-
Posts
2333 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pani Profesor
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Sarmackie, chyba z 7%, 1.5 litra za bodajże 3zł, Biedronka :diabloti: -
ja bym ją nazwała Grażyna :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Dzieńdobry :) Słonko u nas, już myślę gdzie poleźć :) Waldemar przywitał dzień : dałam mu całą laskę kiełbasy, a on poleciał z nią do pokoju i najpierw wsadził śpiącemu tżtowi prawie do ust, a potem jak tż nie zareagował to wrzucił mu na twarz :lol: Nie ma to jak dobry aport z rana :D[/QUOTE] jakby Patryk podzielił się ze mną jedzeniem to by oznaczało, że albo jest ciężko chory, albo żarcie jest bardziej niż zepsute:D -
właśnie przez te wcięcie mi dużo osób gdaka, że on jest chudy, a ja go tylko dokarmiam podwójną ilością żarcia i patrzę, jak się bebech przelewa z jednej strony na drugą :D z resztą dbanie o jego sylwetkę wymaga tylko puszczenia luzem co jakiś czas, on sobie sam zadba :cool3:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Pani Profesor replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
mnie raz staruszka zapytała właśnie z daleka, ja odkrzyknęłam, że pies, a w naszym kierunku zmierzała beczkowata niby-onka, starutka... już wrzeszczałam kobicie, że to bez różnicy, bo Patryk wybuchnie i się zacznie boruta, a babcia mi mówi - spokojnie, to suka, nic nie zrobi... ...no i jak na złość, to był ten przypadek jeden na milion, że Pat zareagował na podchodzącego psa obojętnie :diabloti: nawet razem siedziały chwilę a suka dostała parę smaków, którymi karmiłam psa za dobre zachowanie... -
[quote name='Majkowska']o retty :D Dobrze że mi nie przyszło do głowy biec :D A apropos to kiedyś byłam na wystawie - odbywała się na terenie ośrodka rekreacyjnego, stajni itd. Już nie wiem jaki miesiąc był, ale byl śnieg, który topniał i zamieniał się w breję. Spaceruję z Waldkiem a tu nagle uświadamiam sobie że już musimy być na ringu, więc prędziutko zasuwam w tamtą stronę i nagle ryyyyps... Siadłam na dupie w kałuży z końskimi odchodami i błotem... Fantastyczna sprawa. W dodatku musiałam czekać na finały bo Wald wygrał rasę. Jak na grupie stanął na pierwszym miejscu to zamiast się cieszyć wrzasnęłam załamana " o nieeee...." :D Tak mi się przypomniało ;D[/QUOTE] aaaa nie denerwuj nawet :angryy: ja jestem ciamajdą, jak się raz w miesiącu nie wywalę, to sukces :D raz w domu zrobiłam szpagat na umytej podłodze, widziało to z 8 osób, myślałam, że pozdychają ze śmiechu...chociaż w koński gnój jeszcze mi się nie zdarzyło :D [quote name='evel']Dopadła mnie refleksja po tych Waszych fotach. Kurde, jednak co gładki pies to gładki pies - od razu widać mięśnie i w ogóle. Ja muszę czarną mysz golić, żeby taki efekt uzyskać, bez sensu :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Majkowska']Na takim deszczu to wszystkie psy są " gładkie " :evil_lol: A Pat też golony przecież. Jak się dowiedziałam że on bez strzyżenia ma sierść jak PON to zdębiałam... Psy gładkowłose mają to do siebie że widać im to co ładne i co nieładne też - żadna wada typu odstający łokieć się nie ukryje, szczególnie jak o wystawy chodzi.[/QUOTE] nie jak pon, tylko PRAWIE :cool3: ma trochę krótszą i mniej bujną, bo jak patrzę na to zdjęcie, to sobie uświadamiam, że trochę przesadziłam :D [IMG]http://www.zkwp-chorzow.net/galeria/gazda_pon.jpg[/IMG] [SIZE=1](PON z neta, ukradłam) [/SIZE]ale fakt, jest golony, teraz go zostawię, jak w końcu wyleczymy problemy skórne to może mu odrośnie jakaś ładna w miarę, to nie będę już strzyc. z resztą zimno zaraz będzie, a jeszcze mu kubraczka brakuje tylko :diabloti:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Nie mają życia te baby :diabloti: Krzyżówki by se porozwiązywały, a nie :evil_lol:[/QUOTE] na wykładach robię pasjami :diabloti: serio, już nawet powtarzające się hasła znam, chyba ze 30, krzyżówki Technopolu :loveu: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
mi się też ciotka-klotka włączyła i paplam jak najęta na tym dogo :roll: za dużo wolnego miałam, zlecenia porobione, chata czysta, gacie TŻ-ta wyprane :diabloti:, pies się wybiegał, leje - więcej argumentów do przesiadywania na dogo nie trzeba :D -
[quote name='Majkowska']oo dziś to była stylizacja pełna :D Na zmokłe kury :D[/QUOTE] miałam tego nie mówić :cool3: ale ja nie dość, że przylazłam mokruteńka i ubłocona, to jeszcze uznałam że [I]pobiegnę [/I]z Patem do domu kawałek, bo lało jak z cebra, i wywaliłam się na dupsko na błocie :cool3: dobrze, że znajomi nie przyszli jednak, bo bym chyba umarła :D [quote name='evel']Przeczytaj sobie posta Anki - nawet jeśli nie walnięcie w klatkę, to przywołanie psa do porządku. No i pół roku przerwy, a potem zabieranie psa na głęboką wodę to chyba nie był najszczęśliwszy pomysł ;) Majkowska, bo tak się składa, że to forum [B]dyskusyjne :)[/B] I to nie jest tak, że uważam, że jestem najzajebistsza na świecie i w ogóle co to nie ja - po prostu się zastanawiam i dyskutuję nad pewnymi zachowaniami na tyle, na ile się da internetowo. Lubię zbierać doświadczenie i poznawać różne punkty widzenia, nawet jeśli są totalnie inne, niż moje własne. A w końcu mnie Pani Profesor pogoni i tyle z tego będzie :evil_lol:[/QUOTE] nie pogonię, ja sobie lubię poczytać ;) zawsze coś wpadnie.
-
bo ja go tak stylizuję, żeby inaczej wyglądał :cool3:
-
[quote name='agutka']Tylko 13 kg?? wydaje się na więcej ;)[/QUOTE] 13, to Waldemar jakoś tak stanął, ale na poprzednich stronach jak siedzi obok Waldka i Neski to już wydaje się mniejszy :) jest taki jak sznaucer średni mniej więcej. jaki mam bannerek piękny od Majkowskiej! :multi:
-
[quote name='agutka']byłam pewna patrząc na avatar że Patryk to miniaturka sznaucerka:evil_lol: a tu taka niespodzianka i kawał psiaka - piękny pies:loveu:[/QUOTE] to taki raczej średniak, 13kg. waży. przekazałam komplement, dziękujemy :cool3:
-
no jeszcze jest to:D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JZPgLrTb6nI/UnZc9ObnLPI/AAAAAAAAPr4/aCFqAdwvgpA/s529/pat%20004.jpg[/IMG] ale tutaj jakość to w ogóle koszmar, ale że mam biedę zdjęciową na wątku, to powrzucam ;)
-
i wygląda jakby wisiał w powietrzu, poduszkowiec:D to chyba to: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sjOP8HarQAk/UnZdCIx9hvI/AAAAAAAAPsw/yAkdg-CXafY/s640/pat%20020.jpg[/IMG] ale spoko, Waldek też lata na jednym: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S78fgxYlLNc/UnZdBnCVRLI/AAAAAAAAPso/-WGzpQZEFxo/s640/pat%20019.jpg[/IMG] śmieszą mnie takie foty strasznie :D szkoda że jakościowo nie wyszły :(
-
a dodam jedno zdjęcie, bo wcale nie takie złe wyszło - yin i yang :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TTI8vy-3L6c/UnZdEu0fqcI/AAAAAAAAPtI/ScI0lA0U-94/s640/pat%20035.jpg[/IMG] to chyba tutaj Patryk pozwolił Waldusiowi powyżerać JEGO kawałek trawy!
