Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Kociczka...chyba za młode to to na ruję ona jakby tęskniła za mamą :( pojechała do hoteliku i będę jej szukać domu nie chcę spamować jakby ktoś kto się zna na kotach odezwał się na pw to byłabym wdzięczna w sensie co jej kupić na co się koty szczepi bo ja zielona w temacie...
  2. on jest totalnie oswojony młody kociak taki podrostek tylko go głaskać :(
  3. przepraszam za spamik... gdzie się szuka pomocy bezdomnym kotom? :( jest jakieś forum czy coś zgarnęłam kota z ulicy w drodze do pracy przeraźliwie miauczał i o mało nie wpadł pod samochód poszłam z nim do straży miejskiej ale mnie spławili mówiąc że wczoraj go mieli już na komendzie i kazali go wypuścić bo to kot wolnożyjący :( do schroniska go nie przyjmą bo wolnożyjący obdzwoniłam stowrzyszenia i nic :( nie mam co z nim zrobić dobrze że sama jestem w pracy... przeraźlwie miauczy nie jest głodny... nie znam się na kotach mam go wypuścić na ulicę? że niby wolnożyjący ?
  4. Dzień dobry Dysiu mam nadzieję, że lepiej się czujesz
  5. Biedna :( poślę grosik dla Dziewczynki
  6. Wow to niemozliwe z tymi ucholkami nigdy nie widzialam takiej przemiany genialne :) moze kiedys dane mi bedzie adoptowac takiego Uszatka:) co tam u Chlopaka?
  7. Zapraszam na bazarek ciuszkowy na leczenie dla Tobiego i Lapisia
  8. jako cicha wielbicielka uroczego Tobisia zapraszam na bazarek w części dla Chłopaka
  9. zapraszam na bazarek w części dla Lapiego :) może mi ktoś pomóc z zaproszeniami nie umiem wysyłać do wielu osób :(
  10. odwiedzam Cię Argusiu :) telefon jak widać milczy pomimo nowych pobrań na olx :(
  11. przybywam z zaproszenia do Biedaczka poprosze konto wplace cos jednorazowo
  12. Srebrne zawieszki łapki na bazarku dla Argo
  13. Dziękuję za zaproszenie podczytuje wątek od początku nie odzywam się bo niestety nie dam rady w tej chwili nic zdeklarować :(
  14. srebrne zawieszki na licytacji na fb dla Argo Monika zrobiła bazarek https://www.facebook.com/events/1557192171073072/
  15. czy ktoś mógłby wyróżnić olx Argo bo spadła oglądalność a ja nie mam w tej chwili kasy :( https://www.olx.pl/oferta/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-prawdziwy-dom-CID103-IDlJgBC.html
  16. Odnowiłam Argusiowi ogłoszenia na kilku innych portalach
  17. uwielbiam Jego usmiech:) fajnie ma chlopak:)
  18. Super tekst Tysiu :) a tu statystyki mojego olx które nie przekładają się na telefony :(
  19. wysłałam stała za maj dla Iryska. Saro bo w rozliczeniu wychodzi że nie opłaciłam kwietnia... a wysłałam wpłatę na pewno... przeniosłam stałą z Malwinki a u niej miałam opłacone dwa miesiące z rzędu II i III i jak przeszło na Iryska to powinien być marzec z konta Malwinki... ? chyba że źle myślę czepiam się :) bo wyglądam na niesłowną a staram się o stałych pamiętać :)
  20. buziaki dla dzielnego Apsika:*
  21. trzymaj sie Apsiku
×
×
  • Create New...