Jump to content
Dogomania

Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje


Evas

Recommended Posts

Figa miewa się dobrze..chętnie chodzi na spacery. Mamy opanowane szczególne dwa najbliższe podwórka, one są w czworoboku domów, a więc bezpieczne i tam Figa biega swobodnie. Ładnie przychodzi na zawołanie i reaguje na gwizd. Przejawem wielkiej radości jest, kiedy przybiega do mnie, robi "ukłon" i wystawia pupę..i ja ją klepię :) po czym biegnie dalej. Kiedy spotka innego pieska, chętnie się bawi, ale zauważyłam że raczej boi się większych psów.
Czy ktoś zwróci uwagę na grzeczną Figę? Pieska idealnego do mieszkania, niekłopotliwego i kochanego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Figunia jest wesołym pieskiem, rano przywitała mnie tańcem radości z kręceniem się, przewracaniem..wystawianiem pupy do poklepania :) Na spacerach mordka jej się śmieje. Na podwórkach jest zadowolona, ale widzę, że ruch uliczny wprawia ją w niepokój, chociaż mieszkam w dosyć spokojnej dzielnicy.
Przytyła, w czasie ostatniej wizyty u weterynarza pan doktor powiedział, że zbliża się do wagi właściwej.
Koty coraz bardziej się z nią spoufalają....Figa nie reaguje na zabawę jej ogonem ani na wyskakiwanie jej na głowę :p

Czy Mikołaj o niej pamięta....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy zapracowanej cioci Syli za pamięć :)

Figa, psinka po przejsciach, o wielu zaletach na domowego pieska:
-nieduża
-miła
-łagodna,
-bardzo sympatyczna,
-posłuszna,
-sprawdziła się w towarzystwie kotów i drugiej suni,
-sterylizowana
-spragniona czułości
-o pięknych, wymownych oczach,
Nadal czeka na kochający domek.

Link to comment
Share on other sites

Aparat fotograficzny zawsze wprawia Figę w niepokój i nie udaje mi się zrobć jej zdjęcia ze stojącymi uszkami a wtedy wygląda weselej. Ta druga z tyłu to moja psina o wdzięcznym imieniu Lessi - ma 15 lat. Wyglądają obydwie jak matka z córką :). Lessi jest czarna-podpalana, w porównaniu z nią widać, że u Figi to nie jest czerń, tylko jakby bardzo ciemny brąz, i jest on na zewnątrz, bo podszycie jest jasne.
Dziękuję tosuniu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I co z domkiem dla Figuni. Nie moge pokazać tego wątku mojej młodej, bo już by w pociąg wsiadała i jechała po psinkę. Ale póki ma domek, rezerwę u mnie zostawiam na np. Bobisia z Żor, gdyby był alarm M...
Natomiast jeśli z Figą bęzie alarm i kryzys - mogę ja zabrać do siebie, tylko ja mam dużą sukę - raczej zazdrosną, ale nie killersko - bardziej na jęcząco.
Małych psiaków nie rusza - było kilka tymczasików u nas - jedna sunia, jamolowata Kiwi nwet sama chciała odeżreś Larwince nos, a Larwinka zdurniała ze szczętem - cooo, w jej własnym domu jakaś paskudna długa parówka, leżąca na kanapie - czego Larwince nie wolno - chce ją pożreć. No wkroczyłam i było ok. Tylko moja córka rozpaskudziłaby Figę dalej - śpić z nią w łóżku itp. No i u nas są 2 szczurki w klatce.

Moge ja wstawić na inne netowe portale - napiszcie, gdzie jest oprócz allegro.

Link to comment
Share on other sites

Supergoga..dziękuję..Twój dom miałby być tyczasowy tak? Chciałabym, jeśli się da, znaleźć jej dom stały. Taki, żebym mogła spać spokojnie, być w kontakcie itd..Po prostu pokochałam tę psinkę. Mam nadzieję, że na razie uda się uniknąć alarmów..że nie rozchoruję się bardziej nagle..siłą woli :) że znając funkcjonowanie naszej służby zdrowia..mam nieco czasu do szpitala..w kolejce itd...Czuję się nieco spokojniej, kiedy wiem że są dogomaniacy, że jakby co..mogę alarmować..oby nie było to potrzebne.
Z Mikołajem nie jest sprawa pewna i wstrzymana na - po świętach..więc gdyby ktoś pokochał Figę jak najbardziej może się kontaktować.
Ogłoszenia dałam na wielu stronach..wg. spisu w dziale Ogłoszenia..jeśli znasz jeszcze jakieś..proszę bardzo o umieszczenie. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...