Jump to content
Dogomania

Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!


Apbt_sól

Recommended Posts

ciotka ty sie smiej ale jeszcze 1,5 roku temu mialam tam mieszkac jako panna mloda:D wiec moze moze;P
dziekuje za wszelkie deklaracje wplat bardzo pomoga, bo w obecnej sytuacji zarowno sadek jak i ja jestesmy na tymczasie :D
a teraz glupie pytanie poboczne ma ktostymczas dla czarnego duzego szczeniaka? ot tak pytam a moze ktos ma wolne miesjce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apbt_sól']mroowa w wałbrzychu znajdziesz mieszkanie hahhahah :)
widze dziewczyny ze w jednej muzyce lubujemy sie :D
[/quote]

Ty też?? HE! jak dobrze że są fora o psach- przynajmniej jest gdzie o muzyce pogadać... hihihi...

i też tak daleko mieszkasz- więc sie nie spotkamy, a szkoda... w lipcu byłam w sanatorium k/Wałbrzycha:angryy:...

a tak żeby było w temacie- smacznych kosteczek na :tree1: Sadzikowi i wszystkim Waszym podopiecznym!! I Wam dużo serca- przedewszystkim w temacie- bezbronnych, potrzebujących zwierząt!!

P.S. to nie moje ostatnie słowo przed Swiętami- jeszcze do soboty pracuję, więc będę na kompie...

Link to comment
Share on other sites

clockwork czy ty mieszkasz miedyz wrockiem a krakiem ?:> tak tam na dole przy granicy ?:> szkoda ze tak pozno wiembo bysmy wracajac z kraka zajrzeli do ciebie :D alemoze niedlugo bede w kraku to przejazdem na kawe :D i nie powiedziane ze wtedy przez walbrzych nie przejedziemy :d jak juz szalec to szalec :D ale to kwestia odleglych planow;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']clockwork czy ty mieszkasz miedyz wrockiem a krakiem ?:> tak tam na dole przy granicy ?:> szkoda ze tak pozno wiembo bysmy wracajac z kraka zajrzeli do ciebie :D alemoze niedlugo bede w kraku to przejazdem na kawe :D i nie powiedziane ze wtedy przez walbrzych nie przejedziemy :d jak juz szalec to szalec :D ale to kwestia odleglych planow;)[/quote]
:shake: mieszkam pod Katowicami, Bardziej pod Rybnikiem... [B]Jastrzębie Zdrój[/B]- nie wiesz gdzie to jest?? nie pamiętasz strajków na jastrzębskiej kopalni w stanie wojennym?? (81)... A w sąsiedztwie są organizowane cykicznie Sari Ska Fest- zapraszam na kolejną edycję!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

loozerka...bardzo dziekuje za 70 zl... i czy zgodzisz sie zeby to poszlo na benzyne dla mlodego psiaka z lodiz do hoteliku pod poznaniem, chodzi o diego...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2642590&posted=1#post2642590[/URL]
a saddamowi juz robie fotki juz juz...tylko ze te fotki i tak beda wygladaly jak sprzed tygodnia i sprzed 2 bo chlop znowu tylko chrapie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dla wszystkich stesknionych ciotek- jeszcze cieple :cool3:
SADDAM I JEGO UWODZICIELSKI WZROK :D
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6452/dscn8217rc1.jpg[/IMG][/quote]


:loveu: :loveu: :loveu: pies morderca normalnie :evil_lol:

Pozdrówka dla Sadzikowej rodzinki :lol:

Link to comment
Share on other sites

heh niestety tacy sa ale jestem im wdzieczna dzieki nim mam swoja mala, malutenka milosc w domciu i cala mase duzych problemow jak chocby podbite oko bo sie chamszczak odpychal w nocy jak go przytulilam i odepchnal sie tylnia lapka od mojego policzka nad okiem :p ale i tak go kocham :D

Link to comment
Share on other sites

Mrówa, czy chcesz, żeby fundacja Pro Equo zasponsorwała usunięcie Saddamowych jajec? Przed świętami ludzie hojne byli, nie wiem ile u Ciebie kastracja, ale jak mi podasz nr konta, to 100-150 zł zapodam. Starczy?

Gdyby nie mój Misiek - mega samiec (ha ha), to bym takich Saddamów normalnie na pęczki miała. Nie ma to, jak pitbull, co śpi pod kołdrą (i pod nią różne smrodliwe rzeczy robi). Piękny jest chłopak, wytnij go i żyjcie szczęśliwie :razz:

Link to comment
Share on other sites

niestety chcielismy zrobic karteczke ze swoimi ryjkami (moj i sadzika) ale my antytalencia jestesmy wiec mozemy tylko zyczyc
[COLOR=Red][SIZE=6]wesolych swiat dla wszystkich kochanych ciotek tych znanych i tych mniej znanych i tych co poznamy :D dla kazdej ciotkio calus ode mnie i od sadzislawa i dla kazdego nosa ciotki calusy [COLOR=Black][SIZE=2]a sadziatko juz u przyjaciela jest ;( juz wisze na telefonie i jutro i tak bede dzwonila zeby misiowi malemu zyczonka zlozyc :( ehh taki los... [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[b]Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich dla Was osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.[/b]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img187.imageshack.us/img187/7898/swiatecznycerbusxo11lo1.jpg[/img][/URL]

[b]Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni,
wspomnij w ten dzień uroczysty choć przez chwilę o mnie.
Oddalony jesteś ode mnie kilometrów wiele tym opłatkiem choć w myśli się z Tobą dzielę.[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...