Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. grunt to się nie poddawać pamiętacie Dropsa? to były moje początki na dogo Pinczerka i Gizmo oraz Lil (nie pamiętam nicku) prowadziły wątek ale to była akcja on chyba ładnych parę miesięcy był poszukiwany ale udało się dzięki wytrwałości wielu osób to było na Śląsku odnalazł się w Katowicach o ile pamiętam a uciekł po przyjeździe do hoteliku chyba w okolicach BielkoBiałej
  2. śmiem twierdzić że wraca tam skąd był odłowiony ale mam nadzieje że jednak przystanie gdzieś...
  3. Do Korabiewic napisałam na fb ale zanim odczytają to trochę czasu pewnie minie ...
  4. napisałam też na fb do schroniska w Korabiewicach nawet nie wiedziałam że to te rejony.. https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach wysłałam też mail do UM w Mszczonowie do pani która zajmuje się zwierzętami Aleksandra Krześniak tel. 46 858 28 30 jakby ktoś mógł jeszcze tam zadzwonić do niej... EDIT. i na sekretariat do gminy Wiskitki
  5. napisałam do dwóch stadnin koni: Studzieniec: https://www.facebook.com/StajniaStudzieniec i Antoniew: https://www.facebook.com/stajniaantoniew z prośbą o rozglądanie tam jest kilka stadnin trzeba by wszystkie obdzwonić stajnia Aleksandria jest na "trasie" ale nie mogę znaleźć kontaktu
  6. wpadam na moment: nie bądćcie bezislni tylko trzeba wykonac kilka telefonów do gmin okolicznych: Mszczonów, Wiskitki czy co tam jeszcze w okolicy na mapie trzeba znaleźć
  7. a może w jakimś punkcie ksero? jakby co podesłałabym tam na maila szkoda jakbyś tam już była żeby tego nie wykorzystać ale jak nie ma możliwości to rozumiem
  8. Jo wstrzymaj się.... jak już masz robić tyle km to trzeba z głową to zaplanować... masz możliwość druknąć po drodze z 10 plakatów?
  9. Żeby było jasne tu nie chodzi o plakatowanie wszystkich drzew i słupów ale o kilka ogłoszeń w lokalnych wioskach a zakładam że każda ma jakąś tablicę ogłoszeń no nic skupmy się na necie dodałam też na Mszczonów forum mieszkańców: https://www.facebook.com/groups/1285642988311485?notif_id=1608188809780857&notif_t=group_r2j_approved&ref=notif
  10. Do Żyrardowa ma do pokonania drogę krajową może na chwilę się zatrzyma w lesie albo ruszczy lokalnymi w kierunku Mszczonowa wrzucam na spotted żyrardów: https://www.facebook.com/Spotted-Żyrardów-1662935573982913 i tablice ogłoszeń zyrardów: https://www.facebook.com/groups/836537883128388 jak zaakceptują powinny się ukazać
  11. rozumiem że każdy ma jakieś zobowiązania ale może nie każdy pracuje codziennie od rana do wieczora myślę że nie jesteś jedyną osobą z Warszawy i okolicy więc nie bierz tego do siebie
  12. Watpie ze on ma kryjowke on idzie przed siebie niestety Trzeba wyprzedzic ruchy i dawac znac dalej bo jestesy o krok za nim a nie przed nim niestety :( stad mega wazne bylyby plakaty :( nie wierze ze nikt z Warszawy nie moze pojechac przykre to Edit: Na naszej fb stronie dogomaniacy starej daty odezwala sie pod moim osoba chetna do plakatowania nie wiem tylko czy teraz jak sie przemiescil dalej to bedzie aktualne...Bakusiowa zajrzyj tam jakby co trzeba by sie umowic na przekazanie plakatow nie chce posredniczyc bo to bez sensu To moze byc duza szansa dla nas
  13. To nawet lepiej ze nie na swieta ale tez bym pomyslala czy na spokojnie nie umowic na styczeń? Moze bedzie musiala brac jakies zastrzyki albo cos lepiej zeby wet byl dostepny .. Tak tylko gdybam nie wiem jak to wyglada z otwarciem lecznic w tym.okresie
  14. bierze ze sobą smycz do auta i jedzenie więc jak tylko go spotka to będzie próbował
  15. cyt. z forum: W poniedziałek wieczorem ok 17.30 w Budach Zaklasztornych został potrącony pies. Raczej bezpański, albo kogoś szukał. Wyglądał na młodego psiaka, średniego wzrostu, biszkoptowe umaszczenie. Szedł za siostrą od stacji pkp. Chciała wziąć go na podwórko, ale był lękliwy i zanim jej się to udało to potrącił go samochód. Po tej sytuacji zaczął biec w stronę Puszczy Mariańskiej i nie dogoniła go. Szukałyśmy nawet jeżdżąc po okolicy. Może wszedł do kogoś na podwórko, albo ktoś go widział? o rany :( EDIT: TO NIE NASZ AMBER
  16. jak ktoś może niech zadzwoni do tej pizzerii Tośka w Radzwiłowie był widziany wczoraj ale Pan który go widział rozwozi jedzenie po okolicy jak go spotka spróbuje go nakarmić i zabezpieczyć tylko pytanie czy tam jeszcze będzie czy poszedł dalej :( ale wieści się rozchodzą jak są sygnały to dobrze
  17. kochani to na 99 % Amber dostałam info że był widziany kulawy koło pizzeri Tośka Pan który go widział da szybko znać jak go zobaczy
  18. napisałam na fb do Mój przyjaciel futrzak https://www.facebook.com/Mój-Przyjaciel-Futrzak-102186167990445/ i nie jestem gorszy https://www.facebook.com/Nie-jestem-gorszy-102411237969495 to jacyś młodzi ludzie z Puszczy Mariańskiej zwierzoluby może pomogą
  19. na tej otwartej dodałam post 10 minut temu też ale dziwne bo go nie widzę jak masz czas to podzwoń jeszcze po okolicy może tam gdzie mają maila plakat podeślij on się przemieszcza ale gdzieś musi zakotwiczyć oby tam...
  20. to ta grupa kto może niech się doda https://www.facebook.com/groups/402368530245490
  21. kurde nie widze tego postu :( https://www.facebook.com/Spotted-Puszcza-Mariańska-i-okolice-111729870358256 o tą grupę chodzi?
×
×
  • Create New...