-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ladymonia może poprosisz Wiosnę o mały krótki filmik z Ksenią? taki komórkowy :) i o info czy wg Niej Ksenia nadaje się do: - mieszkania w domu czy raczej kojec czy dalej niszczy jak jest długo zamknięta - do małych dzieci zróbmy taką listę o co trzeba wypytać oki? wpisujcie pytania a co do strony na fb myślę że Ladymonia powinnaś dodawać co jakiś czas jedno zdjęcie (nie od razu wszystkie nowe) i od razu dane do kontaktu przy zdjęciu ... bo jak ktoś ma udostępnić to od razu musi być informacja że to pies do adopcji... i z kim się kontaktować... np. tak jak na tej stronce psiaków z Celestynowa https://www.facebook.com/Edek-pies-który-szuka-domów-1389902501302243/?fref=ts -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
nie znam forów owczarkowych :( kiedyś ją ogłaszałam tutaj: http://owczarki.eu/do_adopcji ale ta stronka długo była nieaktualna i nie wiem jak teraz -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
też mi się wydaje że to uciekinier i stad jego pobyt w schronisku :( wiec trzeba go po prostu mieć pod nadzorem i z adresatką i zarejestrowanym chipem wydać do domu lepiej dmuchać na zimne -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
A to aktywni ludzie są? czy żywiołowość Axela nie będzie przeszkodą ... staranować babcię może tak jak małe dziecko :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam jeszcze teraz olx -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
chyba nie :( razem z Ksenią ogłaszam Pierniczka niewidomego psiaka ze schroniska pod Przemyślem i o niego są zapytania a o Ksenie nic :( owczarki chyba teraz nie są w modzie po prostu ... znam kilka psiaków w typie ON które tez są bezskutecznie ogłaszane od długiego czasu w sobotę odnowię wszystko i może na inne porobię popytajcie proszę z jakich portali ludzie dzwonią może to w czymś pomoże no i fb trzeba się zająć ale inaczej... w sobotę więcej napiszę o pomyśle -
Serce sie rozpada na kawaleczki patrzac na te smutne pyszczki:(
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czesc,-mam-na-imie-Ksenia-id146935.html https://www.olx.pl/oferta/czesc-mam-na-imie-ksenia-CID103-IDiOpjJ.html http://katowice.lento.pl/czesc-mam-na-imie-ksenia,4994575.html https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczeni%C4%99ta/%C5%9Bl%C4%85skie-chorz%C3%B3w/cze%C5%9B%C4%87-mam-na-imi%C4%99-ksenia/1001836617040910477792009?activateStatus=adActivateSuccess http://schroniak.pl/czesc-mam-na-imie-ksenia,o1094 http://alegratka.pl/ogloszenie/czesc-mam-na-imie-ksenia-28190290.html nowe ogłoszenia trzymać kciuki :) zrobiłam na Śląskie tym razem może tam będzie szansa -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
A ja mysle ze trzeba ostudzic emocje :) moze Murka wpadnie i sie wypowie jak Axel sie zachowuje w stosunku do jej Coreczki. Axel chyba odnalazl by sie e domu z dzieciakami zwlaszcza z takimi ktore mialy do czynienia z duzym psem ktory jak czytam tez byl energiczny :) ale to wszystko nie na juz .. Bo. Ewelciaa z cala symaptia ale wydaje mi sie ze jestes tak zauroczona Axelem ze troszke jak dzieciak sie zachowujesz chce i juz :) wiem bo tez tak mialam z pewnym psiakiem... Ale to trzeba na spokojnie poznajmy lepiej Axela i daj sobie chwile zeby minelo pierwsze zauroczenie ... :) Kazdemu zalezy tylko na szczesciu Axela. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
ja myślę że warto poważnie się zastanowić domek zapowiada się super dzieciaki miały kontakt z dużym psem a umowa moim zdaniem ważna jest poadopcyjna bardziej niż ta przed (wiele przykładów na dogo było takich że dom super wizyta pa wspaniale wypadła a potem .... zwrot itd itd pół biedy jak zwrot a jak pies znika bez wieści... takie tez były przypadki) A może w umowę adopcyjną tez można tak skonstruować żeby w razie czego Axel był odwieziony na koszt adoptujących do Polski. wiadomo że adopcja zagraniczna to podwyższone ryzyko ale może warto zaufać. tu wątek Uszatka który poleciał na Majorkę :) i przesyłał fotki spod palm -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na mały bazarek -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
ok ruszę w ciągu kilku dni z nowymi ogłoszeniami -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Marinko tytuł ogłoszenia jeszcze bo to w sumie najbardziej przykuwa uwagę ale o tym że nie akceptuje innych suk to chyba musimy napisać a jakby ktoś sklecił taki tekst pisany z punktu widzenia Kseni wiecie o co chodzi? Cześć to ja Ksenia nie wiem dlaczego nikt o mnie nie dzwoni jestem ładna itp itp? co myślicie? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
pododaję w wolniejszej chwili nowe zdjęcia do ogłoszeń choć nie mam już pomysłu co zrobić żeby ten telefon zadzwonił:( -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
ja dopiero pod koniec miesiąca coś wyskrobię bo wspomogłam parę innych psiaków :(