Jump to content
Dogomania

L2HGA u staffikow


ola i zoe

Recommended Posts

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie , akurat z tym to ja się nie zgodzę. myślę , że polskie psy w zagranicznych rekach również - chyba wiedze nalezy powiekszać? a nie zmniejszać ?

JA ZDECYDOWANIE JESTEM ZA WSZYSTKIMI PSAMI , KTÓRYCH PRZYDOMEK JEST ZAREJESTROWANY W POLAND, a mieszkają zagranicą.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że do tej listy można w takim układzie dopisać suczkę NOVA ERA Pullera - CLEAR- wiem , ponieważ interesowałam się , ponieważ ma "mój" rodowód.
Wiadomość jest podana na stronie internetowej- własnie na niej byłam.

Aguś- ja płaciłam wypukłą kartą- sciągali mi należność i wtedy gdy płaciłam, to powiedziano mi, że tylko w taki sposób można zapłacić .

Link to comment
Share on other sites

ok, w takim razie dopisuje psy, spoza Polski, o których wiem jakie mają wyniki badań.

Czyli teraz wygląda to tak:

[COLOR=black][FONT=Verdana][B]L2-HGA CLEAR[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]PSY:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Cerberus Skordatura (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Dark Side Tak Wiele Miłości (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Day & Night Berserker (Finlandia)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Energy Equador Berserker (Finlandia)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Gomez[/FONT][FONT=Verdana] Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Szwecja)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Tasmanian[/FONT][FONT=Verdana] Devil Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Dania)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Victory March Pullera (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]WWW[/FONT][FONT=Verdana] Knight Errant Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Polska)[/FONT][/LIST][COLOR=black][FONT=Verdana]SUKI:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Arenga Moluki (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Bad Manners Berserker (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Desert Rose Berserker (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Genesis[/FONT][FONT=Verdana] Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Machina[/FONT][FONT=Verdana] Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Nova Era Pullera (Czechy)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Pandora[/FONT][FONT=Verdana] Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]True[/FONT][FONT=Verdana] Mona Lisa Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Holandia)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Wonderful Woman Diabelski Uśmiech (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]WWW Kropka Port Erin (Polska)[/FONT][/LIST][B]L2- HGA GENETICALLY CLEAR - po przebadanych rodzicach L2-HGA CLEAR[/B]

[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]PSY: [/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Na Przykład Amber (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Carbonarastaff[/FONT][FONT=Verdana] Boy Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Dania)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Canaveral[/FONT][FONT=Verdana] Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Dania)[/FONT]
[*]Gizmo Dobromina (Polska)
[*]Gau-Gun Dobromina (Polska)[/LIST][COLOR=black][FONT=Verdana]SUKI:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Amaretta Poles Apart (Polska - imp. GB)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Na Przykład Ambra (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Candid I Port Erin (Szwecja)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Charming Eye Port Erin (Dania)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Janastaff Berserker Beauty (Polska – imp. GB)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Na Przykład Duchess (Polska)[/FONT][/LIST][COLOR=black][FONT=Verdana][B]L2- HGA CARRIER[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]SUKI:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Lackyle Cailin La Breithe (Polska – imp. IRL)[/FONT][/LIST][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B]HC - CLEAR[/B] [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]PSY: [/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Dark Side Tak Wiele Miłości (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Tasmanian[/FONT][FONT=Verdana] Devil Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Dania)[/FONT][/LIST][COLOR=black][FONT=Verdana]SUKI:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Bad Manners Berserker (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Desert Rose Berserker (Polska)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Lackyle Cailin La Breithe (Polska – imp. IRL)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Pandora[/FONT][FONT=Verdana] Port[/FONT][FONT=Verdana] Erin (Polska)[/FONT][/LIST][COLOR=black][FONT=Verdana][B]HC GENETICALLY CLEAR – po przebadanych rodzicach – HC CLEAR[/B][/FONT][/COLOR]

