Jump to content
Dogomania

Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem kompletnie w innym wymiarze - labradorowo-bazarkowym-mikropsiejskim, a ostatnio połączonym z dzieciakowo-karierowym :mdleje:

Dopiero dziś skontaktowałam się z potencjalnym domem, wizyta w środę po południu.
Dom przez telefon brzmi bardzo fajnie.

A ja na spokojnie przeczytam wątek i dowiem się czegoś więcej nt Iryska ;)

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie, dom naprawdę super. Bardzo ciepli, mili, pozytywni ludzie. Takie wizyty to przyjemność ;)
Jostel, powiedziałam Państwu, że się z nimi skontaktujesz w sprawach logistycznych, są oczywiście gotowi pojechać po Iryska w dowolny weekend, a nawet wziąć wolne w tygodniu, żeby móc mieć go wcześniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam cioteczki mam nadzieję, ze się nie pogniewacie...ale może któraś z was pomoże :

Błagamy o DT dla spaniela Bartka !!!!

On w ogóle nie radzi sobie w schronisku, jest typowo domowym psem, nie wchodzi do budy bo go nie wpuszczają inne psy, jest wyziębiony. Wczoraj miał wyjść do zdjęcia a został wyniesiony na rękach przez pracownika i zaniesiony do ciepłego miejsca .
Dzisiaj pies trafił pod kroplówkę !*
NIE PRZEŻYJE W SCHRONISKU !!!*

PILNIE MUSIMY MU COŚ ZNALEŹĆ !*

Nie znacie jakiegoś DT na Śląsku, które przyjęło by go na JUŻ??

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224621-Spaniel-Bartek-B%C5%81AGA-O-DT-!-Nie-prze%C5%BCyje-w-schronisku-!!!-POMOCY-!?p=18828093#post18828093[/url]

Edited by Aneta220978
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...