Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. robię zdjęcia do bazarku jakby ktoś oprócz Ranias chciał dodać fanty to piszcie
  2. http://kontakt24.tvn24.pl/uratowali-psa-na-tarnicy-byl-slaby-caly-czas-lezal,174003.html takie cos tylko znalazlam teraz
  3. Moja mama mowila ze w tv na Tvn24 mowili ze straznicy znalezli psa wycienczonego na Tarnicy :( pisze z telefonu i nie moge znalezc tego w intetnecie poszukajcie moze to nasza sunia ale mama mowila ze pies byl kudlaty ale trzeba to sprawdzic
  4. Ranias to jak zrobisz zdjęcia to wyślij razem z opisem i proponowaną ceną na maila do mnie (zaraz wyślę Ci na skrzynke adres) tak myślę że dużo nie nazmieniamy też coś jutro pokombinuję najważniejszy tytuł do ogłoszenia żeby przyciągał może iść na litość? Pamiętam kiedyś ogłaszałam takiego mixa collie super pies ale tytuł wspaniały pies piękny itd do adopcji miał mało wejść a jak zrobiłam "Mix collie już bez łańcucha..." oglądalność od razu wzrosła pobrania telefonów też ludzie chcą ratować "biedaczki"...
  5. Zrobie maly bazarek tylko troszke czasu znajde na zrobienie zdjec przeslalam tez grosik
  6. Ktos na pomysl na nowy tekst i tytul do ogloszen? :) wilczaka wywalamy i trzeba bardzie wyeksponiwac zalety no i kilka zdjec z wizyty no sa takie zyciowe a nie tylko piekne albumowe pozowane wiecie o co chodzi :-) w weekend bede miala wiecej czasu to rusze z nowymi
  7. Juz chyba piaty raz wchodze i ogladam zdjecia :)
  8. Mari policz prosze paliwo ja chetnie doloze mysle ze inni tez prawda?
  9. Az sie wzruszylam.... Mari dziekujemy ze tam pojechalas :) z tym wilczakiem to tez ostatnio nad tym myslalam ze moze to jest klucz do braku odzewu z ogloszen... Ustalimy nowy tekst zdjec kilka z odwiedzin i ruszamy z nowymi :)
  10. A znasz kogoś kto mógłby do Kseni pojechać do hoteliku? Wrocław nie jest aż tak daleko może ktoś z okolic Opola? może jakąś zrzutkę na paliwo zrobimy...
  11. szkoda że osoby które były z Ksenią od początku to ich teraz nie ma np Bros - ktoś zna?
  12. Jakby cos to mnie poprawiajcie: nie znam historii Kseni od początku bo od jakiegoś czasu dopiero jestem na wątku więc nawet nie wiem co i jak było... W wielkim skrócie z tego co wyczytałam: - Ksenia jako szczeniak została wraz z siostrą? odebrana interwencyjnie (dokładnych info o tym nie ma kto co i dlaczego) - trafiła do dt i tu mi się informacje nie zgadzają: raz jest opisywana że sika pod siebie strasznie lękliwa a raz że gryzie jako szczeniak wszystkich jak popadnie - nie wiem czy to był już pierwszy dom czy drugi pracowały z nią jakieś doświadczone osoby pomagały w socjalizacji i były postępy) - do tego dt została awaryjnie umieszczona po interwencji.... a była tam chyba sporo w każdym badź razie troszkę dorosła ... w tym dt przebywało kilka psów głównie suki na małej przestrzeni w mieszkaniu - dochodziło do zgrzytów... aż pewnego dnia opiekunka tymczasowa po powrocie do domu zastała zagryzioną swoją sukę - PRAWDOPODOBNIE zrobiła to Ksenia ale szczegółów nikt nie zna bo psy były same w mieszkaniu - obecny dt Ksenia musiała natychmiast opuścić trafiła awaryjnie do kolejnego dt tam chyba problemów nie było? (nie wiem dokładnie ...aczkolwiek jej lęk w stosunku do obcych się chyba pogłebiał... -trafiła do hoteliku gdzies w górach który niby miał doświadczenie z psami "trudnymi" z tego hoteliku nie było ani informacji o postępach w szkoleniu ani zdjęć - nie wiem kto podjął decyzję o przeniesieniu Kseni do hoteliku w którym jest obecnie - Ladymonia (nie wiem dlaczego - sama się tego podjęła?) podpisała umowę z hotelikiem - z powodu kłótni o podobną sytuacje jak w poprzednim hoteliku czyli brak informacji regularnych o Kseni zrobiło się nieciekawie ... padła też miedzy czasie propozycja hoteliku o to żeby wyłożyć 2500 złotych na kojec dla Kseni i Ksenia przeszłaby pod opiekę fundacji właścicielki hoteliku a po adopcji Kseni kojec służyłby innemu psu chyba tak naprawdę Ksenia jest niczyja... osoby które ja odebrały interwencyjnie nawet nie wiem kto to był bo nie mogę doczytać...przestały się nią interesować? Ksenia dostała łatkę trudnego psa... fakt jest taki że nie toleruje suk i małych zwierząt, z samcami się dogaduje, obcych bardzo obszczekuje i odsłania kły ale bardzo łatwo to skorygować i ją odwołać ( z tego co wyczytałam NIGDY nie przejawiała agresji w sensie chęci ataku na człowieka) do dzieci nie sprawdzona, lubi zrobić demolkę niszczy budy itd bardzo aktywna jak jest wybiegana i wymęczona to jest ok nikt nawet nie był w obecnym hoteliku ale raczej krzywda jej się tam nie dzieje czas leci Ksenia tuła się już 7 lat!!! Padła propozycja Dusje co do zmiany hoteliku na hotelik Murki dodam że Ksenia jeżdziła po Polsce z zachodu na wschód (Wrocław – Lublin – gdzieś w górach – teraz okolice Opola) i jakby co Murka znowu wschód nie ma kto pojechać do obecnego hoteliku bo wszyscy daleko.. (chyba) itd itd jak trafiłam na watek to wzięłam się za ogłoszenia... info do ogłoszeń biorę z różnych informacji z wątku, pisałam tez do hoteliku o informacje do ogłoszeń (DOSTAŁAM ODPOIEDź) i zdjęcia kopiuję ze strony hoteliku tyle mogę wcześniej podobno Ksenia nie była ogłaszana (albo sporadycznie) bo nikt nie wiedział czy pies jest do adopcji (po tym zagryzieniu?) podsumowanie obecnego hoteliku: Ladymonia podpisała umowę (czy to znaczy że jest osobą odpowiedzialną za Ksenie nie wiem... wspólpraca z hotelikiem w sensie informacji na bieżąco jest trudna Mari opłaca hotelik (konto stowarzyszenia udostępnia konto do wpłat) deklaracje się przez 7 lat wykruszyły (nie ma kto żebrać o nowe) ogłoszenia robię ja (bo sama się tego podjęłam) i w tym miejscu proszę o pomoc jakby co... co tydzień trzeba kasować i wstawiać nowe... obecny hotelik: https://www.facebook.com/the3rdpole smutne :( utrzymanie Kseni to już ponad 20 000
  13. Kejciu oczyść skrzynkę proszę
  14. Przyjaźń między Elvisem i Ksenią cały czas kwitnie :) dogadują się super :) poprosiłam o nowe zdjęcia powinny niedługo być pisałam już że hotelik nie określa Kseni jako psa specjalnie trudnego! dom bez zwierząt bo jest zazdrosna i z sukami się nie dogaduje a na małe (koty króliki) poluje, jest bardzo aktywna więc i taki dom byłby wskazany lubi niszczyć przedmioty (dla wilczaków - a chyba troszkę genów ma- to całkiem normalne...) nie wykazuje agresji do ludzi ale obcych mocno obszczekuje ale potem jak pozna to ok , łatwo ją odwołać, karna i posłuszna jest podobno bardzo to wszystko informacje z hoteliku
  15. odwiedzam Przystojniaka