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
też na to zwróciłam uwagę. Patryk rozdarł mordę to go wsadziłam w krzaki i trzymałam, przecież by nie wyskoczył, a babeczka mówi: "to może panie pójdą przodem" :D tak, i całą drogę bym wlokła odwracającego się Patryka:D -
ależ Patryk doskonale umie to drugie :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Kłapnął, widziałąm jak gonił go i nagle dostał speeda i wyskoczył mu na grzbiet i użarł. Ale Wald jak zwykle nie miał czasu bo akurat obierał na celownik wronę :D Tak sobie pomyślałam - a moze on popasa pieski ? :diabloti: Kiedyś na błoniach spotkalam szwajcara i on sobie Waldka upodobał i pasał go sobie. Widok był cudowny, tak strasznie się złościł jak Waldek mu wychodził spod kontroli i przeskakiwał go :D Kłapał zębami równo, aż sie bałam co z tego będzie, ale Waldek ignorował go całkowicie. Za to tamten z Waldka sobie zrobił żywą piłkę i myślał że będzie nim zarządzał i kierował go tam gdzie mu się podoba :D[/QUOTE] możliwe z tym popasaniem, on ogólnie ma jakieś takie pseudo-instynkty łowiecko-pasterskie :D a te kłapnięcia w zabawie to inne kłapnięcia, niż na powitanie - w zabawie to i z Neską się żrą równo, ale to niegroźne, wsadziłam między nie rękę nieraz :cool3: więc to takie delikatne i spoko. na powitanie jest podszyte cwaniactwem/agresją, a tego NIE tolerujemy. [quote name='Majkowska']Waldek ma taką właściwość że niby mu pieski nie są do szczęscia potrzebne, ale mimo to bardzo chętnie podjudza do zabawy i umie każdego podkręcić do radosnych skoków i biegania. To samo dziś chciał zrobić z tym małym goldenkiem (albo podhalanem?) tylko że tamten był przerażony :D Defacto strasznie mnie cieszy że Waldek jest taki do psów i że nie wdaje się w bójki, a w sytuacjach gdy ktoś do niego fika wystarczy mu powiedzieć "idź" czy "naprzód" i zapomina o swiecie i oddaje się galopowi .[/QUOTE] właśnie chyba to był podhalan: [url]http://atlaspsow.w.interia.pl/psy/zdjecia/owczarek_podhalanski.jpg[/url], choć to mógł być jakiś 'w typie', ale wiesz, właściciele sami powiedzieli, że to jego pierwszy kontakt w życiu z psem :D może dlatego się tak bał. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Pat też podgryza, jak gania, bankowo kłapnął Waldka za dupsko :D ale w zabawie to tam wiesz. na powitanie też kłapie, ale dziś to wyglądało jak jakiś defekt mózgu, bo kłapnął, a zaraz lazł spokojnie obok, po czym później biegały, więc to tak chyba tylko dla zasady :D -
ja też, ale nie w ulewę :cool3: bo teraz się rozszalało makabrycznie, pociemniało w sekundę, brrrr... Pat się jakiś fajny dziś zrobił, po wycieraniu skakał po domu jak mała koza, a potem się przyszedł przytulać, sam z siebie :D rzadko mu się to zdarza, ocierał się jak kot, chyba był wdzięczny za wycieranko :D Waldek jest super jak się otrzepuje z tymi faflami :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
