie mogą ściskać.

Link to comment
Share on other sites

Szukaliśmy małej a znalazł się ;( może ktoś z Bytomia kojarzy tego psa ! Dzis o 16 odwiozę go do Schroniskowego Hoteliku, bo moje suki chcą go pozerc ;(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213844-BYTOM-YORK-Yorkopodobny-znaleziony-!!?p=17549125#post17549125[/url]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny marny nasz trud jeśli pani nie będzie odbierać telefonu,mimo wszystko lwia część ogłoszeń jest z jej numerem,Vego czy możesz to zrobić? potrząśnij prosze panią,nie żal mi jej załamani,przejmowania i martwienia się,żal mi suczki która mogłaby być już bezpieczna w domu i to nie raz,ja od poniedziałku jetsem wolna jeśli ktoś zechciałby mi towarzyszyć to do południa możemy szukac bo dziecie me od jutra zaczyna przedszkole hipi :)
ps.Zozolina skąd ja cie znam??

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam dziś trasę do pracy i przejechałam się Olimpijską w jedną i drugą stronę, zatrzymałam się pod Netto. obeszłam dookoła, poszłam do parku, parkiem pod Biedronkę i z powrotem do Netto koło bramy kopalni. Myślałam, że może będę miała szczęście. To było między 11. a 12.

Link to comment
Share on other sites

hej do nie tez nikt nie dzowni, pani tez do mnie nie pisala. w niedziele bede w katowicach z psem, namowie faceta zebysmy podjechali do bytomia przejedziemy wroclawska, moze uda sie znowu podrukowac ogloszen, tylko prosze powiedzcice na kogo dac numer zeby byl w miare czasowy czy pomyslowy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...