-
Posts
19657 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
238
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alaskan malamutte
-
Wieści z domku Gucia vel Okruszka niezbyt dobre Maluch ma lęk separacyjny. Niszczy po wyjściu państwa do pracy. Zdemolował pokój, pozrzucał doniczki, wygryzł dziurę w ścianie no i zdarł wykładzinę w sypialni. Jak tylko do mnie zadzwonili, to od razu skontaktowałam z Lidką. Są w stałym kontakcie. Pani Kasia bardzo martwi się o Gucia, że zrobi sobie krzywdę... Proszę o kciuki...
-
W poniedziałek Jamor łapał Amelkę a ja po osiedlu ganiałam za malutkim kotkiem... W nocy z niedzieli na poniedziałek nie mogłam spać...siedziałam na balkonie i usłyszałam wrzask kotka..wrzask, krzyk rozpaczy....chodziłam, nawoływałam i namierzyłam. Był na zamkniętej posesji. Musiałam czekać do rana, aż otworzą mi bramę. Dałam jeść. Kotek uspokajał się na chwilkę jak tam byłam, a jak tylko odchodziłam to darł się wniebogłosy. Rano próbowałam go złapać, wchodził pod samochody...pomógł mi 7 letni chłopczyk Fabian. I tym sposobem Milo vel Melonik już bezpieczny. Od razu zaliczył weta. Ma 2,5 miesiąca, waży 1 kg. Ma początki kociego kataru. Dostał kropelki do oczu. Odrobaczony. Testy ujemne. Bardzo dziękuje Fundacji ZEA za pokrycie kosztów badania maluszka Do piątku kocio ma bezpłatne lokum u mojej przyjaciółki Uli. Niestety, wyjeżdża w sobotę i kitku pojedzie do Murki. Ja chyba przestanę z domu wychodzić.... Przedstawiam małego diabełka tasmańskiego
-
Zrobiłam suni nowe ogłoszenie. Próba podmiany niestety, nie powiodła się. straciłam promowanie do 5.08...a niech ich licho.. Poker, zrobiłam na Poznań, ale tak sobie myślę, że może Częstochowa? Bliżej.. tam jest fajna wizytatorka, robiła mi wizyty, Toli też. Sunia, u mnie Nira na Poznań Jedyna taka, niepowtarzalna sunia do adopcji!! Poznań Dębiec • OLX.pl Sprawdź proszę treść.
-
Jamor przyjedzie w poniedziałek. Proszę o kciuki i ciepłe myśli aby się udało Wpiszę tutaj deklaracje na pokrycie kosztów odłowienia Amelki przez Jamora: 1. Ewa Marta -50 zł (mam na koncie) 2. Aldrumka - 40zł (mam na koncie) 3. Limonka80 - 50 zł (mam na koncie) Łącznie 140 zł Wszystko co pojawi się na moim koncie przeleję na konto ZEA ponieważ Jamor wystawi fakturę.