Przypominam o bazarku dla Moriska na fb tylko do 20.09 można dorzucić fanta od siebie zapraszamy :)
https://www.facebook.com/events/459564314185931/?fref=ts
pewnie DT był by lepszy tylko od tak długiego czasu go brak że kojec w bezpiecznym miejscu to chyba teraz jedyne rozwiązanie żeby był przypilnowany z jedzeniem i lekami ...
filmik z
Moriskiem jest na jego wydarzeniu [url]https://www.facebook.com/events/734946063229787/[/url]
[quote name='Nutusia']Opowieść fantastyczna! Pani Magdo, czy nie minęła się Pani z powołaniem?... ;)
Poza Dropsia "łeb na dole, pupa w górze" - to jest dopiero njjjjuuuuuusssss!!!!! :)[/QUOTE]
i diabelskie chochliki w oczach :evil_lol:
ktoś mi kiedyś mówił i widziałam na własne oczy taką błonę między palcami u labradora więc chyba to normalne takie przystosowanie do lepszego pływania? ... :p