Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Bardzo dziękuję za zdjęcia Spróbuję jej zrobić olx ..zobaczymy czy będzie jakikolwiek oddźwięk... Jest maaaasa malutkich ślicznych i puchatych kotków do "oddania w dobre ręce" Bez procedur, sprawdzania, umowy.. Jak to mówią "nadzieja umiera ostatnia" próbować trzeba.
  2. Fotorelacja z domku Adusi: "Dobry wieczór, przesyłam Pani kilka wakacyjnych zdjęć z życia Ady: pierwsze wyjście w góry, pierwsze psie lody, wizyta w skansenie (kocha wieś), pluszak, którego mi podbiera nieustannie Pozdrowienia, JP"
  3. Odezwał się do mnie dom Kinderka. Zaprzyjaźniona rodzina szuka małego pieska, takiego do 10 kg...Podesłałam Zuzię. Na razie cisza..nie mam informacji zwrotnej. ,
  4. Kocurek Józio ogłoszony na Warszawę Śliczny, trzymiesięczny kocurek do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl
  5. Info z domku Simby: "Ciężko uchwycić Simbę na zdjęciach Wydaje się, że czuje się już jak u siebie w domu. Pierwszą noc przespał na łóżku u syna. Od rana biega, skacze, uwielbia się bawić. Pięknie korzysta z kuwety. Apetyt też dopisuje."
  6. Płomyczek vel Simba już dotarł do swojego domciu
  7. Milo vel Tadzik pozdrawiam z domciu Waży już ponad 2 kg. Ma mega apetyt i sporo energii. Sierść lśniącą i czarna jak heban.
  8. Pani Agnieszka zrozpaczona..nie była w stanie rozmawiać...Ja zresztą też... Jestem w rozsypce...nie mogę pojąć tego, co się stało...
  9. W środę wieczorem odmówiła jedzenia. W czwartek rano była już w gabinecie wet na badaniach i kroplówkach...W piątek od rana w gabinecie na badaniach, nawadnianiu... Wszystkie badania wyszły prawidłowo. Test na panleukopenię powtarzany 4 razy...Za każdym razem ujemny. Usg jamy brzusznej pokazało zagazowane jelita. Brak ciała obcego...Nie wymiotowała, nie miała biegunki ani gorączki... Ona była malutka, za wcześnie zabrana od matki...wyrzucona..nie wiem ile dni była na zewnątrz.... Jestem bardzo przybita...Nie mogę w to uwierzyć.... Bezsensowna śmierć maluszka...
  10. Dzisiaj o 4.35 nad ranem umarła malutka kotunia Emi Miała tylko 7 tygodni.... Czekał już na nią cudowny domek w Warszawie.. Do zobaczenia malutki aniołku. Poprosiłam Maurycego i Kacperka aby tam, za Tęczowym mostem zajęli się Tobą. Już nigdy nie będziesz sama, porzucona...
  11. Kciuki mocno zaciśnięte️️
  12. Burasek Józio to wyjątkowy kot..Jest bardzo grzeczny..Bardzo... To oaza spokoju..
  13. Fundacja Alternatywa Dla Zwierząt zamówiła karmę mokrą i suchą dla Amelki. Pięknie dziękuję Mureczko, potwierdź jak przyjdzie i wstaw proszę zdjęcie.
  14. Aż trudno uwierzyć, że to już 8 lat.... Laluniu, zdrówka jak najdłużej i wszystkiego najlePSIEgo
×
×
  • Create New...