Jump to content
Dogomania

MatiAlzacki

Members
  • Posts

    51
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MatiAlzacki

  1. Mi jakoś jamniki aż za bardzo się z blokami kojarzą... Jakoś nigdy nie miałem ich za psy wybitnie inteligetnę. Ale to takie moje odczucia tylko... ;)
  2. A na przykład? :> Konkrenty? Jak nie wykorzystanie dzika, lisa i innych to jak?
  3. Dokładnie... Aura bardziej wiosne przypomina. Trzeba uważać cały czas i nie wierzyć do końca w pewne sztuczne terminy ;-)
  4. Mój dostaje od święta to z pedigree, a częściej z lidla ichniejszą wersję tych kostek. Cieżko powiedzieć czy działają jakoś super, ale weterynarz mówi że z zębami jest raczej wszystko w porządku. A ważne że pies robi potrójne salta tylko żeby je dostać :-)
  5. Ciekawe, musze sobie poszukać wiecej informacji o tym, ale wydaje się to całkiem niegłupie :) Dzięki.
  6. [quote name='razed_in_black']Wilczaki są dosyć ciężkie w wychowaniu, ich lęk separacyjny jest bardzo duży i trzeba poświęcić sporo czasu na socjalizację, szkolenia itp. do tego natura wilka - nieufne i strachliwe. Nie jest to łatwa rasa trzeba się uzbroić w czas i cierpliwość. Ja osobiście bardzo kocham wilczaki poznałam kilka i to była miłość od pierwszego wejrzenia, ale po rozmowach z hodowcami nie zdecydowałam się na kupno, ponieważ nie poświęciłabym psu tyle czasu ile potrzebuje. Może kiedyś... :) warto przeczytać :) http://www.zperonowki.com/site/pl/node/2573 Dobrze prawisz. Też bym nigdy wilczaka sobie nie sprawił, bo to by była straszna krzywda dla takiego pieska... Choć nie ukrywam że okropnie mi się też podobają - chyba po prostu przez to że tak naturalnie są zbliżone do wilków :)
  7. Ja zawsze byłem 200-procentowym zwolennikiem owczarka niemieckiego. Ale muszę przyznać że odkąd mój kolega ma amstafa - ale takiego mega łagodnego, przyjaznego i w ogóle to np. do mieszkania a nie domu z ogrodem - chyba bym wybrał właśnie takiego amstafka z dobrego i sprawdzonego źródła. Nie wiem czemu ale po prostu też mają w sobie to coś.
  8. Mój pies robił sobie głodówki gdy był obrażony, np. z powodu przeniesienia jego legowiska w inne miejsce.
  9. Widać jak cierpisz z powodu jej straty... Trzymaj się i przeżyj święta szczęśliwie !
  10. [QUOTE]Jak wygląda sytuacja z psem w Ustce?[/QUOTE] Byłem tam bodajże dwa lata temu. Nasz pensjonat był dalej od centrum i nie było problemów z wychodzeniem na spacery. Na plaży też nikt nie robił większych problemów.
  11. Jak my wszyscy...
  12. O, to fakt, śpij dobrze Sonieczko
  13. trzeba być po prostu dobre myśli, a wszystko się z pewnością ułoży!
  14. Ja bardzo różnie. Głównym kryterium jest zapach oraz stopień ubrudzenia się podczas spaceru :)
  15. Mój błąd, pomyślałem o takim tradycyjnym wiejskim jedzeniu dla psa ;) A osobiście mieszam - raz karma mokra, raz sucha a raz np. gotowana wątróbka. A ogólnie z wypełniaczami to wiadomo jak jest... ;) Czasem można dać, ale wartościowe to to nigdy nie będzie jakoś szczególnie.
  16. Świetne stadko :) Gorące gratulacje i dzięki za tak obfity wątek!
  17. Ja jestem przeciwnikiem ziemniaków dla psa... Ani to odżywcze ani piesek się na to nie rzuca zbytnio, a tuczą. Już ryż lepszy :)
  18. To dziwne że weterynarz nic nie zasugerował. Mój, aczkolwiek taki trochę wiejski często miał takie przypadki i z reguły dobrze przewidywał czy pies będzie mały, średni czy duży... Konkretniej to już chyba nie da się ocenić. Pozdrowienia
×
×
  • Create New...