Jump to content
Dogomania

Prawie galeria prawie mudi i prawdziwego kundla


Bewarka

Recommended Posts

oj!
już wszyscy śpią!
a ja chciałam powiedzieć że Nika ma fajne uszka!
i jak moja Nuka zawitała u mnie w domu to też jej się takie zapowiadały.
ale niestety z wiekiem jej sie podniosły.
Najpierw jedno, później drugie.
potem jedno jej klapło... i na odwrót
A teraz ma stojące.
a tak chciałam żeby miała takie terierkowate.
no ale cóż-....tego nie zmienię i jej też nie:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']boshe dziewczyny o czym wy rozmawiacie..:shake:
ja mam 20 lat nie pije ani nie pale nie wspminając już o narkotykach czy innych uzywkach...mnie to nie kręci nie warto a można tylko sobie zaszkodzić wiem bo widze co sie teraz z ludźmi dzieje...to straszne:roll:[/QUOTE]
to tak jak ja...nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła :roll: różnica jest tylko taka, że ja mam 12 lat :) ale zdanie o tym takie samo jak ty :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Macie tu nowe zdjęcie Niki...żebyście się nie nudzili :) a za chwile pokaże wam moją jeszcze nie zrobioną przeróbe :eviltong:

[IMG]http://images22.fotosik.pl/5/ef2ae87564323c13med.jpg[/IMG][/quote]
[COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black][B]Justynko ! :loveu::loveu::loveu: Witam Was dzisiaj już nie zimowo... u nas odwilż... Miziu,miziu dla ślicznej Nikusi :loveu: od Marzenusi :evil_lol:. Pozdrowionka !

[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Czeeść :buzi:

Moge jeszcze na chwilę powrócić do tego tematu ??

[quote name='Samturia']Baśka nawet o tym niemyśc
[COLOR=Red] sporo przeszłąm i wiem co używki robią z ludźmi.[/COLOR].. :-( nie chciałabym żebyś byłą takim menelem jak niektórzy z mojej byłej klasy :-([/QUOTE]

[COLOR=Red]Samturio możesz mi to wytłumaczyć bo nie bardzo kumam... czego już próbowałaś ??

[COLOR=Black]B@$!@ bierzesz?? marycha, prochy.. no no... widze że szalejesz....[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']Justyni dzisiaj raczej nie będzie ma jakieś problemy z netem ;( jutro już powinna być :)[/quote]
dziękuje :) na szczęście dziś już mam internet :D zrobiłam wczoraj zdjęcia Niki i zrzuciłam na kompa i nie oddzieliłam z tymi co były i taraz nie pamiętam które były a które nie...:roll::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...