-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja w ogloszeniach caly czas podaje telefon ktory podala Ladymonia -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
Pan Parkingowy po upomnieniu przez Park Sunie uwiąże na łańcuchu na bank i wtedy to już kipnie bo nawet na kanapkę od turysty liczyć nie będzie mogła :( no chyba że jej wygląd to nie z głodu tylko z powodu jakiejś choroby :( -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
nie wiedziałam że mój znajomy był w Bieszczadach w weekend :( :( wysłałam mu zdjęcie suni ale mówił że nie widział żadnego psa a takiego na pewno by zauważył i że w ogóle pusto było na szlakach :( -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
ogłoszenie z załącznika dobre :) ale może dopisać jeszcze więcej gdzie może się kręcić tak jak gdzieś już pisałaś jak ktoś potrafi założyć wydarzenie na fb to niech założy prosimy bo to chyba najszybszy sposób na zlokalizowanie suni -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
no forum świruje ja się nie mogę często zalogować bo mnie wyrzuca -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
Tianku replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
może ktoś z okolic mógłby pomóc i dać dt ...Tedi bardzo źle znosi pobyt w Punkcie TEDI z Punktu Przetrzymań w Szydłowcu szuka domu tymczasowego do końca sierpnia . W Warszawie lub bliskich okolicach . MA zapewnioną na ten czas opiekę wet i karmę od przyszłej opiekunki Tediego . Ma szansę być odpowiednio zaopiekowany na stare lata , ale na przeszkodzie stoją zaplanowane od dawna sprawy organizacyjne i dopiero może się przeprowadzić na stałe pod koniec sierpnia. Marzeniem nas wszystkich jest aby jak najszybciej opuścił Punkt Przetrzymań już teraz , aby był pod dobrą opieką , jadł lepszą karmę , miał stały kontakt z człowiekiem ... -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
napisałam do dziewczyny z fb z Ustrzyk Górnych co prawda nie znam jej ale może coś pomoże... bo już nie mam pomysłu -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
arka- vet przyjedzie po psa do Ustrzyk jak ktoś go złapie i przekaże do gminy Lutowiska (z Przemyśla to jednak kawałek więc jechać bez konkretnej wiedzy że pies tam na pewno nie pojedzie) jak już by trafiła sunia do punktu to byłaby bezpieczna i można by było myśleć co dalej jeśli chcielibyśmy pomóc w szukaniu domu -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
(sorry dubel) -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
https://www.facebook.com/adoptsavelife?fref=ts może tutaj poprosić żeby wstawili info o suni? fagelle masz tylko to jedno zdjęcie? -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
może ktoś założy wydarzenie na fb? -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
nowy sącz daleko... może tutaj by ktoś pomógł mają na pewno kontakty w bieszczadach https://inspektoratdebica.wordpress.com/2014/10/28/schronisko-w-lesku-przyklad-dla-innych/ albo http://wesolykundelek.pl/kontakt/ nie mam pomysłu :( -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
wiedzą i nic nie robią bo nie wiedzą co zrobić taka prawda ale gdyby był jakiś plan żeby ja zabrać to na pewno pomogli by sunię złapac i przechować dzień dwa (tak sobie naiwnie myśę...) może Pani z Sanoka coś podpowie -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
Tianku replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
ja jestem z Podkarpacia ale zupełnie nie znam psiolubów z regionu:( a może wydarzenie na fb ktoś zrobi teraz sezon turystyczny może tak się uda ... ale jaki jest ogólnie pomysł co z sunią po odłowieniu zrobić? i czy jak się zorganizuje np wyjazd po sunię to się ją odnajdzie :( Arka-vet to nie jest głupi pomysł tylko jak gmina ma podpisaną umowę to arka powinna psa na koszt gminy odłowić i tyle... tylko ktoś z gminy musi to zgłosić do arki albo przez policję działać trzeba jak się błąka po szlakach to może kogoś z Bieszczadzkiego Parku prosić albo z nadleśnictwa bo jak ja inaczej odnaleźć -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
z bazarku dla Kseni wyszło 76.50 zł wczoraj przelałam na jej konto 100 zł jak dojdzie mari23 proszę potwierdź na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/147180-zako%C5%84czony-dla-kseni/ dla formalności :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Marinko nie zapomnianej tylko pisac nie ma co :( rozliczam bazarek maly grosik wpadnie ale to kropla w morzu... w weekend poodnawiam ogloszenia bo w ostatnich dniach nie mialam czasu tego zrobic nie wiem.czy sa jakies telefony z zapytaniami :( -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
tak wrzuciłam na reklamy :) -
Mały ciuchland dla Kseni zapraszam do 6 czerwca :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147180-ma%C5%82y-ciuchland-dla-kseni-do-6-czerwca/
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
zmontowałam szybki bazarek dla Kseni zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147180-ma%C5%82y-ciuchland-dla-kseni-do-6-czerwca/ -
powiem wam w sekrecie że jak mam doła to wchodzę na wątek Lolusia i od razu smutki przechodzą ot taki Loluś terapeuta :) przesyłam dla niego buziaki gorące :)
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kejciu bardzo dziękujemy za ogłoszenia już aktywowałam :)