SUKI:
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Amaretta Poles Apart (Polska - imp. GB)[/FONT]
[*][FONT=Verdana]Janastaff Berserker Beauty (Polska – imp. GB)[/FONT][/LIST][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PHPV unaffected[/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black][FONT=Verdana]SUKI:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]Human Dogs FCI Linda Evangelista (Polska)[/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3]linki do rodowodów dopiero na stronie docelowej:)[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]aha, jeżeli ktoś ma psa przebadanego na PHPV to prosze o informację, coś mi gdzies lata, że ktoś coś podawał, ale nie wiem gdzie to było, chyba strumyk to był:)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomo']
Aguś- ja płaciłam wypukłą kartą- sciągali mi należność i wtedy gdy płaciłam, to powiedziano mi, że tylko w taki sposób można zapłacić .[/quote]
Tak wiem,że jeszcze niedawno nie było możliwości płacenia poprzez przelew,lecz wysłałm zapytanie mailem i dostałam odpowiedz że można tylko coś musiałam nabroić z tymi Sort code,Swift code, ibanami itp.
No nic pozostało mi wyjaśnić sprawę telefonicznie bezpośredno z [FONT=Arial]ANIMAL HEALTH TRUST.[/FONT]
[FONT=Arial]Pzdr.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]aha, jeżeli ktoś ma psa przebadanego na PHPV to prosze o informację, coś mi gdzies lata, że ktoś coś podawał, ale nie wiem gdzie to było, chyba strumyk to był:)[/SIZE][/FONT][/quote]
aaa, tak
Human Dogs FCI Linda Evangelista - PHPV unaffected

Link to comment
Share on other sites

port erin napisala:
[QUOTE]Teraz brakuje jeszcze jakiegoś staffika z prześwietleniem na dysplazje do kompletu :evil_lol:[/QUOTE]

Ha ha ha ..ARMAGEDON Dobromina ,Na przykład Ambra , o ile się nie mylę to ARENGA Moluki oraz Na Przykład Duchess tez były badane.
Zalety trenowania Agility ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze musimy kogoś poprosić o wytłumacznei w prosty sposób co to za skróty - L2-HGA, HC, PHPV, może skorzystamy z istniejących materiałów i myślę, że trzeba napisać też jak się to ma do hodowli, żeby nie skończyło sie polowaniem na czarownice.

A banerek? Staffik w bandażach? :evil_lol: - Wyniki badań Staffordshire Bull Terrier

Poza tym, mnie do oglądania zachęciłaby jakaś nagroda pieniężna :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']port erin napisala:


Ha ha ha ..ARMAGEDON Dobromina ,Na przykład Ambra , o ile się nie mylę to ARENGA Moluki oraz Na Przykład Duchess tez były badane.
Zalety trenowania Agility ;)[/quote]


hihihi, w takim razie jak idziemy na całość, to idziemy, dopiszę za chwilkę, jeśli pozwolisz poznać dokładny wynik.

Ale patella luxator to chyba w Polsce nikt nie ma? Bo jeden pies ode mnie ma :lol:

Jeżeli masz imiona swoich maluchów to podaj, a ja dopiszę je jako genetically clear

Link to comment
Share on other sites

port erin napisala:
[quote] hihihi, w takim razie jak idziemy na całość, to idziemy, dopiszę za chwilkę, jeśli pozwolisz poznać dokładny wynik.[/quote]O Duchess i Arge musialabys zapytac u zrodla na pewno sa ,,wolne'' bo inaczej by nie skakaly w zawodach.
Ja badalam dla siebie i wg. Atamaniuka i Niedzelskiego sa ,,wolne'' . Moze sie teraz zmobilizuje i wysle z rodowodami do Siembiedy dla formalnosci.

Maluchy to GIZMO I GAU-GUN .

Mozesz dopisac chyba jeszcze Ambry brata : Na Przyklad AMBER

Link to comment
Share on other sites

czyli wychodzi na moje :lol: :lol: :lol: ;) jednak będą wyniki wszystkich badań, hehe nawet dysplazyja ;) sie załapie i opisy chorób też by się przydały itd... ;)

zaraz niezła stronka powstanie :multi:

co do podawania wyników badań na dysplazję , to mam mieszane uczucia , port erin wiesz co co mi chodzi... żeby nie było że jedne psy są przebadane , a drugie nie są... bo ktoś zaraz wymyśli że to choroba staffikowa... a dlaczego te psy przebadane , a tamte nie ? ... rozumiecie?

ja osobiście nie mam nic przeciw ...

Link to comment
Share on other sites

Poza tym, Tomo, na L2-HGA HC i PHPV tez niektóre psy sa przebadane, a niektóre nie są.

To działa w prosty sposób, a raczej powinno działać w prosty sposób :lol: - ludzie chcą kupić psa, dowiadują się jakie choroby dotyczą tej rasy, pytają hodowców, jedni mają przebadane, drudzy nie, ci drudzy w końcu badają, bo nie mają wyjścia. Prawo rynku - zmusić się nie da, sami się poczują zmuszeni. Oczywiście, zawsze będą też ludzie, którzy o nic nie zapytają, tak samo jak zawsze będą ludzie, którzy kupią psa bez rodowodu, ale chyba chodzi o to, żeby to jednak był margines, a nie norma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...