  16. dusje każdemu z nas leży na sercu Ksenia każdy o niej myśli codziennie. powiedz kto ma podjąć decyzję w sprawie przeniesienia Kseni? Ladymonia podpisywała umowę z Wiosną? (przyznam że nie wiem jak to było bo nie byłam wtedy zaangażowana bardzo w wątek) czy ktoś inny w tej sytuacji może Ksenię przenieść gdzie indziej? co do hoteliku Murki: wiem że to wspaniałe miejsce ale obawiam się że nie dla Kseni czy tam jest /był pies który może być psem trudnym? ja widzę tam same nieagresywne psy milutkie (no oprócz może Lorka) czy Murka mając małe dziecko nie będzie się bała puszczać Kseni po wybiegu? spacerów poza teren zrozumiałam że mieć nie będzie a samo chodzenie po ogrodzie to obawiam się że to za mało...(może się mylę) Może mi się uda pojechać do Kseni na wakacjach bo muszę się przekonać w jakich jest warunkach jak w dobrych ma ruch i krzywda jej się nie dzieje to nie jestem za przenosinami To my mamy promować Ksenie wiem że bez częstych zdjęć i info to nie jest łatwe ale każdy może zadzwonić do hoteliku i zapytać co u Kseni wole żeby Ksenia była wybiegana przy rowerze niż mieć co minutę sprawozdania zdjęciowe i opisowe co u niej (bo to jest kosztem czasu który można poświęcić psu)
  17. http://www.morusek.pl/ogloszenie/274489/Hotelik--na-zawsze-jej-domem-Ksenia----odmien-jej-los/#.VYxt8xvtmko http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/274489/Hotelik--na-zawsze-jej-domem-Ksenia----odmien-jej-los/ http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=15185 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekna-Ksenia---mix-wilczak-czechoslowacki---pies-tylko-dla-aktywnych-id103869.html http://krakow.lento.pl/ksenia-mix-wilczak-czechoslowacki-pies,2643404.html http://owi.pl/ogloszenie/hotelik_na_zawsze_jej_domem_ksenia_odmien_jej_los,1105886 http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/81579/ksenia-----mix-wilczak-czechoslowacki-----dla-aktywnych/ http://sloniu.pl//1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/53206-Hotelik_na_zawsze_jej_domem_Ksenia_odmien_jej.html# http://alegratka.pl/ogloszenie/piekna-ksenia-mix-wilczak-26504704.html zrobiłam na Kraków olx jest wyróżnione na Wrocław http://olx.pl/oferta/piekna-ksenia-mix-wilczak-czechoslowacki-pies-tylko-dla-aktywnych-CID103-ID8yzbd.html statystyki olx: 2744 wyświetleń 50 pobrań telefonu 1 obserwowanie
  18. dusje masz racje skoro jestem "inteligentna inaczej" to daruję sobie...
  19. Nastepny bazarek koniecznie trzeba zrobic na fb szukajcie kogos kto by sie podjal ja nie bardzo chce na fb robic Szarotka Ty kiedys wspominalas ze masz znajoma co robi bazarki na fb moze moglabys zapytac czy by nie zrobila ja tez popytam na fb duzo lepiej ida bazarki Zbierajcie jakies fajne fanty bo mysle o takim bazarku zeby kazdy mogl dodac fant i odpowiadac za jego wysylke ja mam nowa wedke jakies kosmetyki nowe buty moze cos by sie uzbieralo
  20. takie tam z domku jakby ktoś tu jeszcze zaglądnął :)
  21. Tinka mi zginęła po zawirowaniach forumowych :(
  22. I jeszcze cos dodam mysle ze osoby ktore wpalacaja na Ksenie beda wpalacac niezaleznie od tego gdzie jest u Wiosny czy Murki... Wiec nie pie.. o urzedach skarbowych ...tylko dzialaj w kwestii przeniesienia Kseni zorganizuj wszystko no chyba ze tylko duzo piszesz a ktos (wskaz kto wg Ciebie ) ma to zrobic
  23. Dusje wkurzasz mnie ... Kto Ci broni dzwon do Wiosny i przenos Ksenie do Murki mi to lotto ja nawet nie jestem deklarowiczem... Jak twierdzisz ze nie ms kto podjac decyzji to wez za Ksenie odpowiedzialnosc i zrob to sama i nie pisz bezproduktywnych postow i nas (mnie) sie nie czepiaj
  24. Ladymonia jak tu zaglądasz napisz czy są jakieś telefony z ogłoszeń?
×
×
  • Create New...