Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. Pieszo 7,6 km, 1 godz. 35 min :) zobaczymy czy się uda :D
  2. Jaka ty nie dobra jesteś. Pieseczka z kanapay spycha. Szykuj aparat na jutro :P Ja mam już ich dużo zdjęć, czas na Ciebie :D
  3. Jaka ty nie dobra jesteś. Pieseczka z kanapay spycha. Szykuj aparat na jutro :P Ja mam już ich dużo zdjęć, czas na Ciebie :D
  4. No i jesteśmy umówione :D
  5. O to świetnie:D Nad jezioro mogę się przejść a odpoczywać będę później:D Jutro masz cały dzień wolny? Bo bym wyszła z psem o 11 i tak po 12 pewnie bym była u was na miejscu albo przyd 13.
  6. A czyli jakoś 10 mam od siebie. Dam radę z Barko. A wy gdzieś tam przy głównej mieszkacie? Chyba że po mnie wyjdziesz z pieseczkiem:)
  7. A ile jest tam km z gryfina? To bym mogła przyjść:D
  8. Łooo. W końcu obczaiłam dogo na telefonie. Dawaj na spacer w sobotę albo niedzielę. Póki ładna pogoda:)
  9. Ale Nina to też kurde ma :mdrmed:D Ja nie wiem dalej jak ty takiego kilosa utrzymujesz nawet w kolcach :eek2: Skoro Tobą mniej Hunterek targał niż mnie teraz Barko :P
  10. O jak miło :) Nie no oczywiście że bym go nie zamieniła na nic innego chociaż może.... na ciapkowatego dalmatyńczyka :P Właśnie. Piłka jest, jest super; piłki nie ma pańcia mało interesująca. Chodzi o to że on ma pewne odpały jak na swój wiek, co jest troszku wkurzające.
  11. Może akurat ci się temperament trafi spokojniejszy. ;-) Ja mam ten problem ze nie mam Barko od szczeniaka, fakt znałam go wcześniej ale nie było tego kontaktu by poznać to i owo rasę i psa. Bo przed wzięciem Barkowego to marzył mi się taki wyżełek, czytałam co i jak, ale chyba mnie to trochę przerosło. :sad:
  12. Tak to prawda o ONkach. Ta rasa strasznie podupadła. Ja pomimo że tej rasy nie lubie, to bardzo rzadko spotykam normalnego ONka, czyli spokojnego, bez agresji.
  13. Chyba taka rasa :mdleje: Ja się dziwie że Barko czasami ma takie odpały ze nie daje z nim rady. Niby tu już 8 lat, w sumie taki wiek na starzejącego się psa, a on nie wygląda nawet na tyle. Wszędzie i tak piszą że weimary to wieczne dzieci, ale żeby aż tak... :no-no-no:
  14. Dobra. Foty są to teraz opowiadaj jak tam u was i jak psice po przeprowadzce? :jumpie:
  15. Mi dzisiaj dzień mija w większym lub mniejszym wkurzeniem. Barko chyba dostał jakiś robali w dupsku bo się kręci cały czas. Miałam się wybrać na super spacer ale musze go przełożyć na jutro. Ja z Barym też już przerobiłam te zżerania wszystkiego co znajdzie. Już nawet szykowałam się na kaganiec a tu cisza.... Nic nie jadł nic nie trzeba było się drzeć. Chyba one mają takie fazy i na jakiś czas głupieją i później znowu pełen zachwyt.
  16. Czy wie ktoś może jak i czym podszyć szelki quardy tak aby nie obcierały psa przy klatce piersiowej?? I czy na zimę warto podszyć jakimś kożuszkiem??
  17. Te zarozumiałe babska. :lmaa: Mi o dziwo Barko nic dzisiaj nie zeżarł. Za to super fajnie się skupiał, ale jego szybkie ruszanie z komendy noga na luz trochę mnie przeraziło, bo ruszył tak jak by miał się rzucić w pogoń. Ale przeżyłam :D Poszalał i marudny pod wieczór się zrobił. Ciągle się wierci. Co do tego forum, wkurzam się okropnie bo chciałam opisać nasz spacer i albo wyskakuje mi błąd, albo odświeża się i nic nie ma.
  18. Taki dał wycisk?
  19. Znalazłam was :bigcool: nie mogłam was nigdzie odnaleźć. Biedna Żabulka z tymi stawami, ale wiadoma że też ma swoje latka już.
  20. kość na 4 lata :P
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I najlepsze. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] SWEET FOCIA :evil_lol: :grin: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Łapka [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  23. Nauka komendy ZDECHŁ PIES [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Już prawie wychodziło [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I nie wyszło....[url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  24. Forum po odnowie musi chyba mieć kolejną odnowę bo trochę niedogodności tutaj jest :nonono2:
  25. [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
×
×
  • Create New...