Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. [quote name='mestudio']No właśnie zaczyna się cyrk w wykonaniu Alfy, widać otrzeźwiała i nie pasuje jej życie w domu. Gryzie i drapie drzwi, a przed momentem wskoczyła na pojemnik z karmą i chciała wyskoczyć przez okno na werandzie. Zniszczyła mi moją cudną azalię japońską, którą zimuję w domu na werandzie bo wpadła w nią zadem. No i cały czas wyje. Bajka normalnie.[/QUOTE] Kojec Lady jest pewnie pusty.
  2. [quote name='Ziutka']Tiaaa - sie czepiasz :eviltong:[/QUOTE] Tylko troszkę. Pomyślałem że ja zrobiłem połowę z banerkiem, to Ty zrobisz resztę z instrukcją :-) Ale widać zdolne są Ciotki na tym wątku i same dały sobie radę.
  3. [quote name='Mazowszanka2']Ile macie przestrzeni za płotem :)[/QUOTE] Przestrzeni mamy sporo, ale czekamy na jakiś cichy przelew od bogatego dziadka z Ameryki. Jak do tej pory ciągle o nas zapomina.... :-)
  4. [quote name='kejciu']I ja po banerku przywędrowałam :) dziękując TZmestudio za banerek dla Wierki :)[/QUOTE] Ziutka dorzuciła garść czarów i teraz czekamy aż zacznie działać :-) [quote name='Gusiaczek']Witaj:) bardo nam miło, że zajrzałaś, zapraszamy częściej :) Banerek autorstwa Mistrza Banerkowego ;)[/QUOTE] Chyba Miszcza Banerkowego
  5. [quote name='phase']Przykuł mnie bardzo baner z pięknym bialusim łepkiem :) i co jak co musiałam wejść na wątek. :lol:[/QUOTE] Zatem witamy :-)
  6. [quote name='bukowa']mam Wieruszkę!!!![/QUOTE] Ale nie "podlinkowaną". Zrób to samo ale w przeglądarce Internet Explorer.
  7. [quote name='Gusiaczek']ja Ci dam: "[B]​p[/B][B]ani[/B] Gusiaczek" :mad::evil_lol:[/QUOTE] Panna ???? :roflt: :scared:
  8. [quote name='bukowa']też bym chciała mieć taki bannerek, ale nie wiem jak go zgarnąć:([/QUOTE] Nikt tak nie wyjaśni jak to zrobić jak Ziutka. :-)
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248672"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sXKFTZnCnFs/UvHqcTZirJI/AAAAAAAAYY0/PEd64FWhJ6E/s800/Obrazek1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248672"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BMBpPawpWzs/UvHqctZ6r_I/AAAAAAAAYY0/DVZrGgH39BE/s800/Obrazek1a.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248672"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yYrEJITQxVw/UvHqcsSLisI/AAAAAAAAYY0/PZF7TyCb1fU/s800/Obrazek1b.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248672"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TurGDax9JK8/UvHqdbm_obI/AAAAAAAAYY0/lBDsPLEkOcU/s800/Obrazek1c.png[/IMG][/URL] Na prośbę Ziutki
  10. [quote name='truskawkab']To bardzo miłe :) Ta mała sunia nie daje mi spokoju.. Zastanawiam się ciągle. Przeszkodą jest też transport,bo jestem z Lublina.[/QUOTE] być może w poniedziałek będę w Lublinie
  11. [quote name='Gusiaczek']Pewnie Siwy pokręcił - to są stałe od Jagody i ode mnie. Niestety skarbonka świeci pustkami .... [B]muszę podumać nad inną formą żebraczą[/B][/QUOTE] Jakiś skok? W razie czego mogę zabezpieczać tyły (czyli stać na czatach).
  12. [quote name='inka33'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-3I9FNAwrmqU/Uu0_lnztBQI/AAAAAAAAYNw/2P0sHrYJJB0/s640/001.JPG[/URL] O! My! God! :mdleje: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-LflVu8widTE/Uu01VITrt0I/AAAAAAAAYNU/YepeNDkhSlA/s480/030.JPG[/URL] Straszkę podrapsiaj ode mnie pod bródką... :sad: Akcja "ONki 3" - szacun! :Rose: Obstawa the best! ;-) [COLOR=#0000ff]PS. [/COLOR] [B]A co po 5-ciu gratisowych dniach...?[/B][/QUOTE] Po pięciu gratisowych dniach następują dni niegratisowe....
