Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. o nie :( ale może podrostkowi chociaż się poszczęści
  2. do jutra tylko bazarek dla Moriska na fb zapraszamy można dorzucić fanta od siebie :) https://www.facebook.com/events/459564314185931/?fref=ts%C2%A0
  3. sorki to miało być na innym wątku nie ogarniam jeszcze nowej dogo :)
  4. miód na serduszko takie zdjęcia :)
  5. Przypominam o bazarku dla Moriska na fb tylko do 20.09 można dorzucić fanta od siebie zapraszamy :) https://www.facebook.com/events/459564314185931/?fref=ts
  6. Pimpuś Sadełko mnie rozwalił ale czaderskie imionko :megagrin: :megagrin: :megagrin: jak tam nasza Parka ukochana :)
  7. odwiedzam Tinkę :p śliczne fotki :loveu:
  8. pewnie DT był by lepszy tylko od tak długiego czasu go brak że kojec w bezpiecznym miejscu to chyba teraz jedyne rozwiązanie żeby był przypilnowany z jedzeniem i lekami ... filmik z Moriskiem jest na jego wydarzeniu [url]https://www.facebook.com/events/734946063229787/[/url]
  9. oj i znowu zalałam klawiaturkę :oops: WSPANIAŁY Domek :loveu:
  10. [quote name='Nutusia']Opowieść fantastyczna! Pani Magdo, czy nie minęła się Pani z powołaniem?... ;) Poza Dropsia "łeb na dole, pupa w górze" - to jest dopiero njjjjuuuuuusssss!!!!! :)[/QUOTE] i diabelskie chochliki w oczach :evil_lol:
  11. [quote name='zozola77']ja tez odwiedzam...ciekawe jak postepy w nauce komend..;)[/QUOTE] też jestem ciekawa :)
  12. śliczna dziewczynka :loveu:
  13. zaglądam Morisku...
  14. jestem u Moriska :-(
  15. ktoś mi kiedyś mówił i widziałam na własne oczy taką błonę między palcami u labradora więc chyba to normalne takie przystosowanie do lepszego pływania? ... :p
  16. Horynka dziecko kwiat dobre :roflt:Dropsiku :loveu:
  17. jest jest jest :multi: madziakato podeślij numer konta na pw grosik skromny wyskrobię dla Sunieczki :p
  18. zaglądam i trzymam kciuki :p
  19. chyba przez to że wakacje to adopcje nie idą :shake:
×
×
  • Create New...