Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Operacji nie było... Mamy gorącą linię...Udało się umówić kotunię na dzisiaj do prof. Balickiego. Więcej napisze Tola.
  2. Trzymam kciuki najmocniej jak potrafię za Ciebie kotuniu
  3. Taka malutka a już tyle cierpienia...ech....
  4. Miałam telefon z Wrocławia. Dzwoniła bardzo miła pani Dorota. Szuka psa dla syna. W domu zawsze były psy rasy golden retriver. Teraz pani chciałaby tylko opiekować się pieskiem syna...Długo rozmawiałyśmy. Poprosiłam, aby zadzwonił do mnie syn (34 lat).....Nie ma ciągu dalszego.
  5. Pięknie dziękuję Kado za tak hojną wpłatę na utrzymanie Amelki Poprosiłam też znajomych o pomoc finansową w utrzymaniu kotuni Amelki. Na razie na moją prośbę odpowiedziała Ela, Ania i Aga
  6. Tymczasem Milo vel Tadzik zaliczył dzisiaj weta. Ma kk. Dostał kropelki i antybiotyk. Poza tym jest wesoły, bawi się łobuzuje Pani Karolina nazywa go Tadzik torpeda W kontenerku grzeczniutki.
  7. Mam informację, że Milo vel Tadzio już w swoim domciu! Zajada karmę aż uszka się trzęsą . I mruczy jak traktorek Dostałam też filmik .
  8. Milo vel Melonik ma dom!!! Zamieszka w Warszawie z panią Karoliną, panem Pawłem, koteczką Martynką i dwiema suniami. Wszystkie zwierzaczki są czarne. Pani Karolinka powiedziała, że świadomie adoptują czarne psiaczki i kotki. Jo37, pięknie dziękuję za wizytę przedadopcyjną Miluś najprawdopodobniej w środę pojedzie do swojego domku.
  9. Kasiu, bardzo proszę aby karmę kitten dostały wszystkie kocie maluszki. Karmą dla dorosłych kotków Amelka podzieli się z Aksamitką
  10. Piękne zdjęcia Dziękuję Mam nadzieję, że Amelka za jakiś czas pozwoli się dotykać. Wierzę w to mocno. Zuzia cudna. Zaraz podmienię fotki i przeredaguję tekst ogłoszenia.
  11. We wtorek pani Agnieszka napisała: "Wzięliśmy go dzisiaj do lasu z jego ulubionym kotem, już dawno tam nie był i posiedzieliśmy na kocu do nocy. Tyle dobrego, że chociaż na parę dni wrócił do domu i postaramy się, żeby odszedł też w znajomym otoczeniu"
  12. Wczoraj, 06.08.2025r Max odszedł za TM [*] Moje serce po raz kolejny rozpadło się na kawałki...Miałam stały kontakt z domkiem Maxa. Od pewnego czasu chorował...ostatni tydzień spędził w klinice. Pani Agnieszka napisała: "To był najwspanialszy pies na świecie. Cieszę się, że chociaż przez te ostatnie lata mógł być w pełni szczęśliwy"
×
×
  • Create New...