Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Ja w ogloszeniach caly czas podaje telefon ktory podala Ladymonia
  2. Pan Parkingowy po upomnieniu przez Park Sunie uwiąże na łańcuchu na bank i wtedy to już kipnie bo nawet na kanapkę od turysty liczyć nie będzie mogła :( no chyba że jej wygląd to nie z głodu tylko z powodu jakiejś choroby :(
  3. nie wiedziałam że mój znajomy był w Bieszczadach w weekend :( :( wysłałam mu zdjęcie suni ale mówił że nie widział żadnego psa a takiego na pewno by zauważył i że w ogóle pusto było na szlakach :(
  4. ogłoszenie z załącznika dobre :) ale może dopisać jeszcze więcej gdzie może się kręcić tak jak gdzieś już pisałaś jak ktoś potrafi założyć wydarzenie na fb to niech założy prosimy bo to chyba najszybszy sposób na zlokalizowanie suni
  5. no forum świruje ja się nie mogę często zalogować bo mnie wyrzuca
  6. może ktoś z okolic mógłby pomóc i dać dt ...Tedi bardzo źle znosi pobyt w Punkcie TEDI z Punktu Przetrzymań w Szydłowcu szuka domu tymczasowego do końca sierpnia . W Warszawie lub bliskich okolicach . MA zapewnioną na ten czas opiekę wet i karmę od przyszłej opiekunki Tediego . Ma szansę być odpowiednio zaopiekowany na stare lata , ale na przeszkodzie stoją zaplanowane od dawna sprawy organizacyjne i dopiero może się przeprowadzić na stałe pod koniec sierpnia. Marzeniem nas wszystkich jest aby jak najszybciej opuścił Punkt Przetrzymań już teraz , aby był pod dobrą opieką , jadł lepszą karmę , miał stały kontakt z człowiekiem ...
  7. napisałam do dziewczyny z fb z Ustrzyk Górnych co prawda nie znam jej ale może coś pomoże... bo już nie mam pomysłu
  8. arka- vet przyjedzie po psa do Ustrzyk jak ktoś go złapie i przekaże do gminy Lutowiska (z Przemyśla to jednak kawałek więc jechać bez konkretnej wiedzy że pies tam na pewno nie pojedzie) jak już by trafiła sunia do punktu to byłaby bezpieczna i można by było myśleć co dalej jeśli chcielibyśmy pomóc w szukaniu domu
  9. https://www.facebook.com/adoptsavelife?fref=ts może tutaj poprosić żeby wstawili info o suni? fagelle masz tylko to jedno zdjęcie?
  10. może ktoś założy wydarzenie na fb?
  11. nowy sącz daleko... może tutaj by ktoś pomógł mają na pewno kontakty w bieszczadach https://inspektoratdebica.wordpress.com/2014/10/28/schronisko-w-lesku-przyklad-dla-innych/ albo http://wesolykundelek.pl/kontakt/ nie mam pomysłu :(
  12. wiedzą i nic nie robią bo nie wiedzą co zrobić taka prawda ale gdyby był jakiś plan żeby ja zabrać to na pewno pomogli by sunię złapac i przechować dzień dwa (tak sobie naiwnie myśę...) może Pani z Sanoka coś podpowie
  13. ja jestem z Podkarpacia ale zupełnie nie znam psiolubów z regionu:( a może wydarzenie na fb ktoś zrobi teraz sezon turystyczny może tak się uda ... ale jaki jest ogólnie pomysł co z sunią po odłowieniu zrobić? i czy jak się zorganizuje np wyjazd po sunię to się ją odnajdzie :( Arka-vet to nie jest głupi pomysł tylko jak gmina ma podpisaną umowę to arka powinna psa na koszt gminy odłowić i tyle... tylko ktoś z gminy musi to zgłosić do arki albo przez policję działać trzeba jak się błąka po szlakach to może kogoś z Bieszczadzkiego Parku prosić albo z nadleśnictwa bo jak ja inaczej odnaleźć
  14. z bazarku dla Kseni wyszło 76.50 zł wczoraj przelałam na jej konto 100 zł jak dojdzie mari23 proszę potwierdź na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/147180-zako%C5%84czony-dla-kseni/ dla formalności :)
  15. Marinko nie zapomnianej tylko pisac nie ma co :( rozliczam bazarek maly grosik wpadnie ale to kropla w morzu... w weekend poodnawiam ogloszenia bo w ostatnich dniach nie mialam czasu tego zrobic nie wiem.czy sa jakies telefony z zapytaniami :(
  16. Mały ciuchland dla Kseni zapraszam do 6 czerwca :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147180-ma%C5%82y-ciuchland-dla-kseni-do-6-czerwca/
  17. Domki ogarnijcie się wreszcie Tinka czeka :)
  18. zmontowałam szybki bazarek dla Kseni zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147180-ma%C5%82y-ciuchland-dla-kseni-do-6-czerwca/
  19. a kto ma jakiś kontakt to opiekunkuiTuliczka w sensie adresu? tylko Lobaria?
  20. powiem wam w sekrecie że jak mam doła to wchodzę na wątek Lolusia i od razu smutki przechodzą ot taki Loluś terapeuta :) przesyłam dla niego buziaki gorące :)
  21. Kejciu bardzo dziękujemy za ogłoszenia już aktywowałam :)
×
×
  • Create New...