on tak fajnie i strasznie radośnie do Ciebie podbiega, jak go wołasz:D i dalej mnie śmieszy strasznie to, jak stoisz, wołasz go, patrzysz w jedną stronę, a on zza pleców się wyłania z zupełnie innej :D dawaj foty! -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Pani Profesor replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
bo mu nagadałaś, że stoisz pod daszkiem i czekasz, aż ulewa minie :diabloti: ja tam zaliczyłam tylko Waldusiowego przytulaka :loveu: ale spoko, spodnie już uprane :D a wyślij mi, proszę, na PW te zdjęcia - nawet i nieudane, wrzucę sobie do folderu patryczego :D a ja jestem arcyzadowolona, że mój pieseczek zaakceptował Waldka jako kompana do zabaw, może następnym razem już go nawet przywita bez zębów :D -
[quote name='Majkowska']nie przesadzaj, dobrze było :P[/QUOTE] ja wiem, że dobrze :D jestem mega zadowolona z nowego kolegi dla Patryka, tak sobie tylko jęczę dla zasady :) jak tam Wald, dosuszyłaś? Patryka WRESZCIE nauczyłam, że ręcznik to super zabawa, w zasadzie to TŻ nauczył :oops: bo wcześniej szorowaliśmy go na zasadzie "spokój, stój grzecznie", a teraz dzikie harce i pies się daje wyszorować cały, nawet brzuch :loveu: tyle że burczy, macha ogonem i wskakuje w ręcznik jak byk w płachtę. ale efekt osiągnięty. [quote name='evel']Dlatego przydałyby się Wam zajęcia w grupie, żeby on obce psy różne, małe, duże, młode, stare - zaczął traktować jak tło. A przy okazji psy na szkoleniu są (raczej ;)) ogarnięte albo przynajmniej pod kontrolą ;)[/QUOTE] właśnie jeszcze się waham, czy nie przeprowadzić tego pozytywnie :roll: przejdę się i do p.Lewkowicza,i na jakiś ultra-pozytywny kurs bez kolczatek, poobserwuję i wyciągnę wnioski, może damy radę BEZ awersji, o ile ktoś zna jakiś magiczny sposób. ja nie.
-
tylko widzisz, on wymaga czasu i chęci ze strony drugiego psa - Waldek na szczęście jest dzikim biegaczem, poza tym nawet przykucał i zachęcał Pata do zabawy, a kiedy Pat się raz 'wahał' (wyglądało, jakby trochę się najeżył) to pomachał ogonem, kucnął, zwiał i zmienił Patrykowi perspektywę - rozładował emocje w gonitwie, a nie gryząc Waldka. na powitanie i tak powąchał i wystartował do Walda z zębami, potem luźno, ale w kagańcu z nim pobiegał, a na końcu całkiem swobodnie - a to był drugi wspólny spacer. nie zmienia to faktu, że mijaną puchatą kulkę (chyba golden, maluch) oszczekał tak agresywnie, że myślałam, że go nie utrzymam :shake: a sekundę później znów biegał z Waldkiem. obce psy nadal są bee, a trudno żebym każdego napotkanego dawała mu powąchać, ugryźć, potem poczekać, znowu powąchać, znowu ugryźć... aż mu się znudzi. on nie rozumie, że z każdym psem mógłby się tak super pobawić, jak idzie w jego kierunku - reakcja negatywna. w 99%.
-
nigdy więcej spaceru w ulewę, NIGDY :D jak tam, Majkowska, dosuszyłaś szmaty? bo u mnie pralka chodzi, pies przyniósł na sobie kilo błota i zaraz przyjdą do mnie ludzie, a ja zawinięta w kocu siedzę:D oznajmiam uroczyście - Patryk polubił Waldka :loveu: biegały bez kagańców, obeszło się bez wojen, poganiały się ślicznie i - mimo chłodnego powitania ze strony Patryka :cool3: - spacer się udał! czekamy na fotki :)