  13. [quote name='Gusiaczek']Pewnie by była, ale Siwy darł do domu, by zdążyć przed zmrokiem (na tyle skutecznie, że wróciliśmy o 100 zł lżejsi, punkty uratował ;))[/QUOTE] To niewiele darł... :-) A widok Szu - bezcenny...
  14. [quote name='Gusiaczek']W sobotę przejeżdżałam niedaleko Warki, ależ mnie kusiło żeby zajechać i odwiedzić Szu :) Dziwne, bom rada bardzo, że ulubieniec ma dom, a tęsknię za nim, myślę, jak żyje, radzi sobie, czy jest wystarczająco kochany ....[/QUOTE] Trzeba było się odezwać do Jamora. Może była taka możliwość....?
  15. Widzę że w niektórych głowach już wiosna. :-)
  16. [quote name='Ewa Marta'](...) [IMG]http://www.iv.pl/images/96753466450096846227.jpg[/IMG] [/QUOTE] Czy to zdjęcie w stylu "daj trochę" ? :-) Bardzo fajnie się czyta Happy Endy. Szczególnie ze zdjęciami.
  17. [quote name='inka33']Czy - ewentualnie - trasa Kozienice-Krasnosielc (k/Maków Maz.) jest do "ogarnięcia"...?[/QUOTE] Bardzo rzadko mamy możliwości wybrania się w tamtym kierunku. Ale może zdarzy się cud.....
  18. [quote name='mysza 1']Kurka, dzieje się... Szczeniak dzikawy, widać. Doświadczony DT potrzebny, skąd je brać...[/QUOTE] Ona jest megaprzerażona. Ale na dziką mi nie wygląda. Nie gryzie, nie warczy. Można ją pogłaskać. Nawet daje sobie w pysku pogrymasić. Mieliśmy bardziej dzikie osobniki. Zobaczymy co najbliższe dni pokażą....
  19. [quote name='mysza 1']maluszki, w których się zakochałam po drodze ;) ale ja łatwo wpadam ;) [URL="https://imageshack.com/i/0rqfotj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/27/qfot.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] tego po lewej polubiłem od razu. Połączyła nas więź (mojej) krwi. TZmestudio
  20. zdjęcie z "albumu" (to są stare zdjęcia): [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Gus479EegC4/UueWpBjNbJI/AAAAAAAAYAQ/TMkSmvJ7Rnk/s400/male_003.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qbnsks6uIXg/UueWn2bfD2I/AAAAAAAAYAQ/eTgfS1POczM/s400/male002.jpg[/IMG]
  21. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-If8At6SfI34/UuKz7fbA8YI/AAAAAAAAX5k/dxCMD-O66qg/s800/szu.png[/IMG]
  22. [quote name='Mattilu']Jakie TZmestudio piękne wierszyki komponuje :-)[/QUOTE] po pijaku (po kilku piwach) TZ
  23. [quote name='Gusiaczek']Poranny sms od Ellig sprawił, że zaświeciło słońce :) "w sobotę Szu jedzie do swojego domku" :multi: Szu, Kochany, szczęśliwej podróży po nowe życie Rezydenta na pewno omamisz sobą ;) Cieszy mnie, ze Państwo przygotowali się na przyjazd Okruszka, a nie na łapu capu . [B]Miałam lekcję cierpliwości i nauczkę, by nie wątpić i nie tracić nadziei[/B][/QUOTE] i pieniędzy ;-)
  24. [quote name='Aldrumka']a czy od Gusiaczka masz daleko do Starego Miasta, gdzie czeka dywan ?[/QUOTE] Obiecuję, że jak będę jechał do Gusiaczka to "po drodze" podjadę po dywan. Poproszę tylko na wszelki wypadek na PW telefon i adres. Tak na wszelki wypadek ;-) TZmestudio
  25. [quote name='Gusiaczek']Mestudio pamiętaj, że u mnie czeka 10 kg. Jeśli Tz nie ma kiedy podjechać, zapytaj czy taką większą przesyłkę można zostawić w "punkcie pobrań"?[/QUOTE] przywołany do porządku pojawiam się na wątku najpóźniej we wtorek zgłoszę się po ten worek wcześniej jeszcze zadzwonię grzecznie TZmestudio
×
×
  • Create New...