Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Asia, omyłkowo na moje konto Nesiowata wysłała deklarację dla Zewa. Odesłałam 20 zł (zaległą dyszkę z poprzedniego miesiąca, umknęło mi, przepraszam)
  2. Z całego serca dziękuję Aldrumce, Ewie Marcie, Agat21 i Kado za wpłaty dla Felusia. Wszystko uzupełnione na pierwszej stronie.
  3. Takie info z domku Sabrinki: "Dzień dobry, u nas wszystko bardzo dobrze, zdrowie dopisuje. Waży już 3,4kg, nadal powolutku rośnie ale duża nie będzie pewnie. Ostatnio spi w przedziwnych pozycjach, mini galeria zdjęć
  4. Mam zapytania i telefony o Felusia ale domku z tego nie będzie... Czekam na TEN właściwy. Pani Ela (od Sagi) już się nie odezwała...
  5. Widzę całą kanapę..i poduszki niepotargane... A przede wszystkim widzę szczęśliwą sunię Alpinko, tak trzymaj sunieczko!!
  6. Amelka była dzisiaj na kontroli weta. Dostała preparat na pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne. Testy FELV i FIV ujemne!!! Huuurrrra!! Koszty weterynaryjne pokryje Fundacja Alternatywa dla Zwierząt. Bardzo dziękuję
  7. Rozmawiałam z panią Elą. Chcą jeszcze wszystko dobrze przemyśleć....W domu klon Okruszka - Saga. Adoptowana ze schroniska. Jest tej samej wielkości i w tym samym wieku. Jedyna obawa, to czy sunia zaakceptuje Okruszka.. Jesteśmy w kontakcie. Saga
  8. Miałam dwa zapytania o Felusia na OLX. Dzisiaj dzwoniła pani Justyna, ale to nie jest dom dla niego. Drugie zapytanie super. Umówiłyśmy się na telefon jutro. Zobaczymy co z tego wyniknie...
  9. Niedługo do tego wątku dołączy malutka kotunia Amelka Po raz pierwszy zauważyłam ją na osiedlu miesiąc temu...Ogłosiłam, szukałam właściciela..oczywiście dokarmiałam. Kotunia robiła się coraz grubsza...Właściciela jak nie było tak nie ma... Tydzień temu złapałam ja w klatkę-łapkę. W poniedziałek miała sterylkę aborcyjną. W ostatniej chwili.... Aktualnie kotusia przebywa w dt do czasu wygojenia, potem pojedzie do Kasi Murki. Z całego serca chcę podziękować za ogromne wsparcie Fundacji ZEA (klatka łapka, kenel, karma, żwirek, dyfuzor Feliway, podkłady, kocyki) oraz Fundacji Alternatywa dla Zwierząt ( bezpłatny dt do czasu wygojenia, oferta pomocy wet) Aż chce się pomagać!!!! Kotunia Amelka
×
×
  • Create New...