Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Szybki jednofantowy bazarek dla pieska z jaskrą Bazarek trwa do 25 stycznia do godz. 15.00 Ma formę licytacji. Wygrywa najwyższa oferta. Oferty licytacji: Kiyoshi za 100 zł wpłacone 150 zł dziękuję Przelew 150 zł dla Samiego zrobiony
  2. Dora podaj mi proszę nr konta, podeślę grosik dla kotków. Przed świętami udało mi się sprzedać kilka wianków chciałam dać kotełkom część utargu no ale zobaczyłam wątek tego pieska z jaskra i muszę rozdzielić dochód, więc chociaż 50 zł dam na parę puszeczek.
  3. Przed świętami udało mi się sprzedać z pomocą kolegi trochę własnoręcznie zrobionych wianków 150 zł przekażę dla psiaka. Agatko podaj nr konta od razu zrobię przelew.
  4. dzień dobry, nie umiem jakoś teraz na dogo wrzucać zdjęć bezpośrednio z kompa wiec przepraszam z góry za wielkość Przed świętami udało mi się z pomocą kolegi sprzedać parę własnoręcznie zrobionych wianków, chciałabym przeznaczyć część dochodu dla Frezji. Proszę nr konta
  5. To jest świetny pomysł i w obecnej sytuacji dogo chyba konieczne. Tylko ktoś kto miałby czas to ogarniać potrzebny. Sama wrzucalabym tam fanty bo na robienie bazarków w chwili obecnej nie mam czasu ale pojedyncze rzeczy na FB chętnie bym wystawiała na bazarku
  6. Ja też muszę nadrobić zaległości z dogo, cieszy mnie ogromnie że Batonik opuścił schronisko. Do kogo można wpłacić grosik na niego? P.S. Może ktoś chciałby ciuszki na bazarek mam trochę w rozm. 36-38 mogłabym wysłać paczkę. Dajcie znać
  7. Ojej kolejne pożegnanie biega już z Kodzikiem po drugiej stronie tęczy do zobaczenia Piesku.
  8. Przepraszam za obsuwę . Mam spakowaną i gotową do wysylki paczkę (ciuszki) jeśli ktoś chciałby przyjąć i zrobić bazarek to proszę dajcie znać. (Elmas w tej chwili nie może jej przyjąć, a ja nie dałam rady wcześniej wysłać za co przepraszam)
  9. Aż mnie zmroziło jak zobaczyłam tytuł do zobaczenia Kodziku dziekuje za opiekę i wyciągnięcie jej że schronu
  10. Bardzo przykro wspaniały to był Pan Pies szkoda że tak krótko mógł cieszyć się dobrym życiem pomimo wszystkich zdrowotnych dolegliwości. Jagna Tobie serce krwawi najmocniej
  11. Przeczytałam na FB że Łatusia już nie ma przykro bardzo że tak krótko mógł się cieszyć własnym domkiem. Nie wiem co to jest ale mam wrażenie że niektóre psiaki czekają na na to żeby nie umrzeć nie będąc dla kogoś ważnym
  12. Piątek piąteczek piątunio u mnie pada ale to nic bo weekend nadchodzi
×
×
  • Create New...