-
Posts
2074 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kropi124
-
Dogo Canario i Amstaff - Hunter i Sanhez zapraszają
kropi124 replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
O JAAAAA jaki piękny rudzielec <3- 852 replies
-
- dog
- dogo canario
-
(and 8 more)
Tagged with:
-
Pewnie że tak! My mamy dosyć ciepłe dni jak na jesień ale noce strasznie chłodne :sad: Nie wiem co to będzie zimą. Kurcze no pięknie wy tam macie.
-
Dogo Canario i Amstaff - Hunter i Sanhez zapraszają
kropi124 replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Ooo Hunterek <3 A gdzie Sońka?- 852 replies
-
- dog
- dogo canario
-
(and 8 more)
Tagged with:
-
Na spacerach jest dobrze. Byliśmy w cieplejszy dzień nad wodą to trochę popływał. Ciągle chce biegać i jeść. Ale w domu śpi i po wstaniu można usłyszeń piszczenie, ale jest już lepiej. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Zbieramy dla innych piesków dary :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
No różnica jest :) Taki bardzo relaksujący ten wieczór. U nas spacer wieczorem jest w pełnej grupie. Psy w kamizelkach a ludzie z latarkami na polach świecą. Zawsze to jakoś bezpieczniej. A Bazylek to pewnie ma wilczy głód i spacerki go już nie interesują. :evil_lol:
-
Prawdopodobnie to skurcze po długim leżeniu. Ale dziwne bo to też się zaczyna jak wrócimy ze spaceru :( Mam nadzieje że mu to przejdzie.
-
A o Gabi nic nie wspomni :D nooo nieee.
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no do weta będzie gdzieś 6 km pieszo, bo nie mamy auta. Dla mnie samej to jest 35 minut drogi ale wiem że Barko tyle nie przejdzie teraz.
-
Piszę tylko że z Barko jest bardzo źle. Łapki go bolą i ledwo co chodzi.Teraz ból przeszedł na tyły. Barkuś na spacerach ledwo co zipie. :shake: Czekam na poprawę jego stanu z łapkami i pogodę aby udać się do weterynarza. Mam nadzieje że to przejściowe. :placz: Nie wiem co jest grane. :sad:
-
Tylko że nie mam jak go zabrać do weta. Przejść by przeszedł ale na pewno z większym skutkiem. Na razie go obserwuje ;)
-
No taki tatuaż jest idealny. Ale jeżeli bym miała możliwość i bym była grubsza to bym się zdecydowała na większy. A Baruś złamał mi serce gdyż łapa mu spuchła i nasz poranny spacer był bardzo wolny. Nie mogłam na to patrzeć:(
-
Znak nieskończoności, mały, skromny ;-) W niewidzialnym miejscu :) A Barko pewnie udaje, bo na dworze nic nie reaguje na łape.
-
Na łapie jest wszystko ok. Jak naciskam i wyszukuje czy nic mu się nie wpiło zero reakcji. A wystarczy że stanie na kojcu i wyje... Może źle skoczył i coś go boli, bo nie ma nic napuchniętego itd. No teraz tatuaż się szykuje :jumpie: nie mogę się doczekać kiedy.
-
Nie bardzo. Bo czytłam to u koleżanki, która bardzo często chodzi ze swoim psem (Łatkiem jest w galerii) do lasu. I jest on mały (ok.25cm, 10 kg) i zawsze go puszczała bez kagańca i bez smyczy. Dopiero po tej mojej sytuacji zaczęła się tym interesować. A byłam na koncercie mojej znajomej grupy, bywałam u nich na koncertach Rusty Chain. :ylsuper: grają pank-roll więc teksty genialne. Było mega. W Gryfinie więc na miejscu ale zabawa była super. Nie pamiętam kiedy się tak bawiłam, jestem po rozstaniu miesiąc czasu ale takiej zabawy nigdy nie miałam. :jumpie: A Barko serio od godziny 17 do 22 nic nie zniszczył, wszystko było na swoim miejscu. Dzisiaj noc mi zawalił bo coś sobie zrobił w lewą łape. Nie ma żadnego rozcięcia i nic mu się nie wbiło a ciągle wyje :mdleje: co jest dziwne bo wydaje z siebie dźwięki :no-no-no:
-
Nowe Focie :loveu: Ja byłam na koncercie było bosko, a Barko odpoczywał bez pańci :siara: Chyba bawił się tak samo świetnie jak ja :laugh2_2: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
To nieźle macie na tych spacerach :P A balkon piękny :loveu: piękna jest tam u was jesień.
-
przedszkole czy wg jakaś szkoła dla psów to dobre rozwiązanie na socjalizacje piesa :smile: Dalmatyńczyki z reguły są bardzo wrażliwe na jedzenie. Trzymaj ją teraz krótko, bo później może być tylko gorzej :lying: :smile:
-
Dla mnie kot na blacie jest bardzo denerwującym widokiem. Najgorzej jak przychodzę do domu a wszędzie widać łapy kota :lmaa: Taki to Funio macza łapy w psiej misce :siara:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiesz ja też pewnie zdecyduje się na psiaka z fundacji. Tylko że tak chcę właśnie jak ty patrzeć jak rośnie i wszystko od początku. Ale to za dobre trzy lata :placz: inaczej nie da rady. Wiesz jakoś czekoladowe mi się mniej podobają, Jakoś te czarne do mnie bardziej trafiają. A Figusie jak chcesz to przyjmę :P i ew. Marcelka :D -
Czytałam prawo itd. i pies ma być uwiązany w lesie bądź ma być w kagańcu. I jak myśliwy da mandat to to nie jest zgodne z prawem.
-
OOOO Cioteczka wróciła!!!!! :laugh2_2: :bigcool: Dziękuje :) ale jak na razie jest tylko co raz to gorzej.
-
Biedny mąż :evil_lol: wyrzucają go z łóżka :eviltong: Wagowo to pikuś, przy sporym łakomstwie to szybko przytyje. Ja zawsze się dziwiłam że dalmaty do 2 roku są takie chude a później takie utyte łaciatki :loveu:
-
No właśnie u Dalmatyńczyków główną cechą jest duży upór ;) Ale ona już dużo nie podrośnie. Dalmaty aż znowu takie duże nie są. Moja Kropcia też zawsze do jedzenia pierwsza, uparta jak osioł, ale chyba jedyna taka. Super mają Twoje dzieciaki że mają akurat dalmatka, one bardzo dobrze potrafią odegrać rolę kumpla.
-
Wilczy głód dalmatyńczyków = kocham to :loveu: :loveu: :loveu: I najbardziej denerwujący widok- kot na blacie w kuchni :megagrin:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Brakuje tylko słońca i samych luksusów ;) A Chelse ma już ten wielki Dalmatyński apetyt?? :mdrmed: