Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Witaj Gabrysiu Pięknie dziękujemy Maluszek jest przesłodki. Jak go zobaczyłam pełzającego przed bramą schroniska...tak bardzo nie chciał wracać, to coś we mnie pękło....
  2. W kojcu... Ogłoszenia Milusia: 1. Alaskan malamutte Katowice Cudny Marcyś do adopcji! Katowice Dąbrówka Mała • OLX.pl 2. Ellig na Gratce i Lento: https://krakow.lento.pl/maly-kinderek-czeka-na-dom,14418784.html https://katowice.lento.pl/sliczny-maly-kinderek-czeka-na-dom,14418764.html https://warszawa.lento.pl/kinderek-do-adopcji,14418748.html https://gratka.pl/zwierzeta/kiderek-czeka-na-kochajacy-dom/oi/39254779 https://gratka.pl/zwierzeta/kinderek-czeka-na-dom/oi/39254649 https://gratka.pl/zwierzeta/maly-kinderek-do-adopcji/oi/39254407 3. Tola Kraków Mały, cudny Mentos do adopcji Kraków Bieżanów-Prokocim • OLX.pl 4. Poker Wrocław Mikrus czeka na fajny dom Wrocław Krzyki • OLX.pl 5. Ewa Marta Bielsko Biała Kinder - 8 kg miłości i wierności szuka swojego domu Bielsko-Biała • OLX.pl
  3. Skarbnik : Alaskan malamutte Rozliczenie Milusia vel Kinderka WPŁATY: 1. Nesiowata - 20zł - 08.01. 2025r 2. Sowa - 50zł - 08.01. 2025r 3. Znajomi Ewy Marty - 120zł - 08.01. 2025r 4. P. Rafał - 200zł - 08.01. 2025r 5. Agat21 - 20zł - 08.01. 2025r 6. magenka1 - 10zł -08.01. 2025r 7. Gabi79 - 30zł - 08.01. 2025r 8. Alaskan malamutte - 50zł - 08.01. 2025r 9. Ewa Marta - 30zł - 08.01. 2025r 10. kado -50zł -14.01.2025r 11. Aldrumka - 30zł - 21.01.2025r 12. Agat21 (bazarek imienny) - 468zł -21.01.2025r 13. mari23 -20zł -28.01.2025r 14. Magenka1 - 30zł - 03.02.2025r Stan konta: 1128,00 zł na dzień 03.02.2025r WYPŁATA: - 649,00zł (szczegóły na str. 6 wątku ) STAN KONTA: 479,00 zł na dzień 03.02.2025r WPŁATY: 15. Nesiowata - 10zł - 04.02.2025r 16. Ewa Marta - 30 zł -11.02.2025r 17. Aldrumka - 30zł - 11.02.2025r 18. Kado - 50zł - 17.02.2025t 19. Alaskan malamutte - 50zł -24.02.2025r 20. Nesiowata - 10zł - 05.03.2025r 21. Ewa Marta - 30zl - 07.03.2025r 22. Alaskan malamutte - 50zł -07.03.2025r STAN KONTA: 759,00 zł na dzień 07.03.2025r WYPŁATA: - 545,00zł (szczegóły na str. 9 wątku ) STAN KONTA: 214,00 zł na dzień 10.03.2025r WYPŁATA: - 214,00 (na konto Ady) 01.04.2025r STAN KONTA: 00,00 zł na dzień 01.04.2025r Rozliczenie Ady: WPŁATY: 1. Nesiowata - 15zł - 28.02. 2025r 2. Ellig -25 zł - 28.02.2025r 3. P. Rafał - 100zł - 28.02.2025r 4. Agat21 (bazarek imienny) - 361zł -05.03.2025r 5. Nesiowata - 10zł - 05.03.2025r 6. Agat21 - 20zł - 05.03.2025r 7. Aldrumka - 30zł - 07.03.2025r 8. Kado - 50 zł - 12.03.2025r 9. mari23 - 20zł -18.03.2025r 10. Alaskan malamutte - 214zł (pozostałość po adopcji Kinderka) - 01.04.2025r Stan konta: 845,00 zł na dzień 01.04.2025r WYPŁATA: - 535,00 (pobyt za marzec, szczegóły na str 13 wątku) STAN KONTA: 310,00 zł na dzień 04.04.2025r WPŁATY: 11. Nesiowata - 10zł - 04.04.2025r 12. helli - 50zł - 04.04.2025r 13. Aldrumka - 30zł - 07.04.2025r 14. Agat21 -20zł - 07.04.2025r 15. Ewa Marta - 30zł - 09.04.2025r 16. Pan Rafał - 250zł - 09.04.2025r 17. Pani Małgosia D - 50zł - 09.04.2025r 18. Gabi79 - 30zł - 16.04.2025r 19. Kado - 30zł - 16.04.2025r STAN KONTA: 830,00 zł na dzień 16.04.2025r WYPŁATA: - 400,00 (pobyt za kwiecień, szczegóły na str 14 