[quote name='irysek']zaglądam z nadzieją, że sunia ma domek. A tu widzę cioteczki wpadły na nową akcję promocyjną. czyli domku nadal nie ma :(
u mnie na tablicy odnawiam jej non stop ogłoszenie. było wyświetlenie 1 telefonu, ale czy to coś znaczy?
z plakatem niestety nie pomogę choćbym chciała. dziś wydrukowałam 5 plakatów mojej kotki z DT, która u mnie utknęła i popłynęłam 7,5zł (bo kotka tri i trzeba było w kolorze).
tak czy siak ogłoszenie moje nadal wisi i mam nadzieję kusi potencjalne nowe domki :)[/QUOTE]
No ktoś wziął telefon z ogłoszenia Gai, więc może chciał zadzwonić. Im więcej wyświetleń telefonu, tym lepiej :)
Hmm a może wydrukuj czarno-białe ogłoszenia i pozakreślaj tak, jak my kolorowym markerem tytuł tylko? Wtedy jest widoczne ładnie, a nie traci się kasy na kolorowe zdjęcie. Ja mam czarno-białą drukarkę tylko, ale wygląda to nieźle.