Jump to content
Dogomania

ZAWODY W NOWYM TARGU


Grześ

Recommended Posts

Jeszcze mam takie tel. 0507 173 549 , 0502 604 083.Wiem ze straty sa z Goprowki na Dlugiej Polanie. Nocleg tez mozna tam ustrzelic pod tel. 018/26 76 458. Pozostale noclegi we wlasnym zakresie.

Sobota- starty zaczynaja sie o 9.30. No to do zobaczenia :D

Link to comment
Share on other sites

ej.. a moze zna ktos maila do klubu Nunataki albo do Gorowskiego??? mi dali do niego tel. no ale nie wypada dzwonic w Nowy Rok... a maila bym skrobnela...
Widze, ze topic to raczej tylko Ati i kolezanke ktorej narazie na forum nie ma a czyta forum i ma super malego 3 miesiecznego psiaka zaciekawil

Podałem Ci maila do Górowskiego i linka do jego strony, tak jak chciałaś.

Czy ja wyglądam na koleżankę Ati? :hmmmm: (118-ta strona "Nowych twarzy" :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

a czemu Wy choc popatrzec nie jezdzicie na midy?

moze za 5 lat jak kiedys wystartuje to przyjedziecie co? ;)

TAJRAGA zrozumiala, ze jej nic wiecej do zycia nie potrzeba niz psy i fotografia... :)... wiem pomysl na zycie juz jest... teraz tylko trzeba sobie ten "pikny" cel osiagnac ;)

Wiesz, ja poniekąd (?) mam już poukładane życie i nie zawsze da się pojechać tam gdzie się chce. :wink:

Link to comment
Share on other sites

a jak tam poszło Andrzejowi Świstowi?

Kania, jak sie pasnie twoja granda? Bo moej chłopaki to już kolosy są. Jutro bedziemy się ważyć. Własnie wysłałam Basi parę fotek maluchów, które robilismy we Wrockach. Oczywiście chłopaki przez te trzy tygodnie wystrzeliły bardzo. Jak masz jakieś fotki sisotrzyczki to mi podeślij...

Link to comment
Share on other sites

Jak wzięłam Grandę, to była wielkości mojego kocura. Teraz kocur nie ma z nią najmniejszych szans :)

Tylko troche mało je :(

Tajraga robiła zdjęcia na zawodach, one będą chyba najbardziej aktualne.

Tak więc czekam na wywołanie :)

Link to comment
Share on other sites

Bylo cudnie, czapy sniegu na drzewach, snieg na gorach, eh.Trasa 2 razy po 42 km biegla od Dlugiej Polany przez Turbacz do Maciejowej i z powrotem. Straszne przewyzszenia terenu dla moich nizinnych zawodniczek. Spotkanie ze starymi znajomymi jak zwykle tymi samymi zawsze hehe.Wielkie zarcie, atmosfera wspaniala no i nastepne na sniegu juz niedlugo. :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że mnie wcięło, ale miałam dziś dużo roboty...

Dzięki za zdjęcia, bardzo fajne :)

A jeśli chodzi o miejsce pana Śwista... to pani Basia [żona :)] twierdzi, że w swojej klasie był pierwszy [ i jedyny zarazem :lol: ], a poza tym miał podobno bardzo dobry czas na tle wszyskich. Miejsca nie podała... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...