wątku) STAN KONTA: 430,00 zł na dzień 23.04.2025r WPŁATY: 20. helli - 50zł - 29.04.2025r 21. Alaskan malamutte - 50zł - 29.04.2025r STAN KONTA: 530,00 zł na dzień 29.04.2025r WYPŁATA: - 530,00 (przeksięgowano na konto Melonika) STAN KONTA: 00,00 zł na dzień 18.07.2025r Rozliczenie Okruszka vel Felusia WPŁATY: 1. Nesiowata - 20zł - 06.05.2025r 2. Ewa Marta - 30zł - 06.05.2025r 3. P. Rafał (znajomy Ewy marty) - 200zł - 06.05.2025r 4. Aldrumka -30zł -08.05.2025r 5. Bazarek imienny - 730zł - 13.05.2025r 6. Kado - 50zł -20.05.2025r 7. Magenka1 -10zł -20.05.2025r 8. helli - 50zł -29.05.2025r 9. Alaskan malamutte - 50zł -29.05.2025r STAN KONTA: 1170,00 zł na dzień 29.05.2025r WYPŁATA: - 685,00 (pobyt za maj, szczegóły na str 18 wątku) STAN KONTA: 485,00 zł na dzień 01.06.2025r WPŁATY: 10 Agat21 - 20zł -01.06.2025r 11. Nesiowata - 10zł -04.06.2025r 12. Kado - 50zł - 22.06.2025r 13. Aldrumka - 30zł - 22.06.2025r 14. Agat21 - 20 zł -22.06. 2025r 15. Ewa Marta - 30zł -22.06.2025r 16. helli - 50zł - 30.06.2025r 17. Alaskan malamutte - 50zł - 30.06.2025r 18. P. Rafał (znajomy Ewy Marty) - 100zł - 30.06.2025r STAN KONTA: 845,00 zł na dzień 30.06.2025r WYPŁATA: - 625,00 (pobyt za czerwiec, szczegóły na str 19 wątku) STAN KONTA: 220,00 zł na dzień 02.07.2025r WPŁATY: 19. Nesiowata - 10zł -02.07.2025r 20. Ewa Marta - 30zł - 11.07.2025r 21. Agat21 - 20zl - 11.07.2025r 22. kado - 50zł - 15.07.2025r 23. Magenka 1 - 20 zł (za VI i VII)- 21.07.2025r 24. Aldrumka - 30zł - 21.07.2025r 25. Gabi79 - 10zł -21.07.2025r STAN KONTA: 390,00 zł na dzień 21.07.2025r WYPŁATA: - 378,00 (pobyt za lipiec, szczegóły na str. 20 wątku) STAN KONTA: 12,00 zł na dzień 23.07.2025r WPŁATY: 26. helli - 50zł - 29.07.2025r 27. Alaskan malamutte - 50zł - 29.07.2025r STAN KONTA: 112,00 zł na dzień 29.07.2025r WYPŁATA: -112,00 (przeksięgowano na konto Amelki) STAN KONTA: 00,00 zł na dzień 02.09.2025r Rozliczenie Melonika: WPŁATA: 530,00zł (pozostałość po adopcji Ady)- 18.08.2025r WYPŁATA: - 249,00 (pobyt w hoteliku, szczegóły na str 23 wątku) STAN KONTA: 281,00 zł na dzień 18.08.2025r WYPŁATA: 281,00 (przeksięgowano na konto Amelki) STAN KONTA: 00,00 zł na dzień 02.09.2025r Rozliczenie Amelki: WPŁATY: 1. Kado - 150zł - 18.08.2025r 2. Ela (spoza dogo) - 50zł - 18.08. 2025r 3. Aga (spoza dogo) - 20zł -18.08.2025r 4. Ania (spoza dogo) - 35zł - 18.08.2025r 5. helli - 50zł -29.08.2025r 6. Alaskan malamutte - 50zł - 29.08.2025r 7. Alaskan malamutte - 281zł (pozostałość po adopcji Melonika) - 02.09.2025r STAN KONTA: 636,00 zł na dzień 02.09.2025r WYPŁATA: - 480,00 (pobyt w hoteliku, szczegóły na str 25 wątku) STAN KONTA: 156,00 zł na dzień 02.09.2025r WPŁATY: 8. Alaskan malamutte - 112zł (pozostałość po adopcji Okruszka) - 02.09.2025r STAN KONTA: 268,00 zł na dzień 02.09.2025r
  4. Formy pomocy: Deklaracje stałe: 1. Nesiowata - 10 zł wpłacone: I, II, III, IV, , V, VI, VII, 2. Ewa Marta - 30 zł wpłacone: I, II, III, IV, V, VI, VII, 3. agat21 - 20 zł wpłacone: I, II, III, IV, V, VI, VII, 4. kado - 50 zł wpłacone: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX 5. Alaskan malamutte - 50zł wpłacone: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, 6. Magenka1 - 10zł wpłacone: I, II, III, IV, V, VI,VII, 7. Gabi79 - 10zł wpłacone: I, II, III,IV, V, VI, VII, 8. Aldrumka - 30zł wpłacone: I, II, III, IV, V, VI, VII, 9. mari23 - 10zł - wpłacone: I, II, II, IV, 10. helli - 50zł wpłacone: III, IV, V,VI, VII, VIII, Razem : 270zł Deklaracje jednorazowe: 1. Sowa - 50zł - wpłacone 08.01.2025r 2. Pan Rafał (znajomy Ewy Marty) - 200zł wpłacone 08.01.2025r 3. Znajomi psiarze od Ewy Marty - 120zł wpłacone 08.01.2025r
  5. Maleńki, ważący zaledwie 6 kg wyszedł nagle z budy w kojcu, z którego zabierałam dzisiaj sunię do Murki. Od pierwszej chwili kupił moje serce, ale przecież pojechałam, żeby być przy wyjeździe suni, którą z Ewą Martą wzięłyśmy pod opiekę. Po wyjeździe suni maleńki został zabrany na spacer przez wolontariusza..spacer to za dużo powiedziane..on pełza i szuka schronienia u człowieka, wtula się całym sobą... Do kojca wrócił na rękach.... Pomyślałam, że muszę szukać dla niego pomocy. Porozmawiałyśmy z Ewą i doszłyśmy do wniosku, że nie damy rady go tam zostawić. Ustaliłyśmy, że najpierw muszę zapytać Murkę, czy byłaby szansa na zabranie go do niej. Potem musimy podliczyć nasze finanse i możliwości. To drugie zrobiłyśmy szybko i wyszło, że bez pomocy dobrych Ludzi nie damy rady wziąć na utrzymanie kolejnego pieska. Stąd post Ewy na wątku nowej suni z prośbą o wsparcie. Murka dała znać, że psiaka przyjmie. To znaczy, że musimy stanąć na głowie i zdobyć dla niego fundusze. Czy możemy prosić Was o pomoc w tej sprawie? Jeśli będzie nas więcej, to powinniśmy dać radę. Mamy już pierwsze deklaracje, które zaraz wpiszę w post rozliczeniowy. Proszę pomóżcie nam zmienić życie tej maliźnie. Idą mrozy, on ma krótką sierść. Będzie zamarzał. Do tego strach przed schroniskiem – to też nie pomaga w przetrwaniu. Szukam możliwości transportu do Murki. Wielka szkoda, że nie pojawił się wcześniej, że nie zgrało się to z transportem nowej suni. Najważniejsze jednak, że w ogóle się pokazał i dał sobie tym samym szansę na nowe, lepsze życie. My nie jesteśmy niestety rozsądne i już zarezerwowałam maluszka dla nas licząc, że nas nie zostawicie samych. Kilka dni temu ktoś go chciał adoptować na podwórko, żeby „sobie biegał i szczekał”. Rezerwacja ratuje go przed taką adopcją. To takie pro ludzki psiak. Powinien leżeć na kanapie obok swojego człowieka, a nie mieszkać na podwórku. Bardzo Was prosimy o pomoc, najdrobniejszą nawet. Deklaracje jednorazowe, czasowe, stałe, bazarek… Za każdą pomoc będziemy wdzięczne. Odwiedzajcie też nas tutaj. Tak nas mało, ale dopóki jest nas garstka, zawsze miło jest widzieć znajome nicki. A oto bohater tego wątku..W schronisku dostał na imię Kinderek
  6. Życzenia od cudownego i szczęśliwego Pimpusia vel Gumisia "Wszystkiego najlepszego w Roku 2025 przede wszystkim zdrowia. Szampańskiej zabawy . Dla Was wszystkich od Gumisia z rodzinką
  7. Wieści i zdjęcia od Gracjanka: Witam, u nas wszystko porządku. Gracjan zrozbrykany biega po mieszkaniu, bawi się, rozmawiamy sobie często. Jeszcze ma małe lęki i ucieka ale daje się wyczesywać co bardzo uwielbia! A teraz właśnie śpi na sofie i jest bardzo grzeczny!
  8. Reniu, trzymam kciuki za Gucia. Podpisuję się pod tym, co napisała elik. Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego, proszę pisz nam tutaj.
×
×
  • Create New...